Мій Сірко-собака :)

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем PALADIN, 12 вер 2012.

  1. PALADIN

    PALADIN Початківець

    Авто:
    VW scirocco mk2 1985
    VW scirocco mk1 1980.
    Привіт всім! Недавно прикупив собі сірка! Довольний як слон, бо дуже важко було знайти хоч одного..:) 1980 року, кузов в досить живому стані, правда має несильний удар біля заднього бокового вікна, легко рівняється. Мотор стоїть від гольфа, 1.8 MZ. Салон трохи потрьопаний, але то все дурниці) Коробка FF, 5 передач. Планую провести повну реставрацію + заміна мотору.
    Хоча покищо не знаю коли руки дойдуть до цього, маю інший проект. Зимою, один чувак заїхав в мого пасата, страхова компанія гроші повернула, а машину зняли з обліку. дуже жаль, бо машинка була супер. тому найшов інший кузов з мертвим мотором, помаленько перекидаю свій. але то вже зовсім друга історія:)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Нічогенький собі песик. З Твоїм завзяттям він скоро буде бігати як молоде щеня!
    Удачі Тобі!
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    +1 mk1 в клубі. Вітаю. Судячи з фото стан доволі нормальний для реставрації.
     
  4. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    кльово, але питаннячко маленьке є,де бодайб якісь номерні знаки?
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Судячи по парканах на фото - сірко за океаном
     
  6. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Сто процентов,на фото видно что это точно не в украине!!!

    Молодец и удачной реконструкцыи!!!!
     
  7. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Я теж зрадів що ще один в Україні став правовірним))) А тут подивившись на фон та взагалі непоганий стан автомобіля зрозумів, що на з'їзди до нас ця машина і власник не потраплять. Its Canada, хоча в Едмонтоні дуже багато українців різних хвиль еміграції.
     
    Останнє редагування: 12 вер 2012
  8. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    може то у Франику віп зона.Вітаю з покупкою,ще один такий екземпляр в клубі це дуже класно.Ну і натхнення в реставрації.
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Що таке для Сірка 9 тис км.... в три рази більше ніж ти того літа проїхав..))))))
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Що таке для Сірка 9 тис км.... в три рази більше ніж ти того літа проїхав..))))))
     
  11. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Я вже хотів питати де таке щасття в україні знайшлося...
     
  12. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    а в Едмонді на нього можня яй який моторчик дістати і запхати
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Файний сіромаха. Успіхів в реставрації!
     
  14. PALADIN

    PALADIN Початківець

    Авто:
    VW scirocco mk2 1985
    VW scirocco mk1 1980.
    Дякую всім за позитивні відгуки! Надіюся ближчим часом получиться приступити до роботи) Як вже замітили машина за океаном, але якби жив в Україні всеодно б таку купив :Р Маю декілька запитань... Фари, я так зрозумів, в цій машині одноразові, бо лампочки не міняються. Чи продаються окремо лінзи, або чи можна від інших моделей попробувати встановити? в інтернеті шукав, але так інформації толкової не знайшов... Бампера американські, хотілося б поставити європейські, вужчі. чи підійдуть бампера від Ребіта тих самих років (їх тут легше найти)? Ну і найголовніше питання - про мотор. Почитавши форум, побачив шо хороші відгуки про мотор ABF, хтось писав, що їх встановлювали на пасати б4 або на гольфи 3, так мені чомусь здається, що в північну америку машини з таким мотором не постачали, тому що ні разу не бачив вище згадані машини з ним.. Що можете сказати про мотор 9А, їх здається на пасати б3 ставили. так їх тут знайти легко. Ще читав що хороші мотори KR,але тут таких також не бачив, натомість є мотори PL... а взагалі, посидівши на різних форумах, мене зацікавило питання про карбюратори Weber. Думаю на Сірокко воно б вигладало і звучало дуже класно! На які б мотори можна ці карби поставити? Хотілося б почути ваші думки :)Машинка не буди для гонок, просто шоб покататись. Розумію що бюджет буде немалий, але це хоббі, і кошти на нього найдуться.
     
