Картерні гази

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем JuraST, 27 лип 2010.

  1. JuraST

    JuraST Початківець

    Авто:
    Jetta II 1,6 1987
    Всім привіт !
    Народ маю питання ,може вже таку тему обговорювали ,але я новенький то ж прошу дати мені пораду !
    Мій авто Jetta II ,гази двигуна які поступають в простір між повітряним фільтром і карбюратором з часом забруднюють нагаром і маслами карбюраторні камери ! Чи є якась можливість очищення тих газів ,встановлення фільтру тощо .... ? Підкажіть коли знаєте і як це все впливає на подальшу роботу двигуна !?
    Наперід дякую !
     
  2. top

    top Active Member

    Авто:
    Vw Golf II 1.3 МН ,2Е3 ,1989.
    Vw e-up 2014 .
    Привіт
    1. Лий добре масло
    2. Почисть масловідділювач ( фільтр ).
    3. Раз в 3 місяці очищай карб. ( Аерозоль - очисник карбюратора )
    4. Заправляй добрим бензином .
    5. І найголовніше - якщо машина їздить без проблем то не парся і
    не мішай їй !!!!!!!!
     
  3. JuraST

    JuraST Початківець

    Авто:
    Jetta II 1,6 1987
    Привіт ,top !
    Дякую за поради ! Тепер дивись :
    1. Заливаю LIQUI MOLY півсинтетику ,7-8 тис. при заміні масло ще не чорне (замінив сальники клапанів)
    2.Масловідділювач почистив шо вже той наповнювач що всередині певно не ефективний.
    3.Карбюратор після кап.ремонту ,ідеально чистий .
    4.Бензин ,постійно 95 GFC ,або Shell .
    5.Їздить без проблем ,але ....
    ... вже бачу що починає той "сапун" засирати стінки повітряного фільтра (є легенький наліт маслянистої плівки) ,і думаю шо скоро це все буде осідати в карбюраторі !? Думаю шо цей масловідділювач себе вичерпав і перестав виконувати свої функції ,може то поставити якийсь фільтр-відстійник перед входом в корпус пов.фільтра ?!
    Дякую !
     
  4. Senia

    Senia Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.8 GX 87" була
    Fiat Doblo 1.3 MJTD 05"
    Напевно буде логічно на літо сапун відключати від фільтра.
     
  5. majuskul

    majuskul Active Member

    Авто:
    VW Golf III Variant 1.8i 1994 5МКПП
    звучить як початок кірдика двигуна. але з вийнятим сапуном якщо в двигун не лізти ще тищ 50 може пробігти :)
    як би то було зимою то буває що замерзає конденсат, а так тра дивитись двигун. чим далі тим масло через сапун буде гнати все більше і більше....більше і більше....
     
    Останнє редагування: 27 лип 2010
  6. JuraST

    JuraST Початківець

    Авто:
    Jetta II 1,6 1987
    ОК !
    Всім дякую за пораду ! Залишаю так як є ,бо бачу шо чим далі в ліс ,тим грубші партизани ! А двигун пробіг всього 250 тис. ,не думаю шо то передсмертні конвульсії ....
    Дякую !
     
  7. top

    top Active Member

    Авто:
    Vw Golf II 1.3 МН ,2Е3 ,1989.
    Vw e-up 2014 .
    Привіт
    Тепер зрозуміло , що тебе турбує.
    Масло ПИЄ ?
    Скіки ?

    Твоя турбота то КІЛЬЦЯ . 250 тис.то не показник ( хіба машина в тебе з нуля ).
    І скіки проїздиш на такому - залежить від тебе.
    В мене було подібне , машина з пробігом 290 тис ????? Піддимлювала з картера.
    Замінили - кільця , вкладиші , прокладки . Вже пробіг 365 тис.(піддимлює картер )

    Моторист казав , що небуло чого туда лізти .
     
  8. JuraST

    JuraST Початківець

    Авто:
    Jetta II 1,6 1987
    Привіт !
    Та власне шо вже ніфіга не пиє ! Пила і диміла ,замінив сальники клапанів ,перстала брати і диміти ,все гуд ! Але зробив карбюратор і пережеваю шоб його знову не засрати ,а десь чув від "кулібіних" шо ставлять якісь фільтри-відстойники .... ???
    Тому і Вас питаю ,шановне товариство ,може хто стикався ? А так ніби все ОК !
     
  9. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Слухай, приЇдь на з"їзд там можна наживо глянути то що тебе турбує,глянеш у інших (можливо в нас одинакові двіжки RF)
     
  10. top

    top Active Member

    Авто:
    Vw Golf II 1.3 МН ,2Е3 ,1989.
    Vw e-up 2014 .
    Привіт
    Карб тра все рівно чистити, а масло і бензин не Є добрими.
    Кориш привіз бензи з Польщі і масло Ельф з Німеччини - різниця відчувається.
     
  11. JuraST

    JuraST Початківець

    Авто:
    Jetta II 1,6 1987
    Привіт !
    Та мотор в мене RF ! Треба буде до вас підмазатись .....
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)