Масло в коробці

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Васьок або ZiK, 29 чер 2017.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    коротче кажучи зимою вирішив поміняти масло , з того шо я памятаю там було ШЕЛ , залили hykomol і тут почалося , коротче на холодну до повного прогріву працє ше так собі а потім починається коробка починає терти , особливо на малих швидкостях , передячі включаються з дуже неприєним звуком і так далі , чому думаю , що то масло бо перші 5-10 км їде іддеально а потім починається то одне то друге , я думаю , що при нагрівані з тим маслом робиться шось не адекватне , ще одне коли міняв масло , то з коробки злили всього 1 літру масла , а залили 2.5 літри при нагріванні того масла почалися протікання , тобто масло почало розширятися і витікати , куди йому хотілося , одного разу при нагріті коробці перевіряли рівень , то з коробки виллося десь 100-200 грам , пізніше коли все остигло злили те масло , коли почали заливати , то гарячого масло влізло 2.3 літри , можливо кут був не той і на підйомнику , влізло менше , коротче працює коробка так собі , то скрипить то ні , остаточний вирок який я прийняв для себе , це поміняти масло , хочу почути пораду , особливо тих хто не давно міняв масло , яка масло залили і як воно ходить , цікавлять коментарі суто тих , хто після заміни масла про це не пошкодував , параметри не зміння 1.3 4 ступка
     
  2. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    соррі, але що то за моча?

    пів року тому на моєму гольфіку брат перекинув коробку. я привіз з Польщі мотюл 2л (в мене 4S коробка). залив його - і щастя.. нічого не тікає, нічого не шумить.
    а взагалі, може вже коробка мертва, а може таки і масло.. почни з дешевшого - купи нормальне масло
     
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    1. Скоріш всього, шо синхронам вже гаплик, або куліса гавкнула (при таких включеннях).
    2. Тертя може бути від сцеплення.
    3. Якщо тікає масло, то вірогідніше, що тре поміняти сальники, в тому місці, де внутрішні гранати.
    4. Масло лив Тотал або Ельф, трансмісійне для механіки. (маркування точно не пригадаю, шось типу 75v80 чи ше якось)
    5. Об'єм масла в 5-ти ступку мого Г2 = 1,6-1,8л.

    П/с/ по-ходу з об'ємом ти переборщив.
     
  4. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Міняв масло 1 рік назад. В мене 4-х ступка, влазить до 2-х літрів (на Гольфах або до 2-х або до 4-х літрів), ти напевно перестарався, хоча на форумах читав поради, що добре заливати більше, щоб не гуділа 5-та передача.
    Собі залив Elf 75W-80 NFJ. Нарікань немає.
    Стосовно гарячого масла влізло менше ніж холодного - воно збільшилось в об’ємі, може тому і знайшло слабкі місця.
     
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Я теж саме заливав, якраз його мав на увазі у попередньому пості ;)
     
  6. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Ельф гімняні масла , мотюль і кастрол норм. Яке масло заливалось по специфікації ? Джіель 5 може ? ))
     
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    У всі механічні коробки і торсени лиється масло 75w90. А виробник то вже питання релігії кожного окремо.

    Ось приблизна витримка мовою оригіналу:
     
    Останнє редагування: 30 чер 2017
  8. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Значна частина масел 75в90 що є на ринку є джіель 4-5 , такі масла однозначно підходять що до кпп , торсенів та редукторів , а от джіель 5 тільки для мехазмів без тертя кольорових металів типу синхронів ,, для кпп тільки джіель 4 або 4-5 , додатково перевірено на особистому досвіді )
     
  9. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8

    така от моча , все правильно написав певно виберу Мотюль ;) дякую за пораду
     
  10. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    з того шо я зрозумів чим вище GL тим краще , і кращим маслом дешеві коробці ніяк не зашкодиш , правильно ? тобто якщо я залию GL 6 скажімо в коробку запорожця чи жигуля , то навіть в таких машинах те масло піде на користь , чи якщо залити таке масло , то коробка заклина , я не зрозумів
     
