Який купити інтернет?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем ROS, 17 вер 2009.

  1. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Подарували ми своїй доці ноутбук, відмінно закінчила школу і вчиться на бюджеті в універі. Виникло питання про інтернет. Провідний чи безпровідний? Швидкість? Можливість скачувати фільми і відеоролики! Поможіть, нешарю я в тому!!!:girl_angel: Дуже багато того є, а вибрати незнаю. В місяць платити не більше 100-120грн.:bomb:
     
  2. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Є великий плюс в безпровідному(3G) в тому що зможе в любий момент в нет вийти...наприклад в універі....але тоді про скачування фільмів можна забути принаймні за такі гроші.....якщо АДСЛ кинути безлімітку то качай скілько влізе=)але прикований до шнурка лишаєшся....от між тим треба вибирати.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    знайомий у Винниках недавно теж вибирав і вибрав ОГО.
    За 100 грн там буде 1 Мбіт безлімітка. Загалом, це мабуть найкращий доступний на даний час варіант. Звичайно, якщо тобі не потрібен безпровідний нет
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Я користуюсь дома безліміткою (Фарлеп) 2 Мбіт 120 грн в місяць.
    На роботі теж мав проблему з нетом оскільки була "хєрова" тел. лінія, тому загружався з мобільного(Київстар) тариф 5 грн в день і плюс 5 коп за 1Мбайт(іншого в мене вибору не було оскільки потрібно було приймати і відправляти дані), але качати з такого нету буде хреново.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    інтернет від київстару може бути запасним варіантом, десь в подорожі чи в інших випадках, а як основий він не підходить бо надто повільно і відносно дорого

    із ОГО ти не зовсім привязаний кабелем. Можна взяти модем з вай-фай роутером і і в межах власної хати і подвір"я можеш з ноутбуком ходити і мати інтернет :)
     
  6. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Я не пораджу, що брати, а пораджу що не брати)))) короче ПІплнету НЕ БЕРИ зараз він в мене, тарифи до дупи, швидкість скачить як баран через ворота, і те що вони кажуть швидкість 3Мбіти, то лохотрон, не вір, це вони кажуть максимальну,якщо біля вишки ходити то там і то може не буде такої швидкості, короче кажучи безпровідникового інтернету краще не бери, БО: ніхто тобі 3Ж швидкості не дасть(в середньому 400мбіт), по друге:швидкість не стабільна і на день тобі будуть давати певну кількість трафіку після якого за кожен мегабайт зверхтрафіку будеш платити бабло, плюс що місяця абонплату. Короче думай...))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Бачив рекламу СКАЙНЕТ 2мбіт за 80грн!!!
     
  8. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    в мене безпровідний. фільми качає, музику, кароче все. але дуууууууууууууууже довго. зате халявний...............!!!!!!!!!!!
     
  9. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    а що за нет???
     
  10. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    " ВІД СУСІДА до СУСІДА летить 32 МЕГАбіта" - називається.))))))):D:D
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    кхм.... довго це скільки? кіно за 3 хвилини?
     
  12. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    мля...помилився Мегами...сорі.

    в мене стоїть так - (довго описувати) - в сусіда антенка на хаті і в мене також. відстань 0,5 км. він є провайдером в нашому районі. + гол. інженнер відомої фірми по телефонних і інших послугах. ось і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Я теж особисто проти безпровідникового нету. На крайняк мона піти в центрі в Макдональдс, Бухару, атмосферу, взяти сочок і БЕЗПЛАТНО користуваитсь нетом через ВАЙ ФАЙ. Там він халявний. Плюс, до того ж, в нас в універі де не де є вай фай покриття. В головному корпусі точно має бути. Плюс там є комп класи і тому трагати лаптоп з хати задля нету нема потреби.
    Модем на Піпл нет - від 650 грн і вище, інші оператори - мо троха дешевше, а ДІЕСЕЛ 2500Ю - 28 доларів. Можу дістати на техніці для бізнесу.
    Тай ДОроГо БлІн.
    Мій вибір - домашній нет. 1гБ за 100 гривень. Трафік (Обєми скачаної та переданої інфо) необмежений. На нічку поставив - два фільмеца вже є...
    Вибір за тобою. Все залежить від того, що тобі тре в першу чергу - трафік чи мобільність..
    Єдине но - Міський телефон від Укртелекому і написати заяву щоб провірили можливість доступу ( читай стан лінії)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Сам юзаю ОГО! 1Мегабіт. Швидкість стабільна. Задоволений!
    Про інет від ''Київстар'', модеми, тарифи і т.д. розкажу на з'їзді, бо довго писати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Shavgro

