Медична експертиза

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 21 лип 2009.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Досить часто буває, що доблесні дайці намагаються взяти на понт "ви п"яний, шо ви пили" і тд. Наразі я на експертизу ще не їздив, але от цікаво мені стало, яким чином це відбувається? Яка процедура? Куди саме їдуть на ту експертизу? Яким чином встановлюють вміст алкоголю? Які аналізи беруть? Кров? Дихання? Сеча?

    Прошу ділитися досвідом :)
     
  2. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))

    беруть і кров і сечу і дихають. залежно на що провіряють.

    Отже:
    дихаєш спочатку в електронний такий прибор (я дихав раз, то він вибив по нулям, але найбільше здивування їхнє було, коли на їхнє запитання - Коли останній раз пив. я відповів - Рік назад). цей прибор показує скільки в тебе проміле. якщо підпадаєш під сумніви, або п*яний (прибор тільки показує лампочкою як ти п*яний) - то беруть кров.

    її тре щільно закупорювати. так що, якщо ти напився і дозволяєш ганяти, то може в тебе є шанс добратись до пробірки і привіткрити той ватний тампон.( може зараз інші пробірки, хоча я сумніваюсь)

    сечу беруть - на вміст наркотичних речовин. ну і кров так само можуть брати.

    кароче отмазуйся, якщо не дай Бог станеться, що ти малокровний)))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    а! забув. все це відбувається при свідках і інспекторі.
     
  4. Vitaliy_V

    Vitaliy_V Початківець

    Авто:
    TransportetT2
    Обов`язково протокол тимчасового затримання та огляду, із вказанням дати та часу, без нього нікуди не їхати.
     
  5. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    В Росії нові розводи на п"янку- після трубочки запрошують в мед заклад.
    Тут саме інтересне- дихаєш в прилад, виїжджає результат (як чек в касовому апараті), де стоять твої дані, час , і результат( як правило,що пяний).

    Весь секрет, що поки тебе оформляють по всіх правилах і всіх свідках, медсестра дьоргає собі 100 грам і дихає в той прилад, але при відключеному принтері.
    Приводять тебе і свідків, ти дихаєш, підключають принтер і тобі вибиває результат медсестри, всі в ауті.
    Підвох аналогічний як на "фарі", буде різниця на чеку результатів в часі на 5-10хв, іі як правило не зауважують.
     
  6. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    так. точно. Макар в деякій мірі написав правду про медсестру. чому в деякій??? бо чув, але не переконувався, тому в деякій мірі сумніваюсь, що медсестра за свої 600-700 грн буде робити комусь ХАЛЕПУ. або вона пальнута на всю голову або в молодості 2-3 рази відчула що таке секс івже років 20 ніким не порана. Тому і мстить мужикам.

    А ось випадок:
    розказував далекобійник, який вже 25 років за кермом. Зупиняє його в Житомирській області ДПС. і просить дихнути в електронний пристрій. він взяв той пристрій і махнув рукою так, щоб повітря продуло в ту трубку в яку дихають. після цього пробило ЧЕРВОНИЙ колір.
    він запитав:"Що хлопці, вітер п*яний?????? звоню но я на Київську довіру"
    не знаю чи правда чи спи**дів, але казав, що вложили йому 100 доларову купюру в документи і сказали:"Ось телефон довіри, якщо бажаєте - дзвоніть" він забрав бабло і поїхав далі. Цю його розмову підтвердив його напарник, який також тоді був
     
