Кому приходила повістка з Военкомату?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Bodyn, 9 бер 2014.

  1. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Кому вже приходила повістка, за яким макаром вони приходять і якщо прийшла, то який рід військ і який рік призову?!
     
  2. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Комусь приходить, а хтось сам записується. Це вже не так, як колись було, шукали відмазки, причини, кому б то підплатити, щоб не піти. Зараз інший час, зараз це необхідність, складні часи настали, це наш обов'язок, перед країною, перед собою, заради нащадків, щоб наші діти і онуки могли жити краще аніж ми. "Душу й тіло ми положим за нашу свободу"
    Досить терпіти, ми не раби, ми заслуговуємо на краще життя.
    Слава Україні!
    Слава Нації!
    Україна понад усе!

    Отправлено с моего Desire HD через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Героям Слава!
    Ті що записуються добровольцями будуть брати зараз, чи на призов. Скільки часу там навчають?
     
  4. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Ведучий має вигляд дауна, що об"ївся "наколотих цитрусових" та перемерз в "американських валянках".
     
  6. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Невпізнаєш Гобліна? Він звичайно не авторитет, але подивитись можна. Майте на увазі що деякі факти перекручені і оперує цифрою 0.01 коли має бути 0.1. Вобщем веселого перегляду.
     
  7. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Там головне суть срозуміти - якщо є мозг то зрозумієш, звичайно він то говорить із т.з. свого інтересу, але ж він росіянин...
    Суть ловіть, вояки..

    P.S.: можеш довести про оперування не 0,01 а 0,1 ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Якщо є мозок - не будеш таке поширювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Успіхів в Криму!
     
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    подивись з 11:05 - він каже що 40 000 людей це 0.01% від всього населення України. Насправді ж це 0.1 бо нас все ж таки 40 000 000 поки що.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Правильно, ось це називаєтья - надати факти. Згідний, підтримую!
    Хоча суті про всу ту катавасію не міняє ((
     
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Переглянув все відео... ледь дослухав до кінця. Такої параної ще не чув - зомбована російськими медіями хвора людина пробує себе піарити...
    Мені його шкода, так і тих, хто поширює таке.
     
  13. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    В кожного своя думка про то.. Я згідний, що він то відстоює більше з точки зору росії, але це логічно, бо він сам відомий руский.
    А от перші 80% - більше на гірку правду подібно, яка нагло коле очі тим, хто безбожно вірив у справедливість і чесність майдану, а тепер себе відчуває дураком але немає мужності це признати..

    Глянувши статистику youtube:
    1.609.695 переглядів
    61.474 = LIKE
    7.686 = DISLIKE

    Ти входиш до 1/8 (з тих хто проголосували) і тобі шкода більшість... демократія ))
     
    Останнє редагування: 10 бер 2014
  14. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Російська пропаганда дуже потужна і для багатьох виглядає переконливою. Ми мали і маємо зараз змогу переконуватись в її потужності і брехливості щоденно на підставі наочних і беззаперечних фактів. Чорне переконливо подається білим, і багатьма це сприймається.
    Спілкуюсь з знайомими на сході України, а також з Росії і на основі співставлення інформації не вірю жодним заявам російської преси чи пропаганди - вона брехлива та лицемірна. Треба бути сліпим, щоб це не бачити.
    Звичайно, останні події також викликають різні питання, але нам розглядати їх через російську призму - це маразм.
    Маю тверде переконання - те що зроблено, не дивличись на масу недоліків і помилок - це шлях вперед, хоча і далеко не простий.
    Треба гордитись людьми, які відстоюють свої погляди і готові жертвувати багато чим, а не нявкати, що все проплачено і все безнадійно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Якоби та. Але:
    1 - Не всі в Росії є 100% заангажовані, іноді серед шітшторму можна і правду розгледіти, придивлятись лиш потрібно добре..
    2 - Призми є 2: захід і росія. Захід ніколи не скаже про це все, в них сприйняття дещо інше. Росія - теж дещо інше. В ідеалі слухати двох, а думати третє, виходячи з цих двох
    3 - Чи це шлях вперед - це поки-що лише надія і не більше, жодних результатів ще немає і не може бути за такий термін
    4 - найгірше - що критикувати зараз майдан і нову владу - це найбільший гріх божий. Чому зараз ніхто не б"є алярм, що крим віддали, що в раді далі голосують кнопкодави, що посади продаються, що межигір"я розграблене... і т.д..
    Мій висновок: цей переворот - це був олігархічна війна між 2ма кланами: Донецким і Дніпропетровським (імена - догадайся сам), а всі хто приймав в тому участь - маріонетки і мені дуже шкода, що із-за цього загинули люди..
    Рекомендація - думайте логікою, а не емоціями..
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Дурак ти напівнімецький..... всі 100% абсолютна брехня спроектована в кремлі щоб дестабілізувати обстановку в Україні і оправдати захват Криму а можливо і цілої України. Якщо народу надоїло що його обкрадає його ж власна влада і та влада маніпулюючи демократією не хоче подавати у відставку і планує ще більше красти - то що робити - правильно - брати каміння і виганяти владу що і було зроблено. про державний переворот говорять тільки росіяни - бо вони потерпівша сторона. Тепер нікому не секрет що Янукович був ставлеником Кремля і гроші на те щоб обдурити виборця дав йому Кремль. Завдання Янека було одне - розвалити державу Україна, а замість зарплати дозволили грабувати всіх і вся. Тільки плани Путіна поламав український народ, взяв і вигнав маріонетку - от Путі-Путі і заговорив про державний переворот. Якщо б ти дурнику включив мозг то побачив би що парламент який був такий лишився - то який це переворот. Це те саме якби Ленін взяв Зимній і залишив государственну думу .... блін невже можна бути таким тупим щоб куплятись на такі примітивні провокації.
    І ще одно - про самий головний аргумент - гроші від гос депу. Я сам особисто потратив на Майдан у різних формах і виглядах десь в районі 6000 грн. І знаю учасників цього форуму які теж переказували тисячі гривень на майдан. І не здивувався б що якщо порахувати скілько потратили всі учасники цього форуму на потреби Майдану то сума перевалить сто тис. грн - от тобі гроші олігархів і гос депу. Наскільки я знаю в Києві на Майдані в день збирали до 200 000 тис грн і більше пожертв. Кремль якраз найбільше бісить що його маріонетку вигнали з допомогою народних грошей - тепер і нього пропав головний важіль фінанси, тобто немає кому дати гроші щоб вплинути на вибори наступного президента і немає з кого сритати нахера давав гроші на Майдан. І на мою думку це осовною причина вводу військ в крим. Кремль загубив контроль на Україною.
     