    Shavgro Початківець

    Авто:
    VW Passat B3 PB 1.8 1990
    Клубна карта:
    000343
    треба вибирати з прицілом для чого будеш використовувати:

    Дротовий
    (безліміт - для качків і массового юзання):
    рекомендую ОГО, ціна/якість найкраща. майже ніколи нема проблем з каналом, постійна гаряча лінія якщо щось не працює (дійсно круглодобова). за 100 гриваків в місяць будеш мати 1 мб безліміт. треба мати укртелекомівський телефон дома.

    Бездротовий (плата за трафік - для мобільного використання):
    використовувати як мобільний нет (в подорожі) для проглядання пошти і тд. для великих скачувань сильно не рекомендую - дорого. Тому якщо для подорожі то вибирай контору з найкращим покриттям там те будеш їздити (Київстар або мтс).
    ще треба дивитись на модеми які пропонує провайдер (ціни і можливості).

    сам юзаю: дома - ОГО; мобільний - peoplenet (хоча думаю перейти на київстар)
     
  16. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    В мене дротовий Білайн, 99 грн. - 3 мбіт, тянуть кабель у квартиру, не потрібно модем, поповнюється через айбокси(вони є майже у всіх супермаркетах). Треба тільки перевірити покриття через їхній сайт http://internet.beeline.ua/ukr/about/map.wbp, або через айбокс.
     
  17. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    а саме підключення щось коштує?
     
  18. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    коли підключався було безкоштовно, зараз з цим пакетом ситуація не змінилась, якщо не помиляюсь
     
  19. Sluva

    Sluva Active Member

    Авто:
    був Passat b4 пересів на япошку
    Я користуюсь нетом від http://www.network.lviv.ua
    Пакет 1Мб коштує 75гр
    Швидкість скачування по світу 1Мб,по Україні необмежений
    Р.С.доречі у Львові тест швидкості на сайті http://speedtest.net/ проводиться на них і на Укртелеком
     
  20. Corleone

    Corleone Новачок

    Авто:
    у пошуках
    Все залежить від місця проживання.
    Якщо великі "спальні" райони - варіантів хоч відбавляй.

    Сам користуюся Аірбітом. На початках сказав про них багато нехороших слів, та зараз (вже близько року), тьху-тьху, працює безвідмовно. За 80 грн/міс маю 512Кбіт/с, окрім того, при позитивному балансі на рахунку продовж 3-х останніх місцяів вночі швидкість зростає до 5 Мбіт/с. Також є кнопочка "Турбо", яка на годину збільшує швидкість до 10Мбіт/с. На Сихові це - оптимальний варіант. Єдиний недолік - трохи є проблеми з переглядом онлайн-відео (глючить часом)
    До Скайнету (Сихів) підключатися не раджу - теж з власного досвіду. Часті зникання інтернету, проблеми з картками поповнення, ті мої знайомі, що там залишилися, постійно жаліються на неякісні послуги.
    Білайн - теж хороший варіант, за цінами приблизно схожий до Аірбіту, але швидкість постійно висока і канал стаібльний (це щодо онлайну).
    Зараз активно просувається новий інтернет О3. В них шалені швидкості по зоні УА-ІХ, якщо брати інтернет для скачування фільмів, то О3 - саме те. Покриття у них вже досить велике, але - все ті ж спальні райони.

    Мешканцям ж центру, негустонаселених і відалених районів крім ОГО реальної альтернативине бачу. Безпровідний інтернет у нас все ще дуже дорогий...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)