  7. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    найперше правило - це нівякому разі не дихати ні в трубку ні на електронний апарат який вимірює.... в них вже це все підстроєно.... і як даївець бачить що ти нервуєш то починає брати тебе на понт.... в любих випадках відмовлятися від дуття в трубку... а якщо скаже їхати в медекспертизу то не туди куди він скаже... а туди куди ти захочеш... і ще одне не давати даївцю сідати за кермо твоєї машини...., а взагалі говорити так.... в мене немає бензини.... машину лишаєш і сідаєш з ним і їдеш.... і говориш йому - якщо виявиться що ти не п"яний.... то будеш скаржитися... як правило до такого не доходить і даївець тебе висаджує на пів дороги до медекспертизи....)) або відвизить назад...
    Саме головне якщо ти не пив то веди себе неперестрашено.... і взагалі не виходь з машини а саме:
    залишаючись в авто привідкриваємо вікно на 1/3 та в темну пору доби зачиняємо двері натиском на фіксатор дверей
    - вислуховуємо вітання інспектора, в якому повинно прозвучати ПІБ, посада
    - перевіряємо чи співпадає сказане з його посвідченням особи
    - нотуємо ПІБ, посаду та номер значка інспектора для подальших потреб
    після цього як він побачить що ти нотуєш і він відпустить і побажає щасливої дороги.... В мене вже були такі ситуації
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    у жодному випадку (крім ДТП)не мають права на кровопускання !навіть при свідках! все вирішує черговий психоневролог(такий повинен бути при кожній рай.лікарні)в любу пору дня!
    реальний випадок мого знайомого:зупинили дійсно його "під мухою",на прохання дихнути - відповів,що не чистив зуби.попросили дихнути в "трубку" - він відразу запропонував поїхати в лікарню,перед тим попередивши шо до ужаса не переносить виду крові,падаючи при цьому в невідомий науці припадок.дохтур-псіх шляхом нехитрих фіз.вправ степінь опяніня не виявив,тому і вердикт для гайців був не втішний!
    свого часу,мене ,як "починаючого ваділу" гайці розвели на запах,за який заплатив на місці(тобто на-лапу)!
    до речі - воно вже "сидить"
    мораль басні такий:є лишніх 2.5т.грн. - їхай,грузять тверезого - в лікарню!Єдине "но":гайці з одного району можуть домовитись з дохтуром,який то всьо дєло контролює,тому навіть і при невтішному результаті варто поїхати на іншу,незалежну експертизу,на протязі 2-х годин!У випадку нег.результату "влітає і вилітає" як дохтор,так і гаєць!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    дякую за роз"яснення

    А розкажіть ще, де у Львові ту експертизу проходять?

    І ще чисто українське питання :) якщо я скажімо знаю, шо я вчора ввечері випив і що насправді експертиза може показати перевищення допустимих проміле, то на якому етапі і як можна "домовлятися" з дохтуром?

    Мене раз також розвели, коли я був "після вчорашнього", але я геть не знав що в тій ситуації робити і чим воно мені загрожує, тому тепер хочеться бути "підкованим" :)
     
  10. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    На Замарстинівській та на Науковій, наркодиспансер.
    Беруть кров або сечу, перед тим можуть дати подихати в "апарат Рапопорта", типу трубки, але з великим ящиком з лампочками. З розрахунку на то, шо хтось дихне і погодиться, якщо та штука покаже що п*яний. Але то не результат експертизи, результатом є Акт ослідування, в якому описують все починаючи з зовн. вигляду та ознак сп*яніння, і закінчуючи вмістом алкоголю в крові. Тому не треба вестись на всякі там чеки, трубочки, лампочки і папірчики.
    Кров брати при проведенні експертизи мають право, тому не треба писати, що не мають.
    Поняті необхідні в тому випадку, якщо особу доставили на експертизу, а вона відмовляється її проходити і підписувати акт огляду.
    Протягом 2х годин з моменту першої експертизи можна пройти експертизу в іншому мед. закладі, який може проводити такі еспертизи. Якщо той огляд покаже інші результати, то акт повторної експертизи (в межах 2 годин!, час в акті має значення) може бути використаний потім в суді за позовом до гайців і експертів з пенршої експертизи.
    Для направлення на експертизу протокол затримання гайцам складати не потрібно.
    Відмова водія від еспертизи прирівнюється до визнання себе п*яним та тягне таку ж відповідальність, як і стан сп*яніння.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    повторюсь:мають право(зобовязані) брати кров тільки у випадку ДТП,на "лінійній" перевірці можна насця...ти як в пробірку,так і на їхні колеса!
     
