Як назвати магазин?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Bodyn, 1 гру 2016.

  1. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Ось який день вже ламаю голову над назвою продуктового магазину, і чесно кажучи успіхи нульові.:swoon2: Тому надіюсь на вашу допомогу, або хоча б підказки на правельний напрямок. Магазин буде середнього розміру, з самообслуговуванням, переважно продукти. Можливо хто стикався з таким))) і має контакт фірми з виготовлення вивіски, брендування і тд.:ThankYou:
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Холостяк
    Аміго
    Хавчик
    Квасоля
    ... варіантів тьма, треба дивитись, щоб ще не було такого в місті
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Ще треба щоб ті назви асоціювались з продуктами, в не з фастфудом:mocking:
     
  4. marickkk

    marickkk Active Member

    Авто:
    Scirocco
    можна привязатися до місця розташування)))
     
  5. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Це як варіант, але не дуже хочу прив'язуватись до місця. У випадку розширення прийдеться ще голову ламати, а так бух і все...
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Макітра
    Торба
    Пательня
    ...

    А яка буде знижка по клубній карті? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Ковбаса. Ніде такого магазину немає. А тепер буде.
     
  8. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    В плані свої накопичувальні картки. Клубна картка може піти для дрібного гурту через склад., але це ще в планах...
     
  9. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Та ні, не буде. Це для більш спеціалізованого склепу)
     
  10. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Назви своїм ніком " Бодун" чи " Будун" і на вході зроби зразу відділ з солінням , пивом і мінералкою.
    Я б в такий магазин точно зайшов якби поруч проходив, а з будуна той мови нема. :)))
     
  11. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Магазин - це споживча платформа - треба, щоб назва була максимально близька для покупця \ клієнта - Баксіус діло каже - непогана би назва була :)

    Моя пропозиція - 'Твій магаз' або 'Твоя крамниця' - люди будуть інтуїтивно хотіти зайти в свою крамницю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Вивіска, має приваблювати клієнта. От десь у центрі недавно здивували назвою... От і ти здивуй - назви "Кур вамать", чи "Шматярня" чи "Хво-й-да" :) А асортимент ролі не грає - клієнти попруть аби селфі зробити :) Та й куплять щось для сувеніру обовязково.
     
  13. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    А обліко моралє магазину? Бабки за млєком не підуть
    А де магазин знаходиться? Магазини з самообслугою виграють в звичайних бо люди хочуть пощупати очима, побачити руками. Тільки тримай порядок на полицях сам і не дозволяй торговим ставити так як вони хочуть, бо кожен прийде і поставить своє вперед, чуже назад і тоді буде прострочки багато. Та й не працюй зі всіма фірмами поставщиками. Особливо по молочці бо тоді місця не вистачить на всіх і відповідно буде хаос на полках що не приваблює клієнта.
    Якщо це самообслуга то щоб це було видно має бути присутнє слово маркет. Назва багато ролі не зіграє - основне ціни, асортимент, відношення до покупця і порядок. Назви мінімаркет "____" ("халява" наприклад)
    Я коли працював торговим мав один мінімаркет на бр. Міхновських. Там ціни були дешевші ніж в окрузі. Якщо всі ставили націнку 15-20% то в них було 10-15%. Цей магазин був в мене на першому місці по виконаннях планів з 80 магазинів. Коли всякі туалети тарив на 200-300 грн, то цей по 2500 на 3 дня...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    В ролі торгового я працював довго, тому в цьому питанні буде легко., а от у всіх інших :dash1:
    П.с. а на якій фірмі ти робив?
     
  15. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Данон-простоквашино. Прикол там в тому що я ні в кого нічого не просив. Прийшов, зняв залишки і сам вирішую що і скільки дати. Сказав суму яку треба на наступний день дати експедитору і пішов... Бо як бачив тих торгових які приходили і просили "давайте я вам оце дам. візьміть не 1 а 2. Коли за грошима прийти так щоб ви нах не послали?" - то аж плакати хотілось...
     
  16. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Які в вас були умови співпраці?(відтермінування, відкати, і т.д)
     
  17. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Bodyn, Марсік назви))) Щось неординарне і популярне треба називати =)

    http://www.extra.lviv.ua/kontakty.html тут вивіски і рекламу рекомендую.
     
  18. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ніяких відтермінувань. Я сьогодні поийшов, забив в планшет то шо вважаю за потрібне запхати, або сказав суму або ні, і допобачення. Завтра приїхала машина з товаром, поставила на прилавок накладну і забрала гроші. По іншому товар не давався...
     
  19. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Я тут думаю, може БДЖІЛКА, в агалогію з бєдрьонкою?!:pardon:
    то значить у вас були відповідні ціни, щоб ви могли собі так позволити торгувати...а як з протерміновкою?
     
  20. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    "Бери - плати"
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)