Клубна доброчинна акція "Весна в серцях", приєднуйтесь!

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем scirocco, 13 січ 2013.

?

Поїдемо?

Голосування закрито 15 кві 2013.
  1. Приєднююсь! Буду на авто.

    3 голосів
    23,1%
  2. Приєднююсь! Готовий бути пасажиром.

    1 голосів
    7,7%
  3. Не поїду, не маю можливості, але підтримую акцію.

    8 голосів
    61,5%
  4. Не підтримую, нижче пишу чому.

    0 голосів
    0,0%
  5. Приєдаюс, але в іншу дату. Нижче пишу коли.

    1 голосів
    7,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Продовжуючи прекрасну традицію допомоги потребуючим дітям на Миколая, пропонуємо зробити альтернативну акцію - весняну поїздку до дітей, які потребують допомоги.

    Ось що маємо станом на зараз:

    Вчора у складі двох адмінів відбулася розвідувальна екскурсія у дитячі будинки Сколівського району. Проїхали десь 200-300 км, побували у двох інтернатах - Верхньосинєвидненській спецшколі-інтернаті та у сколівському інтернаті, більш відомому як Демнівський.

    Згідно офіційної інформації:

    У Верхньому Синьовидному постійно перебувають рівно 100 дітей шкільного віку, переважно з вадами розумового розвитку.

    У Сколе перебувають близько 70 "прихідних" дітей, тобто дітей, яких на навчання приводять батьки або опікуни.


    Тим не менше ми вирішили перевірити офіційну інформацію і як виявилось, не дарма:

    У Верхньому Синєвидному на вихідні не проживає жодна дитина. Навіть сиріт забирають монашки та опікуни.

    У Сколе живе понад 120 дітей і частина з них залишається на вихідні.


    Щодо потреб - в Синьовидному ми не помітили чогось нагального, все свіжовідремонтоване, всі вікна та двері з металопластика, спальні чисті і доглянуті. Єдиний представник адміністрації сказала, що треба гроші для покриття боргів, в основному діти забезпечені. Єдине, що може бути потрібне - памперси для дорослих, вони готові обміняти їх на дитячі.

    У Сколе ситуація гірша - подряпані стіни, вологість, стара пошкрябана підлога. Дітей більше і потреб теж. Потребують чіткої допомогоги у формі гіпсу для стін (Акрил-Пуц), фарби для стін (Снєжка) та фарбу для підлоги (масляна ао інша міцна). Грошей не просять, як і нема побажань на якісь незвичайні потреби. Також просять помогти за можливості постіллю та килимками - постіль для стандартних 1,5-метрових ліжок, килимки для стін над ними, щоби увісні діти не притулялись до голих стін.

    Отже пропонуємо взяти шефство над цим інтернатом. У нас є кошти, яких буде достатньо для закупівлі необхідної кількості гіпсової шпатлівки та фарби. Також прошу одноклубників поради, де можна дістати недорогі килимки розміром приблизно 1,5х1 метр а також дитячу постіль. Буду дуже вдячний, якщо до збору переліченого долучиться Юра Fast, у нього це завжди вдається.

    Після закупівлі необхідної допомоги пропоную такий розвиток подій:

    14.03.2013
    Збираємо все закуплене, додаємо до цього бонуси - канцелярію, дитячий одяг та дитячі книжки (вже є).

    15.03.2013

    9:00
    Вирушаємо на своїх машинах у Сколе для вручення подарунків, звичайно узгодивши це з адміністрацією.

    11:00
    Вручаємо все дітям

    12:00

    Катаємо їх на машинах і веземо на пікнік до водоспаду в Кам'янці (7 км від інтернату). Важливо розуміти, що більшість діток це сироти або діти з неблагополучних сімей, тому катання на машинах а тим паче туристична поїздка для них буде особливо ціавими.

    13:00

    На водоспаді робимо спільний з дітьми пікнік, відвідуємо святе джерело та Мертве озеро

    15:00

    Відвозимо малих додому і їдемо у Стрий встановлювати знак на небезпечному повороті.

    17:00 зупиняємось в Колибі дорогою на Львів для підсумкового чаювання, далі з чистою душею додому.

    Поїздка займе цілий день, потрібно розуміти, що вартує взяти вихідний. Пропоную провести її 15 березня, це буде п'ятниця. Важливо зібрати принаймні 5-6 машин. Якщо підтримаєте, зберемо також пресу, зробимо фахові фото ітд. Думаю, подібних акцій не було в жодного клубу, буде чим хвалитися.

    То як?
     
