Який купити сателітерний комплект?

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем ROS, 20 лип 2011.

  1. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Хочу поставити тарілку і незнаю який придбати тюнер, на картку чи такий, що перекодовується. Яка періодичність перекодовки і сіко це тягне? Може хто займається продажем і встановленням сего девайса? Скільки в грошах тягне придбати тарілку з головами? Ставити 3 чи 4 голови?
     
  2. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Тарілка,кабель,три голови,звичайний тюнер,встановлення і настройка мені обійшлося якщо не помиляюсь 550гр.Займається мій знайомий.
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
  5. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    скажу и я. тюнер по задумке нормальный- но немного медлительный , да и платить за модуль DVB-T неразумно. У нас вещание будет в DVB-T2.поворотка при нынешнем соотношении цен не выгодно- менингита много .а насчет тюнера смотрите в сторону
    GI-8120 (цена/качество на высоте)
     
  6. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    В мене модель без модуля DVB-T, коли купував питали чи треба я сказав що не потрібно з модульом DVB-T.
     
  7. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    поворотка, це мінінгіт, більше настроювати, плюс з часом мотор підклинює(в мене вже десь 7 років така), та саме більше мені сподобався пакет нтв+, одна антена, одна голова, тюнер HD розширення, оптоволокно аудіовихід, під плазму і норм систему саме то, 150+ каналів на любий смак, все на російські мові
     
  8. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    Яка ціна пакету НТВ+ і як оплачуеш?
     
  9. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    там є така собі хитро мудра система, потрібно активне з"єднання інтернет, так як паролі оновляються інтервалом в декілька хвилин, то тюнер собі сам скачує і розкодовує канали, в мене це вже десь 6 років, зараз точно ціни не знаю, в районі 1 000 грн +/-
    свому посереднику за домовленістю платив 25 грн/місяць, але останні декілька років не плачу нічого, так як вони з моїм татом друзі
     
  10. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    Ясно, та хитро мудра система називаеться - ШАРІНГ
     
  11. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    во-во, він самий, шарінг, як на мене нтв+ не поганий пакет, завжди знайдеться канал на любий смак)
    ще хороший цифра+ хто польську розуміє)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)