  11. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Погано зрозумів. Гугл в поміч .
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    а чи 75W80 чи 75W90 - вирішуй сам. Є можливість, бери 75W90 (воно дороче +- в 2 рази).
    Я вибрав 75W80 - бо зненацька виявилось, що в мене в коробці лишалось 700 гр, а в той момент був напряг з грошима.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    коротче кажучи купив таке [​IMG] , ціна адекватна , різницю відчув поки з сервісу до дому їхав , машинка справді м’якше їде і того дурного скрипу і тертя вроді як нема , але одне но злив 2.1-2.2 [​IMG] тої сечі , а залив 2 літри нового , думаю ті 100-200 грам сильно ролі не зіграють, чи зіграють . Cкажіть я зробив помилку , що купив те масло чи ні?
    і ще одне якщо комусь потрібно 2.2 тої сечі , то вона на сервісі ТАчки на Перфецького , масло проїхало 1000 км максимум 80W90 я так розумію , те масло не призначене для тих коробок фірма hukomol
     

    Вкладення:

  14. Andrew784

    Andrew784 Початківець

    Авто:
    volkswagen golf
    бери 75W90
     
  15. Vitalius

    Vitalius Новачок

    Авто:
    VW Golf-2
    Залив в авто на днях XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4
    Авто Golf 2 дизель ,коробка механіка 5-ти ступка .Злилось близько двох літрів . Всі продавці по своїх каталогах видавали ,що в коробку мені заливать 3л 200граммів . Зливав через нижню пробку - заливав через викручену "жабку" заднього ходу через лійку та трубку ,контроль проводив через верхній болт. То з "контрольки" потекло десь через 1.5 л. От і вірь тепер продавцям !Залив 2л та й катаюсь далі . Злилось доволі чорне масло ,як з мотору .
     
  16. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    В мудрій книжці до пассата пише обєм в коробці 2л 75w90 GL4. Не міняти і не контролювати на весь час експлуатації. Цікаво який час експлуатації німці мали на увазі. Я думаю ресурс двигуна але явно не 30 років. Але тим не менше якийсь мудрий:crazy: вже до мене туди вліз інакше як пояснити оту вварену гайку в заливну пробку DSC_0115.JPG . Та ще приварена так що головка заходить може 3мм ледве відкрутив. Відкрутив заливну пробку з відтам витекло десь 100 гр масла коричневе як болото DSC_0122.JPG . Вирішив замінити масло , злив через зливну пробку, було десь 1,5л , трохи густувате схоже на мінералку. Залив ось таке DSC_0114.JPG купив в нас на ринку , каже шо возить сам з польщі. Залив десь 1,3л і з заливної пробки почало витікати масло..? Думаю , зад піднятий , стоять проставки і ще передні зимові колеса трошки нижчі 175\65р14. Підняв домкратом ліву передню сторону , долив ще грам 300. Загалом десь 1,7 л. Що робити , доливати ще до 2л.?:dntknw:
     
  17. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    Всім привіт! Маю таке питання: планую замінити масло в МКПП. Специфікація - GL4 (75W-90). Завод виробник авто(не ВАГ) каже що із заводу залита синтетика. Помилково була куплена напівсинтетика з тими самими параметрами. Питання: варто лити чи ні?

    П.С. Подивився що виробник масла пропонує для моєї моделі саме це масло, але потрібних рекомендацій на банці немає :sad:
     
  18. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    скажу так після тої сечі я залив Венол вище читай походу рік вже проїхав , коробка трохи дурні звуки видає , але дядько Степан казав забити , якщо мене вже аж так сильно дратує сторонній звук то треба купити коробку поставити і надіятися шо буде все ок , тому чекаю поки та коробка здохне , але за прогнозами того ж Дядька Степана , воо ше років 5 поїздить
     
  19. SashulkaB3

    SashulkaB3 Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 35I
    Я це залив сєпарського лукойла 80W-90 GL4. Було мною заливане до цього 75W-90 ARAL. Допоки різниці не відчув, але знаю що мінералку доведеться міняти кожні 50-60 тисяч. Чую що доведеться знову лити синтетику 75W-90.
    Поміняв через те що трішки на гарячу важко вмикається перша передача, а задня з хрустом. Зчеплення бере майже в самому полу. Скоріше це вже сцепі кирдик приходе.:sad:
     
  20. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    коротше, залив напів-синтетику, поки різниці не відчутно. Як дасть сі чути - то відпишу.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)