Медіаплеєр

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Адріан, 17 лют 2011.

  1. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Вчора чисто випадково наткнувся на тест медіаплеєра http://deshevshe.net.ua/mediaplayer-egreat/egreat_egr1b.html короче мені та коробочка сподобалась і по функціях і по підключенню. Прийшов додому глянув в неті і запутався, їх є тьма і який вибрати не знаю. Може в когось вже стоїть така коробочка, або порадьте яку вибрати.

     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Кумові купили медіаплеєр, але не такий - трішки дорожчий (220 уо.).
    Що там всередині? - місце на два 3.5" вінти, ethernet, eSata, dSub, rgb, а основне Lunux !!! з торрент клієнтом (вже інстальованим і готовим до використання через мережу). Тому раджу пошукати приблизно такий.
     
  3. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Ну в цьому така мережа:
    Сеть и протоколы:
    Ethernet: 10Base-T/100Base-T
    Поддержка USB Wi-Fi 802.11n и более поздних версий, адаптер приобретается отдельно
    Протоколы: Samba, UPnP AV, MyiHome.
    Але я в тому дуб, для чого воно?
     
  4. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    щоб трохи розпутатись, то треба щоб ти визначився, що ти від тої коробочки хочеш отримати?
    ти маєш бажання качати прямо на нього з інету і дивитися фільми в HD, чи ти просто хочеш приблуду, яка тобі зможе показати з флешки кіно в якості ДВД-ріп ?
     
  5. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Прсто дивитись в HD фільми і музику слухати, щоб читав багато форматів.
     
  6. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    підключи комп до телевізора. затрати на hdmi штур будуть мінімальні
     
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    А по затратах на електроенергію? Комп 300Вт, телік 150Вт в сумі 450, а медіа плеєр до 50 Вт максимум. Різницю в 250 Вт то відчутно ;)
     
    Останнє редагування: 17 лют 2011
  8. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    А скільки ноут бере?
     
  9. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Всередньому 30 - 50 Вт, мій, наприклад, 40Вт з розетки споживає))
     
  10. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    А звук? HDMI відповідає за відео
    Щоб дивитись відео різних форматів в Full HD для початку тобі потрібно знати яка діагональ в тебе твого ЛСД чи плазми. Якщо до 32-х дюймів, то розрішення фільмів має бути оптимально 720р, якщо більше 32-х то 1080р. Про DVD-rip, DVD-5 та DVD-9 можна забути, для цього є ноутбук, компутер та DVD-програвач. Особисто закачую фільми в форматі mkv, t2s (котрий ноутбук не зчитує) і якістю не менше BD-rip. Он-лайн сервісами не користуюсь (Ю-туб, Самба, Пікаса) - все-таки ми в Україні живемо а не у США. На рахунок торент-клієнта: тут важливо, яка в тебе швидкість нету, та який саме торент, звідки ти збираєшся робити докачку в плеєр. Я йду іншим шляхом - закачую потрібний фільм через торент-клієнт в ноуті, тоді цей фільм заганяю на кишенький вінчестер і тоді спокійно дивлюсь через HD-плеєр.
    Собі брав ось таке:
    плеєр - http://www.amazon.com/gp/product/B0...d_t=101&pf_rd_p=1270468342&pf_rd_i=1266092011
    вінчестер - http://deshevshe.ua/exthdd-seagate/seagate_1000gb_black_staa1000200.html
    На рахунок вибору плеєра - фірма Еgreat, це те саме, що плазма Xenon, Saturn і т.д. За якість картинки та звуку маю дуже великі сумніви. Якщо брати таку річ то краще вибирати щось відоміше (наприклад хоча б D-Link або BBK). Основне завдання плеєра передати на ЛСД або плазму чітке зображення та якісний, потужний звук (для цього і є оптичний вихід та HDMI)
    П.С. при виборі плеєра насамперед почитай про нього відгуки в неті (зображення, звук, клієнти, швидкість роботи), дивись щоб було як мінімум 2 USB-входи (вони тобі ой як знадобляться) та, якщо плеєр має вмонтований вінчестер, то дивись який це саме вінчестре, який в нього об'єм інфо залазить (має бути не менше 500Gb, адже один фільм в наведених вище форматах досягають до 50-60Gb), яка його пропускна здатність, буфер і т.д. Біда в тому, що ціна плеєра з вінтом досить відчутно повзе догори чим без нього і є багато варіантів коли вигідніше буде взяти плеєр без вмонтованого вінта, і просто докупити собі той, який тобі буде потрібен
     
    Останнє редагування: 18 лют 2011
  11. Pavlo_Lviv

    Pavlo_Lviv Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.8 RP 2E2 1989
    Клубна карта:
    000052
    leopold, не вводь людей в оману Egreat це серйозна контора по плеєрах, одна з перших пішла в маси виробляти HD плеєри? І практично всі вони працюють на основі Lіnux, навіть якщо торент відсутній його можна доставити окремо на більшіст моделей.
    Адріан загалом розглядай плеєр ціною не мене 100$, детальну інформацію завжди найдеш на формі (http://forum.ixbt.com/?id=60), там є і прошивки і описи плеєрів
     
  12. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Тут ти не правий, HDMI може передавати і звук і відео одночасно, звісно це залежить чи твоя відеокарта на кампі підтримує це, але сам HDMI підтримує передачу звуку - http://ru.wikipedia.org/wiki/HDMI. І як на мене, якщо комп потужний і саме головне стоїть в тій самій кімнаті що і телек, то нащо заморочуватися і платити за якусь приблуду 200 баків якщо можна за 10 - 15 баків купити HDMI шнур і насолоджуватися! :music:
     
  13. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    Особисто в мене через даний кабель програється тільки відео, звуку немає
    то навіщо потрібно було колись купувати ДВД плеєра? а для чого окремо купляти фотоапарат чи відеокамеру? якщо можна купити модний телефон і мати все й одразу, чи купити фотоапарат і з нього знімати відео? Для кожної цілі має бути свій девайс. ІМХО
     
  14. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    я почитав відгуки про ці плеєра і вони мене в захват та щасливе збудження не привели! комусь таке підходить, мені не підійшло
     
  15. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Можливо в тебе не співпадають версії HDMI 1.1 або 1.3 в мене по тому кабелю йде картинка і звук.
    А на рахунок відповідності девайсів, погоджуюсь.
     
  16. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Знайомий підкинув ще одну ідею :)
    Придбати PS3 і мати крім фільмів ще ігри. Але незнаю чи приставка всеядна по різних форматах і чи прочитає по USB вінт.
     
  17. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Серйозний сайт:) Напевно буду брати такий http://market.yandex.ua/model.xml?hid=90633&modelid=6042688&clid=502 по дизайну підходить краще ніж коробочка, та і панель в мене самсунг.
     
  18. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ще на моїй памяті не було гнусмас девайса ДВД який би працював довше пів року. Може саме тому в мене алергія на гнусмас ;)
     
  19. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    По відкликах один позитив, можливо в дешевих серіях проблеми.
     
  20. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Я б не радив в цему питанні бути таким скептиком!!! :yes:
    Є безліч переваг над відеокамерою. І я б фотік на камеру не поміняв би!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)