Куплю А6

Тема у розділі 'Авто', створена користувачем Exoto, 1 лип 2018.

  1. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Стала необхідність в покупці ще одного авто.
    Так як свою "мечту" в вигляді е34/39/38 не виходить знайти в норм стані, розширюю круг пошуку.
    Цікавить а6с4 і а6с5. Седан чи універсал без різниці.
    В пріоритеті:
    по с4 - тій, ручна коробка, двигун будь-який крім 1.9тді, 2.5тді (той шо 115 сильний), 2.3 бензин. Хотілось б 2.5 тді 140 коней, 2.6 чи 2.8.
    по с5-тій, хотілось б, проте необовязково, універсал, ручна коробка. З двигунів, будь-який. Якшо 2.5 то без, або з пофіксаною всім відомою проблемою.
    Ріа вивчається, катаюсь на оглядини.
    ставка робиться на покупку машини, яка до ріа не доходить, чи "хтось там хотів продавати файну"
    стосовно прайсу, тут не пишу, може хтось не хоче афішувати)
    за наводку на кльове авто - за мною гарна бутилочка вашого улюбленого напою)
    П.С. шоб зразу уникнути флуду про нове авто, хоча може хоч тут його не буде, скажу, що вже усвідомлено відмовився від субару 2008 року:)
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Юра, якщо цікавить той варіант, про який ми розмовляли, то я можу дати контакти провірених і нормальних людей. Можливо через них знайдеш омріяну "е"-шку.
    П/с/ добався (мій ФБ - Роман Романович, або дай знати, як тебе добавити в ФБ і по меседжу закину.
    Покумекаєш собі з тими людьми при зустрічі і приймеш рішення.
     
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Докину свої 5 коп про С5 - знайти її живу реальніше ніж Ешку, тому шукати потрібно в повному фарші, адже вибір мав би бути більшим. У мене базова версія і інколи хотілося б мати трохи "смаколиків" в салоні, таких як память сидінь чи електро регулювання крісел у всіх напрямках аніж по висоті, як у мене. Про проблему 2.5 двигуна - як я вже казав - вона настає коли не дивитися до гідриків, бо вони виходять з ладу, а їх заміна до дороге задоволення (я поміняв всі ;)), тому при перевірці тре дивитися(слухати) як вони працюють.
     
  4. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Як часто міняєш положення сідушки? Чи то хочеться у вигляді атракціону сидіти і кататись вперед-назад, вверх-вниз?)))))))
     
  5. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    на митниці твориться фіг зна шо. Крім того, я хочу мати можливість на ній виїхати з України. Ситуація з розряду "хочеться і колеться"

    продаси свою?:)
    Внесу трошки ясності. 2.5 тді, я б брав тільки через знайомих, з розряду "о кумсватбрат продає, він за нею дивився і тд" в іншому випадку - не ризикну. Дуже вже ніжний той двигун.
    Комплектація..ну, мені всерівно на неї. Клімат аби був, тай круїз, якщо пощастить.

    перший день, я б тільки то і робив:)))
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    БМВ всі гнилі в хлам... Їх експлуатують по повній зазвичай.

    З А6С4 я б відкинув нахрін 2.6 теж. Мотор хоч можливо і найнадійніший з лінійки в6 тих років, але ніхріна не їде він, а жере як 2.8. До того ж там вічні проблеми з підсосом повітря під впускним колектором і РХХ і мозгами, ще вони не всі нормально читаються. Коротше 2.6 не рекомендую (ну 2.3, 2.4 і 2.5 щоти написав теж). Найкраще 30-клапанну шукати.

    Якщо брати С4 то однозначно кватрову. Даю гарантію передній привід швидко схарить, вона не керується ніфіга(( Кватрова норм.
    Та й С5 теж би кватрову брати) Не так всьо страшно як собі всі думають, а кайфу море).

    По мотору бас все правильно пише. Вчасно поміняти гідрики, і слідкувати за тиском масла і все з тим мотором буде бомба. Єдине що реально брати б вже з серії BAU, трошки легше з ними в плані форсунок, підкачуючого насоса і інших дрібниць. Згрубша нічого поганого в тих двигунах не бачу. Всі їх клянуть, але їх 80% машин напевно. МОже через те що їх більшість тому і відгуки такі?)) Це як сусід на олроуді мені розказує яка хєрова пневма бо він "минулого тижня дві нові подушки на шроті купив".... Ну от тому і хрінова)

    Клімат є у всіх них, круїз якщо на 2.5 то поставити елементарно.

    Ти знаєш деколи дуже зручно))) В мене хоть повне електро, але не має пам"яті. А дуже хочеться, особливо після майки коли твоє сидіння туда-сюда совали.
     
  7. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Значить 2.6 викину також. 2.5 аел, якшо з кватро, сильно "не їде"?
    В тебе 2.8 аск, скільки хавала?
    Які були нюанси з самим повним приводом? В плані дороговизни експлуатаціі і тд?
    Стосовно с5, все вірно говорите, але загвоздка - знайти людину яка слідкувала за тиском масла і міняла гідрики.
    Мені не потрібно машину на яку я буду працювати, мені треба шоб особливо не парила розум.
    На рахунок бау і повного приводу в с5, я думаю, що випригнуть вони з мого бюджету
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Продам, але не зара - самому дупу возити тре. А скоро виїзджаю за кородон, тому буду продавати, через нехочу, але прийдеться.
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    2.5 аел з чіпом їде дуже бодро. 0-100 АСК їхав краще, але на трасі наприклад з 80 до 150 АЕЛ чіпований об"їжджав. Щобправда АЕЛ був передньопривідний.

