Як вибрати перший велосипед початківцю?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем MARTINI, 7 лют 2011.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Отже, вирішив купити ровера щоб час від часу коли є така можливість, здійснювати невеликі прогулянки. Востаннє ровер у мене був років 15 тому і називався він Аист. В ті часи ровери були не такі як тепер і вибір був хіба між великим, малим і середнім. Тепер на ринку розмаїття. Гірський, міський, крос, купа брендів, ціновий діапазон величезний. Тож я в тому гублюся, не знаю що добре, що не дуже, а з чим взагалі не варто звязуватися.

    Мій ровер бажано аби не коштував більше 300 доларів, бажано (але не критично) щоб можна було його скласти і запхати в багажник. Обовязково має бути надійний, щоб не розвалювався після 10-20 км пробігу.

    Ще не можу визначитися крос чи гірський. Схиляюся до гірського, але не знаю чи не буде це аж надто незручно для тривалої їзди по асфальту? Хоча здебільшого планую їздити не по асфальту.

    Мій зріст 182, вага 93 кг (це і є причина виникнення ідеї з ровером :) )

    Буду вдячний за ваші поради.
     
  2. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Чоловіче, моя тобі порада - заїдь в магазин де професійно займаються продажем велосипедів (не обов"язково ж потім у них купувати) і підбери собі "апарат"... Мало того, що велосипеди класифікуються на типи, а й йдуть по розмірах... Я місяць тому теж купив собі велосипед (фірма-виробник - американський бренд "GT", який є відомим у всьому світі і комплектується "Shimano"). Пораджу особисто від себе - магазин "Драйв-Спорт" по вул Науковій (ближче до вул. Стрийкої); персонал - кваліфікований, ціни - (з врахуванням акції на моделі 2010 р.в. + картка клієнта 5:wacko: - достатньо приємні.
    До речі, у мого велосипеда - пожиттєва гарантія на раму та обов"язкове проходження ТО ! :cool:
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Shimano і GT, як написав рус, зовсім не показник. Вже розкручені давно бренди.
    Рами аля GT взагалі не люблю. Погана геометрія, не зручна їзда відповідно, особливо людям з ростом поза 185-190. ІМХО.
    Шосейник однозначно втопку, ібо заіпешся колеса рівняти.
    Брати треба байк тобі для КК (кросс кантрі), це якраз то шо ти хочеш, місто, парки, трохи по горах десь, болото, грунт і т.д...
    Зрештою скакати як я ти на ньому не збираєшся))) Та й за 300уй не збереш такого шоб скакати))) Тому просто іди в магазин і купляй то шо підходить по ціні і зручне тобі. Ростовку бери десь 24", буде якраз нормально шоб зручно сидіти.
    З обвісу шоб був або Shimano або SRAM інші виробники швидко зношуюються або робляться з силуміну всякі перекидки і т.д. Але також вважай шоб Шимано серією не нижче ніж Acera, а СРАМ не нижче ніж 5та серія.
    Обов"язково амортизована вилка передня, бо вібрація - дуже погана штука, але погана вилка це теж не добре. Так шо не здешевити, якшо маєш можливість і більше грошей то купляй шоб було регулювання жорсткості і ходу (хоча з регулюванням ходу вилки самі по собі від 200уй ідуть). Задню підвіску амортизовану не бери, хороша підвіска ззаду коштує багато бабла, а дешева - ше гірше ніж жорстка рама. Та й на аморті ззаді значно тяжче їхати асфальтом, ніж без нього.
    Пораджу також брати дискові механічні гальма. Гідравлічні дорогі і не завжди практичні і потрібні, а звичайні гальма які гальмують по ободу колеса не ефективні, якшо колесо погнулося то вони вже працюють погано, та й в дощ і мокру погоду вони не гальмують,так як обід мокрий теж. Так шо тіки дискові! Хорші це Avid bb5, hyess mx2 ну і такого типу. Дорожчі тобі не потрібні, хоча незна чи такі ше найдеш на нових байках. Але полюбе дискові і тіки!
    Рами пох які, шукай шо подобається більше, всі рами для КК алюмінієві, переважно сплав 6061, буває дорожчий 8081, але він важчий, і тобі мало потрібний.

