Курси екстремального водіння у Львові - де ?

Тема у розділі 'Спорт та майстерність', створена користувачем Morozilnik82, 18 сер 2015.

  1. Morozilnik82

    Morozilnik82 Початківець

    Авто:
    Ще нема
    Хочу покататися в екстремальних умовах і навчитися їх уникати- заноси, розвороти і т.д.
    Шукаю де є така можливість у Львові. Найшов одну школу, але там ціна біля 5000 і більше за 8 годин.

    Можливо хтось знає альтернативи ? Дякую.

    ps. своєї машини немає
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    я думаю, що дешевше не буде, хіба що на Вашій машині..... Нема дураків, котрі дадуть авто на розтєрзаніє за копійки.
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Почитати теорію. З першим снігом на арену-львів і тренуватися самостійно. Якщо навчитись машину вводити в занос і контролювати його, тоді само собою і навчишся його уникати.
    Якщо своєї машини немає, то не розумію нашо такі вміння?
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Всі новачки, хочуть навчитися "чогось більшого" ніж просто водінню, і наївно думають, що то їм допоможе краще контролювати ситуацію та інших дебілів на дорозі.
    ІМХО, йди на курси, покатайся донесхочу на практичних заняттях по всьому Львову(а не лише по обїзній) і буде тобі щастя і адреналін.

    З.І про адреналін...
    Мій пергий день водіння на курсах: я ніколи не водив машину, скажу більше не лише машину а взагалі нчого що має двигун. Так от. Настуаного дня у мого інструктора доньки мало бути свято - якийсь ювілей, чи то заручини чи то ще якась херня, от він мені сказав замість 2х годин ми з тобою покатаємся 4-5 бо "у мене часу нема" - і .... по всіх базарах, закупитися на ювілей... А я крім того щоб вчепитися в кермо мертвою хваткою навіть не підозрвав що у мене є вікно де можна бачити навколишній світ, та ще й передачі перемикати тре... перемикати? ага, якось... А на дворі лютий місяць, сніг, хай йому грець, ше лежить, тане помаленьку, і лежить собі, курча, не на тротуарі, де йому б краще лежалось, а на дорозі... Ну, ми побували майже на всіх вузеньких вуличках у Львові де то можна було, бо як виявилось базарів замало, бо там, бач, вафлі продаються найкращі ось в цій пекарні де ось ті 2км машин в корку нам тре подолати... а вогирки на закуску жінка сказала взяти в куми яка живе десь на Пекарській... а спідницю для доньки тре забрати з покрою і завести до швачки яка десь в районі Замарстинівської...

    Коротше, то я лише згрубша описав свій перший день і ті 4 год 38 хв і 55 сек за кермом. Чи не екстрім? Зауважу, що знаки, розмітку на дорозі я почав бачити десь на 4й день практичних занять ;)
     
    Останнє редагування: 19 сер 2015
    • Подобається Подобається x 1
  5. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Скажіть яка школа і я скажу чи є альтернатива
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    якщо, я не помиляюсь, то у Львові, тільки одна автошкола рекламує себе, накшталт "екстримальне водіння", це школа Rega. Але відгуків реальних за них не чув.
    враховуючи витрати та ризики, ну і +заробіток якийсь, то адекватна ціна.
     
  7. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Кілька років тому шукали щось подбіне на подарунок (типу сертифікату) другові, то всі пропозиції були тільки на власному авто, тобто ти приїжджаєш на свому авто і тебе вчать їздити в екстремальних умовах на ньому. Ну і з іншої сторони, в тому є сенс, так як кожна машина веде себе по різному в різних ситуаціях, і якщо ти навчишся це робити на одній, то на іншій без повторного самостійного чи ні тренування таке не вийде зробити зразу (тому і сенсу не має іти на такі курси не на своїй машині). ІМХО
     
  8. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Саме так! Тільки школа Реги вчить екстремального водіння у Львові! Якщо хочеш відгуків - можу написати багато:uanew: Хлопці профі в своїй справі за що їм ріспект і уважуха!!! Хоча найбільше результат залежить від учнів...чи олень чи ні. Бо якщо олень, то навіть Рега не навчить. Але рекомендую дійсно, бо хлопаки молодці і знають свою роботу.
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Это - или дуракам везёт,или просто чей-то прикол :)
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Може парктронік мав і як тільки свистить зразу стоп. На прикол не подібно... видно що не відчуває в габаритів машини і не орієнтується в радіусі розвороту
     
  12. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW

    прикольне відео ))

    якщо то не награно - то за кермом напевно водій 80+ :) що для його віку і так непогане орієнтування ))
     
  13. vlad8

    vlad8 Active Member

    Авто:
    пошук
    можно купити якусь стару машину и самому тренуватись)
     
  14. AnastasiaM

    AnastasiaM Початківець

    Авто:
    Рено Авео
    на гонки что ли собрался? или в каскадеры? зачем вообще нужно экстремальное вождение в повседневной жизни?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)