Коли нове збіговисько клубу?

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Kinder, 20 чер 2006.

  1. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Давайте пропишемо графік і періодичність...
     
  2. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    раз в місяць! наступний напевно 8-9 липня
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    Давно у мене була ідея і хтось , здається її тут вже озвучував. Визначити щомісяця 2 дні, у які буде проходити так званий "малий з"їзд". Наприклад кожну другу і кожну третю пятницю кожного місяця . У ці дні кожен із нас буде знати, що якшо він на 19 год приїде до МРЕВ ДАІ на трасу , то застане там одноклубників. Про ці з"їзди додатково ніхто не домовляється. Просто - маєш час і бажання , приїжджаєш на традиційне місце.

    Цю інфу ми напишемо і на листівках, які я сподіваюся ми таки видрукуємо і будемо розпихати за двірники. Таким чином ми зможемо залучити до клубу "оффлайнових" ваговодів, які не користуються нетом. Вони зможуть кожні 2 тижні приїзжати на ці з"їзди, спілкуватися і ставати повноцінними членами нашої спільноти.

    Ну а про час і місце "великих з"їздів" (з ночівдею, шашликами та іншими розвагами) будемо домовлятися щоразу окремо, оскільки вони потребують більшої підготовки та організації. Орієнтовна їх періодичність - раз на місяць.
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    пропоную шашлики щодвамісяці (напр. кожну останню суботу непарного місяця) а збіговиська щодватижні, напр. через пятницю на 19-ту. якщо хтось проти - пишіть, як ні - так і забацаємо.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    Через п"ятницю то не є добре. Бо пропустиш 1-2 збіговиська і вже зіб"єшся з графіку. Особливо важко буде зорієнтуватися тим, хто не ходить на сайт і ще не був на з"їздах. А так взяв календар і дивишся 1 і 3 п"ятниця місяця - це наші дні. Тобто згідно такого графіку , наступний з"їзд у нас випадає на 7 липня, а потім на 21. Якщо ми такий принцип приймаємо, тоді для відвідувачів сайту можемо в календарі позначити дні з"їздів.
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    Як на мене 1 і 3 пятниця то і є щодватижні.
     
  7. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    Цілком погоджуюся з Мартіні і з Орестом Сіроко...
    Ще раз процитую...
    Я пропоную кожну парну п*ятницю місяця без передомовленості збиратися о 19-00 за МРЕВ на трасі драґів.
    Про сімейно (безсімейні) збіговиська на шашлич будемо (можемо) домовлятися на форумі без періодичності (а так кому заканає і збереться кворум).
    ... ну це були мої пропозиції
    позапланово можемо зібратися цієї п*ятниці 23_06_06 (вже скучас за людьми) і планово 30_06_06.
    Як вам таке?:idea:
     
  8. Sergio

    Sergio Початківець

    Авто:
    VW Passat CL 1.8 1992
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    Привіт, хлопаки!

    Я підтримую. По моєму навіть я про таке щось заїкався...Так було б саме правильно. Є конкретно задані дні і години, і всі знають що буде зустріч в конкретно визначеному місці, хто може той підруює. Все просто і геніально!!! Це виключає теревені коли і куда зїжджатися і хто може і не може. Тільки вра***те, що в деяких місяцях є 4 п"ятниці, а в деяких 5. Оптимально орієнтуватися, не яка п"ятниця по рахунку в місяці, а по числах. Тобто, кожна п"ятниця парне число, або кожна п"ятниця непарне число - і ніколи не помилишся.

    То був я, Сергій
    (Юрко не в обіду :-Р )
     
  9. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    Тут вже не важливо - 4 чи 5 пятниць в місяці, головне, щоб їх було хоча б 3 , щоб можна було вирахувати першу і третю, цей варіант, як на мене, найпростіший, не треба думати багато :) А з парними/непарними може виникнути плутанина, сиди і думай потім, має бути то парна пятниця чи парне число місяця. Я надаю перевагу парному молоку. :)
    Підтримую варіант 1-ї і 3-ї пятниці!
     
  10. Sergio

    Sergio Початківець

    Авто:
    VW Passat CL 1.8 1992
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    Ну, по перше три п"ятниці в місяці точно що є. Можеш не переживати, я атвєчаю. :) А я к рахувати це вже не стільки принципово, скільки людей стільки й думок :cool:.

    З.І. Парне молоко терпіти не можу, я надаю перевагу кухлику пива. :mrgreen:
     
  11. Duke

    Duke Active Member

    Авто:
    Renault Scenic RX4
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    1 і 3 пятниця кожного місяця здається було б оптимально нетреба нічого вираховувати і з графіку не зібєшся.. Я - за

    2Sergio
    а ще більша перевага 2м кухликам пива.
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    отже вольовим адміністративним рішенням постановляю:

    клубні збіговиська (малі з"їзди) проходять у кожну першу і кожну третю п"ятницю місяця.

    клубні симпозіуми (великі з"їзди) - проходять у день і місці, яке клуб визначає під час офлайнових збіговиськ або онлайнових теревенів на форумі.


    дата . підпис . печатка
     
  13. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    Привіт ще раз піпл!
    Мені чесно кажучи всерівно чи парна п*ятниця чи непарна, але якщо в місяці вийде п*ять п*ятниць як в цьому місяці, то подивіться по календарю за червень 2006р зустрічі мали би бути (2:idea: / 9 / 16:idea: / 23 / 30:idea: ) три рази в місяць, чи не так?, а якщо парні п*ятниці то ( 2 / 9:idea: /16 / 23:idea: / 30 ) 2 рази в місяць як ми і планували, значить ніяких неточностей би не виникало.
    Вже такі технології у Львівських клубах обговорювали (тому практичніше ПАРНІ).
    Ненавиджу парене молоко, підримую холодну гальбу пива і бажаю всім хорошого клімату в салоні авто!
     
  14. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    да точно так тільки пропоную парні!!! :arrow:
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    раз Юрко так за нами скучив, то як виняток, пропоную зібратися в цю п"ятницю - 23 :)
     
  16. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    Давай ще вислухаємо думки наших колег, а то нарід сприйме, що ми собі самі на пиві вирішили за них.
    я 23 буду.

    І ЗНІМІТЬ ПЛІЗ ПАНЕ АДМІНЕ АВТОЗАМІНУ МАТЮКІВ ЗІРОЧКАМИ, МИ РІДКО КРИЄМО МАТОМ, АЛЕ КОЛИ ПИШЕШ РА Х У Й ЧИ РО Б Л Я Т Ь, то видно зірочки, а якщо когост послати то я і так через пробіли напишу і все буде читабельно.
    :-D
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    Зроблено.
     
  18. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    еееех... не розумієте ви гри слів :). Щодо пива, я до нього також потягнуся швидше ніж до молока :)
     
  19. Sergio

    Sergio Початківець

    Авто:
    VW Passat CL 1.8 1992
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    О! Оце я розумію підтримка!!! Пиво єднає, а шо молоко - хай діти п"ють... і пенсіонери...
    Так шо, по парних чи непарних? Для мене особисто різниці немає! А то ми в ще й цьому запутаємося, не тільки в числах. Якщо по парних, то наступна - 23 червня - я буду!
     
  20. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Коли нове збіговисько клубу?

    Старожили, винесіть вердикт чи парні чи НЕ парні і крапка!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)