    Кортше пензлюй в магазин і шукай шо подобається, підказувати важко.
    Драйвспорт на науковій, х-індустрія на площі петрушевича, "команчеро" на новому львові, та й то такі основні де можна купити шось хороше, а не Кєтай.

    І ше бажано розраховуй не на 300уй, бо то троха мало))) 400 це вже палуччє)))

    http://velomax.lviv.ua/ тут почитай форум, посиди повтикай, шось собі нове взнає, бо так писати можна довго, а там все розписано роками.
    Та й чувак який власник цього форуму займається велосипедами, в нього теж можеш купити хороші речі! Заїдеш до нього в магазин-майстерню глянеш. Там на форумі десь є адреси.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. fizruk

    fizruk Початківець

    Авто:
    VW golf 2 1990
    навіть за 500 купити новий байк із дисковими хорошими гальмами можна хіба крадений)), або самі хороші дискові гальма окремо в коробочціі.
    в таку суму можна вкластися в непоганий бюджетний велосипед із хорошими вібрейковими гальмами . . (я б такий брав)
    до 1000 заморочуватися регулюванням вилки взагалі немає чого, регулюй не ругулюй, різниці не відчуєш ..
    щодо розміру рами.....з 24 я б добре "примірявся") на 182 мав би бути 20-21 максимум... (якшо добре стати взявши "коня" між ноги, має бути зазор на ширину долоні, але не менше 3-4 см (думаю чоловікам непотрібно пояснювати чому)
    майстерня velomax.lviv.ua знаходиться на вул. Тютюників
    успіху!
     
  5. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Як купиш маякуй, тоже хочу виїхати, а одному кумарно. Колись займався велоспортом, маю шосейний ровер який склав сам повністю навіть вилка нікільована (тоді так модно було) Короче тоді за нього давали 600$ з ходу, зараз він виглядає просто смішно, хоча... Маю ще горний, привезли з Італії бусом, віддав тоді 150$ Взяв, бо тоді мода тільки починалась, правда непривично було їздити на ньому (ну це як з турбованої машини пересісти на звичайну)
    Короче оба стоять на стриху вже купу років, на спортивний вже напевно не сяду (страшно), а от на горний з задоволенням :)
     
  6. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Ігоре, заходь сюди на форум :)
    http://velomax.lviv.ua/

    Я теж собі недавно гірський вел купив =)
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Взяли мене продублювали всі з сайтом)))

    2 fizruk: За 500 уй легко купиш не на вібрейках, а з діскачами... Просто в зборі не купиш, я б за 400 зібрав з хорошою вилкою і гальмами і ващє, просто сумніваюся що Мартіні захоче збирати окремо. Переважно люди які в тому не шарять не заморочуються таким.

    Про розмір рами, затупив, 21 хотів написати.
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    у мене та ж проблема, і потреба купити собі ровера, але.. місця поки не маю куди його ставити.

    А придивлявся я до того виду техніки давно, і теж колись давно займався велоспортом, маю розряд, і як кажуть, трохи петраю в тій справі...

    Послухай що каже Shaggy (мудрі слова говорить), я лише добавлю, що є ще точка на південному і ціни там путьові і вибір великий. Команчеро і все що типу нього то однозначно переплата у півтора, а то і більше рази.
    І так - розраховуй на 400 тугриків, і забудь за складуваний варіант, якщо ні то купи собі аіст ;)
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Аист я б собі купив, якби то був ТОЙ аіст, що мені купили на день народження 20 років тому. Я на ньому ще попід раму їздив :)
     
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну не скажи... зато там є мої любимі Scott'ики)))
    А в х-індустрії є мої не менш любимі Specialized ))))
    Пофіг ціна, я їх катірую, рами суперові, з суперською геометрією. Доречі в х-індустрії можна пошукати вєли на рамі Specialized hardrock в районі 3,5-4к грн.(http://bikeshop.com.ua/product_info.php?products_id=8899 от такого типу. це доречі класний в мене такий десь в 2007му був чи 8му... То саме просто новіший вигляд). В х-індустріїї дешевше мають бути.
    Дорчі раджу жеби вилка не була такої фірми як RST бо це шлак повний пару місячний. З бюджеток тіки SR Suntour.

    http://www.drive-sport.com.ua/goods.php?id=403377&sid=51516 мож такого типу шось придивитися. І вилка сантур, і гальма дискові алівіо. класні, працюють чітко.
     