    Останнє редагування: 13 січ 2013
    • Подобається Подобається x 1
  2. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Непогано, думаю для того дійства потрібно ще горошей зібрати, і купити того в чому є необхідність для інтернату.
    Приєднуйтесь!!!
    +1
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Поки що в касі 2700 грн

    Я не знаю, чи варто чекати аж до весни. Ми зараз можемо їм організувати матеріали для ремонту.

    Також у мене є два мішки м"яких іграшок і кульок канцтоварів. Орест казав, що є можливість також подарувати книжки. Це вже немало, і ми можемо задовольнити конкретну потребу, яка є вже просто зараз.

    ПС: Серед того, що мені закинули в багажник після поїздки в Розділ, є два кульки одягу для малесеньких дітей. В жодному із побачених нами вчора і раніше інтернатів нема діток, яким би цей одяг згодився. Я не знаю, хто із вас зібрав цей одяг. Але раз вже він є, давайте ідеї, куди його можна пристроїти, бо мені він явно не потрібен.

    ППС: Ящик цитрусових успішно зогнив.
     
    Останнє редагування: 13 січ 2013
  4. шейк

    шейк Active Member

    Авто:
    гольф 3
    - підтримую
    треба було зїсти
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Ігор, ти бачив яка там температуа і вологість. Не гоже в такі мінуси робити ремонти. Вже не кажу про підлогу - дітиска бігають в снігу, вона не просихає. Фарбувати в таких умовах зле. Та і до весни не так багато, якраз матимемо час підготуватися, повідпрошуватися з робіт з запасом. Хоча я не наполягаю, як буде зручно більшості так і підлаштуюсь, головне щоби побільше машин було.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Нашо нам побільше машин і вся та помпа? 2700 грн це не та сума, щоб роздувати піар і палити бензину на ще 1000. Це просто посильна наша допомога. Як на мене, достатньо дві машини і нас чоловік 6


    Sent from my MB865 using Tapatalk 2
     
  7. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    стосовно матеріалів попитаю ше шефа, в нас мали лишитися гіпс і шпаклівки з лєвого обєкту, або хоча б знижку нормальну вибю,щодо грошей якщо неспішно то зможу помогти ще з фінансами від себе, а стосовно того то реально я б казав починати як просохне навулиці, бо навіть як будматеріали складемо, в такій як описується вологості їм швиденько настане ХАНА
     
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Ага і більшість дітей буде зі сльозами дивитися як ми повеземо на водоспад аж 6 їхніх однокласників. Ти або не читав що я пишу або щось не те з'їв.
     
  9. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Скоріше так ніж ні. Не можу запланувати подію так наперід.
    Якщо буду то планую на авто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Присоединяюсь! Не буду планировать, но дай бог, чтоб всё вышло с поездкой. Я думаю что в Сколевском интернате, сейчас пригодились бы стеклопакеты. Так сказать для удержания тепла.
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Інтернат знаходиться у величезному графському палаці. Бюджет такої ідеї близький до місцевого районного. Думаю, це вартує розглядати в майбутньому, так би мовити другим етапом.
     
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Можу замовити вікна в Польщі, тіко тре щоб хтось їх привіз сюди. Вікна любих розмірів і конфігурації, виходять дешевше ніж у нас десь наполовину. Я собі замовляв шестикамерні (у Львові таких ще німа), то вийшли дешевше ніж наші найдешевші 3х-камерні, і то не стандартних розмірів.
     
  13. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Проголосовал так, как не знаю смогу ли я поехать как пасажир!!!!Ближе к тому числу будет видно!!!
     
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Не голосував!
    Приєднююсь до акції!
    Планую (хочу) бути на авто!
    Але потрібно дочекатись до того числа, щоб щось робити чи планувати.
     
  15. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    До акції обов"язково долучуся. Але поки не обіцяю бути присутньою ні на машині, ні в якості пасажира.Ближче до визначеної дати скажу точніше.
     
  16. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    аналогично
     
  17. Lady Porsche

    Lady Porsche Початківець

    Авто:
    ВАЗ-2106
    Приєднуюсь, але поки що тільки фінансово. Кошти передам через scirocco
     
    Останнє редагування: 14 лют 2013
  18. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Прошу пробачення, але через природні аномалії поїздка, логічно, не відбулася. Прошу пропонувати дату коли виїзджаємо, сніг ніби сходить, сам час на пікнік в Карпати!
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я всєгда готов :)

    Погода пропонує цього тижня

    [​IMG]
     
  20. VovaVirus

    VovaVirus Active Member

    Авто:
    Seat Cordoba 1,6 98р
    Клубна карта:
    70
    scirocco а можна на картку перевести гроші? Якщо так то кинь номер будьласка в прват
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)