    В мене 2.8 АСК кватро хавала на 2-3л газу більше ніж 2.6 недопривід.
    Стосовно дроговизни експлуатації то на С4 є різниця і слабке місце це хібащо розвальні тяги задні але то фігня, 1000грн і маєш нормальну тягу на 40-50тисяч.
    ЧИсто по механіці приводу там нічого не ламається. Масла поміняти після купівлі і все.


    Щодо С5 то поміняти самому гідрики зразу після купівлі і редукційні клапани в розвалі блоку циліндрів і їздити тішитись. Хоча якщо хочеш менше лазити то бензин буде точно краще) Ну так судячи з досвіду вже набраного))
    На С5 післярестайлових ззаду помоєму така сама підвіска що на кватро що на монопровді тому різниці особливої не бачу. Привід сам по собі не ламається.
     
  10. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    я вже 6 місяців в пасивному пошуку.
    Якшо не секрет, коли і яка буде ціна, така шоб не торгуватись і тд. Можна в пп.
    Ітак пассат в продажі, по-любому треба буде ще одне авто.

    Добре. Скільки в тебе вона хавала газу в місті?
    Стосовно с5, воно то так, але стан розпредвалів я побачу ітак тільки знявши клапанну кришку. В певній мірі це жосткий кіт в мішку. Стрьомить мене той мотор, не його обслугою, а можливістю попадання на трупаку.
    Рестайли по ціні не попадаю.
    Серйозно почав задумуватись, взяти с4, а і не рвати задницю за с5. В любому ремонті буде менше попадалово то раз і два, на с4 по-грошах це верхня планка, на с5 - відповідно нижня. І звідси виходить, що с4 живішу найти менш проблемно ніж с5, тим паче враховуючи замахони з 2.5 тді.
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я не показник. В мене 18-24 на сотку. Якщо їздив батько то 14-18. Траса в середньому 10-12.

    Отут взагалі не знаю) Я коли С4 продавав то хлопці які приїхали казали шо обдивилися порядка 20 машин і це все жах... Реально так і є. Ще коли я купляв то вже мало було з чого брати. Зараз з тих хто має С4 в хорошому стані не продасть її, ну точніше може і продасть але ціна питання буде як С5 не менше.
    Підняти вбиту С4 теж буде не дешево, але дешевше ні С5 то факт. Запчастин якщо по шротах шукати дуже мало вже, ніхто їх не возить бо ті що лишилися не продані десь в Європі ті в хорошому стані і дорогі, дешевше олроудів возити за ту ж ціну і там хоч продавати є шо)

    Важко щось радити реально... Головне не бери 100ку 94го і А6 95го. То перехідні моделі, там часто якісь речі зустрічались що не відомо які запчастини купляти тощо.
     
  12. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    зараз такий час, що купити машину важко, а ще важче її продати)
    Нічого, головне час і бажання.
    Он тема висить, вже народ знає, вдруг шось цікаве почує/побачить
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Купляй олроуда) Кайфанеш по повній від життя)
     
  14. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    ага, він мене ізнасілує:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ось чоловік з чату аудистів в вайбері продає свою.
    2.8 ААН + газ, передній привід. Салон велюр, мотор каже 1,5л від заміни до заміни масло бере хоча мотор робився рік назад. По підвісці все ок, тільки щось зліва підстукує. По кузову косметику треба якусь робити.
    Audi A6 Avant AAH на DRIVE2.RU

    По ціні каже що хоче 4700. Я особисто машини не знаю, не бачив і нічого про неї сказати не можу. Якщо цікаво можу дати контакт.
     
  16. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    якшо 2.8 то тільки аск)
    сам ж вчора убалтав)
    нині буквально, товариш товариша, купив тойоту авенсіс 2.0 2005 року за 5500о_О
    повний фарш, мальоване тільки праве крило.
    під покраску тільки передній бампер.
    Я шось цін на авто не розумію ніфіга
     
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
  18. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну ААН це оптимальний варіант, бо АСК 30 клапанів може піджерати масло добре) А заміна виливається в копійку. Але однозначно не 2.6. Хоча АСК їде однозначно найкраще, і найкращі низи має.

    Я тобі кажу, що хорошу С4 ніхто не продасть за такі гроші. 5000-6000 буде її ціна. Я свою за 5400 продав.
     
  19. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    цікава
    не йдеться про ціну менше 5к. Я це розумію.
    просто навів приклад.
    В києві ціни на авто взагалі шара
     
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Там вірогідність сильно битої машини в 10 разів вища ніж в інших містах.

    Ну там машина дійсно може бути достойна, бо той чувак розбирав колись і С4 і свою теж трохи напічкав. Зараз перейшов на С5 і олроуди. Собі теж купив олроуда і тому десь в серпні планує цю продавати. Вона може бути дійсно не поганою. Знов ж таки я її не бачив особисто.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)