    Останнє редагування: 10 бер 2014
    • Подобається Подобається x 2
  17. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Ну це те, про що я і говорив - ті, в кого дещо інша думка, не протилежна, а дещо інша - ті дураки.. шкода.. вести конструктивну дискусію далі немає змісту
     
    Останнє редагування: 10 бер 2014
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Відпишусь по суті теми.
    Сьогодні, коли світить сонечко і нічого не предвіщало чогось надзвичайного..... дзвінок в домофон...: "відкрийте, ми з військкомату"... Відкрив, прийшли до мене і дають повістку, вже хотів розписуватись за вручення, а виявилось, що то не мені, а сусіду. Виявляється, він теж ст.л-нт запасу. Ось так.
    Почитав ту повістку, і помітив, що беруть по конкретних фахівцях, тобто, у нього в повістці було зазначено "ВОС" з шифром 021000, що розшифровується: "Бойове застосування та управління діями військових частин механізованих і танкових військ".
    Одразу глянув свої доки, а в мене зазначений ВОС з шифром 042000, розшифровується як: "Бойове застосування та управління діями військових частин протиповітряної оборони Сухопутних військ".
    Висновок такий, що не беруть всіх підряд (як прийнято вважати), а беруть лише тих, осіб з тими військово-обліковими спеціальностями, в яких є потреба на сьогоднішній день, чи на період грядущий. Бо ж якщо мій сусід "танкіст", чи "піхота", то най петляє і захищає державу в піших строях, а вже коли буде якийсь нальот, чи удар крилатими ракетами, то відповідно нехай мене призивають... Якось так.
    Треба уточнити, скільки платять? Чи взагалі рентабельно.
     
    Останнє редагування: 10 бер 2014
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Думка кожної людини формується мозгом на основі обробки отриманої інформації - твоя інша думка свідчить або про відсутність мозгу, або про відсутність інформації.
    Так як інформації є аж забагато то висновок один - відсутність мозгу.
     
  20. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Моя логіка мені підказує зворотн"є. Рахуй, що позачерговий призов резерву(запасу) в Україні ще жодного разу не проводився, тим більше за термін служби теперішніх військових. Відповідно:

    А - підозрюю, що з призовом повний бардак, оскільки цього ще ніхто ніколи не робив бо не було потреби
    Б - тобі ще скоріш за все прийде
    В - Почитай положення про позачерговий призов, оскільки не було потреби, то ці положення скоріш за все жодного разу не редагувались і як були створені за царя івана - так і досі є.. Відповідно про оплату там навряд щось сказано. Все на патріотично-примусових засадах
    Г - Якщо призиватимуть всіх, то треба зрозуміти, що велика частина резерву (запасу) - це ті, хто відкосили від армії або пройшли платну (неофіційно) військову кафедру, тобто по знаннях прирівнюються до перших. Відповідно давати таким людям після крешкурсу в кілька днів автомат в руки - це те саме, що мавпам гранати.. (
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)