  12. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    тут можна і детальніше:досить часто гайці при відмові від "проби рапопорта" акцентують це як відмову від експертизи,що не є рівноцінним!тобто "трубка" і мед заклад - речі абсолютно різні!"трубка" - для поп.діагнозу!
    знаю випадки - коли "потрібну" трубку вони мають на-поготові,тобто:sad:багатьом буде знайома ситуація)тебе посадили до них на заднє сидіння,ти - вилупивши очі дмеш в ту їхню трубку,вони забирають від тебе той пакет і....просять передати їм папку,яка лежить на задн.поцлі.в той час можна підмінити все і вся!а дальше - то вже як і в кого хватить хфантазії і елементарного знання психології!
     
  13. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    так якщо ти знаєш, що не пив три дні - хай собі той мент подує в ... ще його можна розвести і тіпа того...
     
  14. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    наприклад в нас такий апарат стоїть прямо в диспансері на замарстинівській, і перед аналізами пропонують подути туди, тому я написав, що хоч там і є такий апарат, але це ще не експертиза.
     
  15. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    то всьо фігня що ти вчора пив..... що б тебе не розвели... розводь ти їх.... поводь себе ніби тобі на все пофіг.... і ще раз повторюсь... не виходь з машини.... на привідпущене вікно з ним говори.... і записуй всі дані, тобто номер значка, посвідчення, звання, ПІБ.... після цього вони сідають на очко.... я тобі серйозно говорю... було перевірено на собі...
     
  16. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Мартіні скажу тобі так, то все що пишуть про те що треба все записувати (номер значка і т.д.) то все до одного місця, мене 26 числа зупинили, випив бутилку пива в 1 ночі, в 8 став пішов на стоянку, біля хати зупинили забрали права, робив все як писали вище. Завезли на наукову, там все просто, спочатку рахуєш цифри в хаотичному порядку, потім стаєш в різні стійки, потім маєш здати сечу на аналіз ( при здачі мент стоїть і дивиться на тебе, щоб ти води недолив), сечу мені здати невдалось, тому взяли кров.
    Домовлятись треба зразу після того як гайци вийдуть, а ти залишайся, або потім від того куда тебе привезли зразу їдь туди, Права забирають до моменту вияснення експертизи.
     
  17. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    ну блін розвели тебе як ...
    не вмієш говорити і вести себе з гайцями.... вот і поїхав здавати кров...
    1 пляшка пива виходить з крові за 4-5 години...

    [​IMG]

    Візьмемо для прикладу настільки популярне у молоді міцне пиво з 9-процентним вмістом алкоголю. У 100 грамах відповідно міститься близько 9 грамів чистого алкоголю. У півлітра - 45 грамів. У 100 грамах горілки міститься близько 40 грамів алкоголю. Тобто одна пляшка міцного пива приблизно дорівнює 100 грамам горілки
    Як відомо, рідину складає близько 70 відсотків ваги чоловіка (у жінок менше). Візьмемо для прикладу чоловіка вагою 80 кілограмів. Рідини в ньому близько 56 кг Розділимо одне на інше і отримаємо зразковий вміст алкоголю в цьому чоловіку після вживання цього пива або 100 грамів горілки: близько 0,7 проміле.
    Від моменту вживання алкоголю до досягнення його максимальної концентрації в крові може пройти від 30 до 120 хвилин. Також відомо, що алкоголь переробляється (окислюється) в середньому з швидкістю близько 7-10 г алкоголю в годину, що відповідає зниженню його концентрації в крові приблизно на 0,1 - 0,16 проміле. Відповідно, до повного вивітрювання, коли алкоголь вже не може визначатися в повітрі, що видихається, слині і крові, повинно пройти 4-5 годин з моменту вживання напою.
    так що дерзай...
     
