Львів-Варшава, кудою їхати?

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем MARTINI, 19 вер 2016.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    По карті виходить найближче через Раву, тоді на Замость і Люблін. Але мене тут лякають, що Рава - найзавантаженіший пункт пропуску. І що його ліпше об"їхати - через Грушів.

    Хто катається до поляків, що на це скажете?

    Виїжджати планую до світанку в суботу.
     
  2. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Грушів \ Рава і Краківець - 50 х 50 коли не має черги.

    Краще безпосередньо перед поїздкою камери переглянути, де менше машин:
    http://vsetutpl.com/kamery-na-kordoni
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    по тих камерах нічорта не понятно, особливо вночі
     
  4. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Угринів норм іде
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    А там є дорога?
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    десь на ФБ сьогодні читав, що з 28го вересня поляки знову прикривають MRG, якщо правда то черг не буде ніде)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Це прекрасно але їхати треба в цю суботу :sad:
     
  8. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    З Львова до Червонограда не знаю яка дорога
     
  9. vwman

    vwman Початківець

    Авто:
    bora 1.8t
    До жовкви добра. Жовква-червоноград дорога кака, але їхати можна.
     
  10. vwman

    vwman Початківець

    Авто:
    bora 1.8t
    на варшаву думаю через раву самий оптимальний варіант.
     
  11. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Була ж стаття про те, що мають зробити окрему смугу для 5-тиденок на двох пунктах пропуску, одним з яких є краківець, який має прямий виїзд на автобан, думаю тут і думати не варто кудою їхати, якщо окрему смугу вже запровадили. ІМХО
     
  12. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Того ще не ввели - то як вирішення проблеми блокування митних пунктів пропуску на Закарпатті - створити окрему смугу для них... Було б добре, шоб пошвидше то ввели...

    Як введуть, то Львів + Рава + Люблін + Вава = пряма стріла.
     
  13. vwman

    vwman Початківець

    Авто:
    bora 1.8t
    цього понеділка я був на поляках. Їхали туди через шегині, тому що на краківець були великі черги(подивились по камерах). Автобанн веде з Краківець-Жешув-Краків-Катовіце ну а дальше розділяється у різних напрямках. Крім Варшави.
     
  14. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    це найпевніший спосіб спланувати через який митний пп їхати паро годин перед самою подорожжю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Їхати на суботу це може бути повна "ж.па"....
    Фільтруй кордони по камерах......бо може бути печалька
     
  16. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    • Подобається Подобається x 2
  17. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    Їздив вчора через раву. З прижками і 200 грн перепригнули на талон, а дальше перетин кордону. Заняло все 5 годин. Попали на прикордонників зі собаками. Черга повільно йшла. А дальше вже 6 годин їхали до Варшаву, з них одну годину стояли в пробці коло в'їзду у Варшаву, були мітенги і перекрили дорогу

    Отправлено с моего Lenovo A2010-a через Tapatalk
     
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Повернувся з подорожі. Отже, туди вирішили їхати через Грушів. Дорога, канєшно, місцями гавно, а ше оскільки троха довго збирались, то приїхали на кордон замість запланованої 7 години, аж у 8. Спочатку черга на зелений пас довжиною менше 100 метрів виглядала оптимістично. Ну було машин може 30 перед мною, враховуючи ті, які знаходилися вже на самому пункті пропуску. Вле в результаті перетин кордону зайняв цілих 3 години! Вони там рухаються якось дуже повільно. При цьому черга на червоний пас була в 2-3 рази довша коли я приїхав, і за ті 3 години вона реально пройшла разів 3-4, тобто червоний пас рухався в декілька разів швидше за зелений. Я аж пошкодував, що не став туди, можна було б за годину точно перетнути. Чому так відбувається, я не розумію. До речі, сайти, де пишуть кількість машин - триндять. Писало шо в Грушеві 10 машин...

    Назад повертатись вирішили все таки ризикнути через Раву, подивившись перед тим в неті, що там черга з польського боку відсутня. Приїхавши на місце в 1 годині ночі я вперся в чергу , до шлагбаума залишався кілометр. Виглядало це досить страшно. Проте в результаті ми заїхали в Україну 03.30 , дуже швидко рухалася та черга. В результаті кілометрова черга на Раві пройшла швидше ніж 100-метрова на Грушеві. Ось такий досвід. Сайтам з красивими табличками вірити не можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Adler

    Adler Початківець

    Авто:
    VW Bora BFQ
    Таке враження що у нас в Україні ця система "зелений коридор" - "червоний коридор" не діє взагалі. Декілька раз їхав до Польщі через Раву, ставав в "зелений" коридор і спостерігав як "червоний" рухається набагато швидше.
     
  20. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    якщо ви їдете в ніч,то забуваєте про нічні перевезення митницею,цигарки,магніти,мід,кольорові метали теж починають іти в рух,а і акомулятори))) ви живете в іншому світі аніж прикордоння
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)