  15. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Фари лінзовані гарно вмонтовуються від BMW
    Попробуй знайти 16V мотор разом з навісним від сірокко мк2, він гарно встане.
    можеш і карби поставити, але якщо авто не для драгу то нафіг вони тобі... :)
    Бампера від Реббіта гарно не встануть, передній більш менш, а задній буде короткий. перевірено.
    Багато відповідей на свої запитання знайдеш в моїй темі http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=5166
     
  16. PALADIN

    PALADIN Початківець

    Авто:
    VW scirocco mk2 1985
    VW scirocco mk1 1980.
    Привіт. Давно я вже не відписувався. Хоча за весь цей час хоть і багато не зробилось, але все ж хоть шось)
    [​IMG]
    Отак, в кінці осені, я запаркував машинку, а сам на протязі зими читав в неті різну інформацію,складав плани і думав з чого пачати,шукав різні деталі. Багато є інформації і різних проектів, напевно перечитав все)) тому і плани помінялись. Збився я нарешті з тих карбюраторів, хоча зимою майже купив донора, гольф мк1 з 16-клапанним 1.8 мотором, 40мм веберами.
    Отже начитавшись різних тем мені дуже захотілось поїздити нарешті на сірку, тому перекидувати мотори ще не планую.
    Нарешті в мене появився вільний час і я попробував розбудити сірка з зимової сплячки, хоча прокидатись йому не захотілось) Не працював паливний насос. Перегорів запобіжник на помповій релюшці. Поміняв запобіжник, попробував завести і знову вибило. Почав дзвонити дроти, і виявилось що плюсовий дріт на термо-часовий виключатель (холодний запуск) коротить. Просто зняв фішку з нього і запобіжник тепер цілий, хоча запуск мотора був важким) До речі так і до тепер не знайшов причини, можливо десь є розрив в ізоляції в жгуті, але я над цим працюю.
    Ну і першим ділом вирішив почистити, помити все в середині. Попередній власник довший час тримав машину на полі... Багато мишачих какульок там назбиралось))) Спочатку попилососив, помив коврик і тут понеслось - розібрав більшу половину салону! Також не було підсвітки спідометра, зняв цілий щиток, поміняв лапочки. Нажаль проводка в поганому стані, місцями ізоляція поплавилась. Кузов також не в найкращому стані, особливо дно і пороги, прийдеться багато підварювати...

    [​IMG]

    За зиму прикупив собі декілька забавок :)

    Вирішив опустити машину, поставив ось такі винтові стойки.
    [​IMG]

    Тепер трохи ближче до землі))
    [​IMG]

    Також знайшов класні хромовані бампера. Нажаль задній бампер був без бокових накладок.
    [​IMG]

    І тут вилізла ше одна проблемка. Передок знизу був загнутий, шось при купівлі я цьго не замітив...
    [​IMG]

    Передній бампер сидить класно, а от задній має завеликий зазор. Планую трошки підрізати\переварити кріплення.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Також купив класні диски з резиную за дуже дешево)

    [​IMG]

    Поки салон був розібраний - протягнув дроти для музики, поставив на перед компонентні динаміки і маленький сабвуфер в багажник. Годинник працював неправильно, тай користі від нього мало, тому замінив його вольтмітером якого найшов на розборці.
    [​IMG]

    Оригінальні передні сидіння були в буде поганому стані, матеріал який був в середині пересох і посипався, як голочкий від ялинки, тому назад їх ставити бажання не було. Натомість прикупив сидіння рекаро з другого гольфа. Задні сидіння не підходять...
    [​IMG]

    [​IMG]

    Також поремонтував сигнал(погана проводка) і також замінив моторчик двірників від джети 3, бо оригінальний дуже помало крутився.
    [​IMG]

    І ось так сірко виглядає сьогодні) Заниженим він дивиться класно, але от якість їзди змінилась, машина дуже жорстка хоча краще керована.

    [​IMG]
    [​IMG]

    Тепер в планах переробити передні фари + поствити на них реле. А так то на майбутнє, треба починати кузовні роботи... Покищо ще шукаю 16 клапанний 1.8 мотор, але шось безуспішно.. Тому розглядаю мотор з джет\гольфів мк 1.8Т. Роботи ще не початий край :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    американська версія сірка цікаво виглядає :)
     
  18. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Хороший екземпляр для файного олдтаймера. Кузовні роботи в першу чергу - кузов, то найбільша цінність в мк1, вже всі решту навороти, то питання часу. Добре що справа рухається. Але мені дивно що двигунів 16V немає в Канаді, думав їх там купа і за копійки.
     
  19. PALADIN

    PALADIN Початківець

    Авто:
    VW scirocco mk2 1985
    VW scirocco mk1 1980.
    1.8 16v ставились тільки на сірокко мк2 (мені так здається), а знайти їх тут практично неможливо... На крайній випадок думав з пасата б3 2.0 16v, але чомусь відгуки про нього не дуже, і також знайти проблема. А кузовні роботи хотілось би почати десь в кінці літа, принаймі так планую. 450 км від едмонтону є розборка, і там є багато різних німецьких авто(говорив з власником то він казав шо має 3 сірокко). Тому хочу поїхати туда і познімати різні деталі. Ліве крило знизу вже почало слоїтись, тому є надія шо на розборці будуть в кращому стані, і можливо ще першої версії, без поворотів.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Гольфи гті і Джетти також були 16 v . Не така це уже й рідкість

    sent from my Galaxy SIII
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)