  18. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    Згідно Інструкції про порядок направлення громадян для огляду на стан сп'яніння в заклади охорони здоров'я та проведення огляду з використанням технічних засобів, затвердженої спільним наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства юстиції України від 24 лютого 1995 року N 114/38/15-36-18 встановлення у правопорушника стану сп'яніння здійснюється працівниками міліції з використанням індикаторних трубок "Контроль тверезості" або інших спеціальних технічних засобів та( або) працівниками медичних закладів.
    Проведення огляду на стан сп'яніння водіїв, судноводіїв та інших осіб, які керують транспортними засобами, річковими і маломірними судами з ознаками сп'яніння, а так само зазначених осіб, незалежно від наявності ознак сп'яніння, - учасників дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких постраждали громадяни, є обов'язковим.
    До проведення огляду особи на стан сп'яніння із застосуванням індикаторної трубки "Контроль тверезості" допускаються уповноважені працівники органів внутрішніх справ, які мають спеціальні звання і пройшли відповідну підготовку в системі службового навчання. Перед застосуванням індикаторної трубки "Контроль тверезості" перевіряється її придатність до використання. Забороняється застосовувати трубку, якщо вона має механічні пошкодження, порушена її герметичність, наповнювач має зелені вкраплення та пересипається по трубці, .минув гарантійний строк придатності, наявні інші порушення вимог паспорта, що додається до неї підприємством*виготовлювачем."

    Огляд водія (іншої особи) з використанням індикаторної трубки "Контроль тверезості" проводиться в присутності двох свідків. При цьому працівник міліції одержує згоду особи на її огляд на стан сп'яніння з використанням трубки "Контроль тверезості" або інших технічних засобів. У разі відсутності такої згоди огляд проводиться в закладах охорони здоров'я.
    При отриманні згоди трубку розкривають безпосередньо перед застосуванням у присутності особи, яку оглядають, і свідків. Працівник, котрий проводить огляд, надіває мундштук респіраторного балона на кінець трубки, що знаходиться ближче до реагенту, і пропонує особі, яку оглядають, взяти з упаковки індивідуальний мундштук одноразового використання, надіти його на протилежний кінець трубки і продути її до повного заповнення згаданого балона. Наповнювач під дією парів алкоголю повинен протягом 1-2 хвилин змінити колір з жовтого на зелений. Якщо колір реагенту змінився з жовтого на зелений, то пробу на вміст пари алкоголю в повітрі, що видихається, вважають позитивною. Якщо зміни кольору реагенту на зелений не відбулося, пробу вважають негативною.
    Позитивна проба на алкоголь у повітрі, що видихається, є підтвердженням факту вживання алкогольного напою, а протокол, при згоді особи з результатами огляду, - підставою для притягнення її, згідно з чиним законодавством, до відповідальності, у тому числі водіїв - за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння. Якщо оглянута особа не погоджується з результатами проби, цю особу направляють на огляд до закладу охорони здоров'я.
    Якщо водій ухиляється від огляду, то в присутності двох свідків у протоколі про зазначене адміністративне правопорушення вказуються ознаки сп'яніння і дії порушника щодо ухилення від огляду, що є підставою для притягнення його до адміністративної відповідальності.
    Особа, яка оглядалася, а також працівник міліції, котрий доставив особу на огляд, в десятиденний строк мають право оскаржити висновки огляду ДО контрольної комісії медичного огляду для встановлення факту вживання алкоголю і стану сп'яніння регіонального наркодиспансера або, в установленому порядку, до відповідної контрольної комісії Міністерства охорони здоров'я чи народного суду.
     
  19. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    Перевести промилле в кількість келихів і чарок, на думку експертів, можна лише приблизно - все залежить від маси тіла людини. Так 0,2 промилле приблизно відповідає одному 200-грамові келиха червоного вина або двох пляшках пива ємністю.
     
  20. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    +1
    добровільно чи примусово?
    наскільки зрозумів - це була звичайна перевірка ,тобто без ДТП?
    і головне:який висновок експертизи?
     
    Останнє редагування: 4 сер 2009

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)