  11. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    ну от, я б до такого придивився, а якщо б ще коштував 3000-3100 то б куупив ;)
     
  12. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Ооооо!! Я смотрю тут коллеги собрались:yahoo: Сам 11 лет прозанимался велоспортом и сейчас иногда принимаю участия в разных мероприятиях! Велик это сила :i-m_so_happy:, жирок можно позгонять и шлаки накопившиеся за заму! Себе взял такой
    [​IMG]
    От тормозов в восторге, ездил на вибрейках и думал что это жир! Ни фига механика HAYES MX4 это сила(ну, после гидравлики)! Без особой подстройки, тормозиш 2-мя пальчиками и как в копаный( в этом помогает еще резина Michelin xc 2.0, штатную кенду выкинул).На тормозах PROMAX не бери ИМХО!!! Гуано. Можно Tektro или SHIMANO, если AVID то вело думаю будет не дешевое! А так я полностью солидарен с шановным SHAGGY. Есть более не раскрученные бренды, причем по оборудке и раме будут одинаковы, а цена разня, и рама у дешевого может быть легче! Есть выхода на нормальные вело! Человек возит б.у из загранки поставляет даже на пивденый. Один раз привез CUBE Гибрид(смесь кросс и дорожник) ЗА 500у.е, весь вел на LXDiore. MAGURA тормоза(у нас это редкость) вилку не помню но с гидравлическим локаутом, легкий(из более легких сплавов алюминия) реальная цена поза 1тыс у.е.Сам проработал в Мото-Салоне на Выговского 1, техник-консультант.
    Зы. Устроим весенние покатухи vw bike of road!!!!:crazy:
     
  13. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    MARTINI, я купив велик сину, за 900 грив десь 2 роки тому.
    То десь коло 200 доларів. MEDISON, казали чеська збірка. Простий, легкий, без дискових гальм і амортизаторів. Правда перекидки Шімано. Але я ним задоволений. Тепер сам на ньому більше їзджу, ніж син. Як потепліє - знову буду на роботу їздити. Я в темі далеко не спец, але як для себе, і початківцю, пораджу шось просте, але надійне, європейське.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Приблизно така ж ситуація!
    Купив сину на південному ринку в 2009 році за 2000гр/8=$250, пам'ятаю шо дорожче ніж ширпотреб (1000-1500грн). Механіка Шімано, алюмінієва рама, решта не знаю...
    Шо малий на ньому тільки не витворяє! Ровер надійний як танк! 2 роки суцільні падіння - польот нормальний :)
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    а так??)))))
    [​IMG]

    А во мій срарий лісапєд))) Коли переламав хребет продав і закінчив велоспорт)))
    [​IMG]

    [​IMG]

    +\- 5к грн. На той час майже 1кілобакс. Навіть без передач і всякої фігні))) Ну чисто для фрірайду і даунхілу)))
    Доречі хочтае вірте, хочете нє, але ця рама була зроблена в Україні, в Криму їх виготовляють, фірма Headless, але там тіки рами для "ненормального" по стандартним міркам катання))))
     
    Останнє редагування: 8 лют 2011
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Мартіні давай зразу такий:
    [​IMG]

    З.І. Коштує десь так як твоя кора))
     
  17. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Нее! Не кошерно, вот аппарат!
    [​IMG]
    или на кройняк! Сорри за флуд!:D[​IMG]
     
  18. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    доречі, маю у веломаксі 10% гарантованої знижки на вєліки, і 5% на аксесуари. якшо шось - звертайтесь :)
     
  19. kuandrew

    kuandrew Початківець

    Авто:
    B3, 93р.в. 1,9 ТD
    Shaggy, навіть не знаю яка правильна буква має бути...))))
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    народ, харош флудити
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)