Кому потрібні великі наклейки ?

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Travel, 24 січ 2007.

  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    зголошуйтеся кому треба будемо замовляти мова йде про ті великі наклейки шо на задню шибу наліплюються!
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Кому потрібні великі наклейки ?

    Величезне прохання узгодити макет наклейок перед друком зі мною або з Мартіні. Якщо шрифт буде знову із засічками - буде дуже погано і нецивілізовано. Я би не хотів щоб імідж і репутація серйозного клубу з кльовими пациками перетворилися на імідж якогось кооперативу "Веселка".
     
  3. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Кому потрібні великі наклейки ?

    я так думаю шо треба робити вже такі як і попередні шоб однакові було
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Кому потрібні великі наклейки ?

    scirocco , як на мене , то ці вийшли досить непогані і ніяк не роблять нас кооперативом Веселка. Я навіть думаю, що рублений шрифт в даному випадку виглядав би гірше, ніж цей і шкарадно дивився б на машині, надто агресивно і нав"язливо. Ми ж не хочемо перетворити свої авта у рекламні банери, крім клубного життя, є ще й інше :) А так воно виглядає гарно, строго і ненав"язливо. Мені подобається.

    Інше, коли наклейка маленька, тоді навпаки, треба зробити щоб вона максимально кидалася в очі. Ті що ми розклеюємо чорні з цією функцією справляються.
     
  5. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Кому потрібні великі наклейки ?

    ми дивилися на компютері коли робили той шрифт дійсно найгарніше дивиться,
    рублений дивися погано бо тут багато букв
     
  6. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Кому потрібні великі наклейки ?

    Це Ти про той що в мене наклеєний. Якщо так, то просто тащуся від того напису і від того як він дивиться на задньому склі:tongue:
     
  7. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Кому потрібні великі наклейки ?

    Може навіть ще одну б узяв (в мене задня щітка чіпає ту наклейку, то переживаю щоб колись не віддерлись якісь літери).
     
  8. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Кому потрібні великі наклейки ?

    не переживай не відірвиться в мене також чіпає
    я рік їздив з наклейкою тюнінг клубу і щітка чіпала та нічого не сталося
     
  9. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Кому потрібні великі наклейки ?

    І я би одну взяв на заднє скло
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Кому потрібні великі наклейки ?

    Словом, замовляйте. Якшо ми з Травелом поміняємо машини, то нам тоже треба буде.
     
  11. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Кому потрібні великі наклейки ?

    Добре замовляю ше 10 штук
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Кому потрібні великі наклейки ?

    Є таке поняття як візуалізація - кожен бренд повинен мати спільні риси, тоді рівень лояльності до нього є набагато вищим, особливо це стосується новостворених марок. Якщо ми говоримо про представлення клубу - варто врахувати, що ми теж є брендом, рівень симпатії до нього визначає все, що його представляє - від нас самих до наклейок на машинах. Уявіть тільки напис Mercedes курсивом чи Toyota таймсом, відразу скажуть "китайські під...ки"... Від рівня візуалізації залежить думка громадськості про нас - якщо вона буде хоч частково негативною, значить в нас не дуже далекоглядне майбутнє. Тому хочеться зробити все для того, щоби ми стали найкращим автоклубом України, навіть якщо мова йде про такі дрібниці, як уніфікація шрифтів чи пропорцій в графіці. Наразі все йде так, як потрібно, це можна судити з авторитету клубу в Україні, відвідуваності сайту, ітдітп. В даному випадку нічого принципового, але все-таки варто такі речі як розбіжність шрифтів брати до уваги.

    Резюме: Якщо є можливість зробити краще, її треба використати.
     
  13. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Кому потрібні великі наклейки ?

    ми дивилися декілька шрифтів той найгарніше дивиться, оскільки різані букви виходили занадто маленькі бо букв і я думаю рас вже почали такі друкувати то хай такі і будуть,
    а то шо трошки шрифт відрізняється від тих менших то фігня вот я на тіки не давно замітив шо в Мазди два різних значка і від того продаж і авторитет не падає.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)