Як запустити навігатор в Нокіа?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем ROS, 6 лип 2010.

  1. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Вибачайте, в тих ділах некомпетентний. В мене Нокія Е61, там є навігатор і позиціонер, як запустити це діло щоб працювало. :dntknw:. Чи це можливо і скільки буде коштувати?
     
  2. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Щойно в неті подивився характеристику твого тел.. щось я не знайшов такої функції у тебе. Чому ти думаєш що в тебе є GPS ?
     
  3. JimmyMS

    JimmyMS Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.3 NZ 1991
    Поддерживается и система глобального позиционирования (GPS). Правда, для работы с ним необходимо дополнительно приобрести специальный GPS-навигатор от компании Nokia, который подключается к аппарату с помощью Bluetooth.
    Джерело
     
  4. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    В мене є: позиціонер, навігатор, орієнтири. До мене ним користувався кулібін з мобі-салону, шось там закачав. Говорив, що тра вставити якусь програму і буде працювати. Порадьте щось!
     
  5. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    можу порекомендувати сайт ovi.com тут можна скачати карти і різні проги під нокії, а ще краще звернутись до представництва нокії у вашому місті, там точно тобі дадуть вичерпну інформацію.
     
  6. evil1207

    evil1207 Початківець

    Авто:
    Audi A6C4 Avant
    В неті сказано, що апаратного приймача в Nokia E61 немає! Хіба Google maps користуватись (через мережу, інтернет). більш докладно про GPS в Nokia описано тут:
    http://www.extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=619
     
  7. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    На цьому сайті карти безплатні а от сама навігація вже платна (безплатна лише для найновіших моделей) і требе купувти ліцензію, краще закачувати Гарміновську навігацію.
     
  8. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    шо таке гарміновська навігація?? У мене типу теж якись жпс присутнівй в мобілі.. але я ще недопетрав шо там почім...
     
  9. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    освоюйте форум сайту 4pda.ru там є безліч інфи по тому питанню (навігація на pda,symbian і т.д.) і скачати нахаляву можна. перевірено
     
  10. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Я вже зрозумів, тра блютуз! Шкода! Тра міняти телефон.
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Як взагалі на такому маленькому екрані можна навігацію юзати
     
  12. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    в Е61 малий екран???кхе кхе, от зараз ці нові нокії що рекламують в яких встроэний джипіэс...от там малий екран! а тут як для мабіли екран матьорий. І в загальному до теми... АВТОР ГЛянь уважно дану силку...http://www.extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=619 а також тутhttp://e61.1963.ru/
     
    Останнє редагування: 6 лип 2010
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)