Мій Туранчик VW TOURAN 2.0TDI

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем vovik07, 9 тра 2019.

  1. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Всім привіт. моя нова конячка. VW Touran 2.0 tdi 140 коней 2006 рік . Якщо порівнювати з моїм б3 1.8 на газу . то туран це " самолет" .. На форумі є тема де я вагався між зафірою та тураном і не жалкую за вибір. Коротко про машинку , пробіг 231 тис реальний по бортовому 246тис. Якщо подивитися останні техогляд в німців і порахувати середній пробіг за рік і кількість років - то так десь і виходить. По машинці питань нема , є деякі нюанси але про це не з першого поста... Якщо порівняти з пассатом то : сидиш високо - бачиш далеко. керованість класна . динаміка супер. Розхід 9л по місту і 6.5 - 6.8 л з Луцька до Львова. Мій пассат взяв 8л газу з Луцька . Але комфорт їзди не порівняти...Тепер фоткі: DSC_0278.JPG DSC_0279.JPG DSC_0276.JPG DSC_0277.JPG DSC_0280.JPG
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  2. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Тепер про нюанси: Зробив діагностику вагкомом виставлю скріни може щось нетак бо я не по всіх параметрах розуміюся .. Але бортовий помилок не видає.. Записати1.PNG Записати2.PNG Записати3.PNG Записати4.PNG Записати5.PNG Записати6.PNG Записати7.PNG Записати8.PNG Записати9.PNG Записати10.PNG Записати11.PNG Записати12.PNG Записати14.PNG
     
  3. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Після кожного разу як заглушиш то під капотом який сь звук , нагадує коли спускають надувний мяч. Можливо це абсорбер? Під ногами кліма заслонками клацає якби миші завелися. В неті читав , всі пишуть забити на ті заслонки. В друга на Б6 тоже так. Тепер найбільший мінус. Походу тухне зчеплення. головний чи робочий не знаю . коли стоїш в пробці і часто натискаєш педаль. то педаль падає і вижиму нема . Закусує передачу.. Гудить вижимний, ше не критично але вже підходить. Зараз думаю поміняти головний а пізніше знімати коробку . міняти вижимний . подивитися як там фередо і маховик поживають..

    Тепер про масло. таку бірку знайшов DSC_0282.JPG DSC_0281.JPG походу мінялось на 239116 км. Зараз 246тис. Як часто міняти , яке масло ? Як перевірити масляний привід? Той чувак шо продавав авто казав шо в німцях вона обслуговувалася на Офіційному сто і каже шо на Алексі можуть сказати шо і коли мінялось . Хтось знає як це можна провірити і скільки коштужє така інформація? Щеб хотілося збільшити кліренс. Поставити проставки на 2 см...
     
  4. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Вітаю!
    По даним діагностики все в межах норми!
    Одсорбера в цьому авто немає.. Звук може бути від вакуумної заслонки для глушіння авто.
    По зчепленню: може бути або ГЦЗ або РЦЗ, треба діагностувати... Рівень гальмівної рідини в нормі?
    По маслу: привязки до марки можеш не робити, головне лити по допусках 505.01 якщо немає DPF і лити 507.00 Якщо він є!!! Міняти кожні 8,5-10тис.
    На рахунок проставок: не рекомендую! Втратиш комфорт і збалансованість авто! по фото і так виглядає що кліренс не малий, нащо більше?
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Вітаю! Виглядає машинка гарненько. Радий що таки вирішив обрати турана а не зафіру.
    Думаю він на порядок вищий по комфорту і керуванню.
    Нехай гарно служить!
     
  6. ketch

    ketch Active Member

    Авто:
    Audi A4 B7 Avant 2.0TDI
    Volkswagen Vento 1.8 - був
    Клубна карта:
    000083
    Вітаю!
     
  7. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Рівень в нормі. Думаю що причина в головному, бо деколи педаль підвисає в середньому положенні .
    Можна по він коду взнати чи він є?
    В мене є гараж теплий на зиму те що треба.. але він під будинком . По висоті авто проходить а от сідає на пузо. Мені б 2см підняти. Дивився кліренс туран1 по даним 101мм а в туран1 140мм. Думаю підняти на 2см бувби компроміс? Тай біля будинку коли паркуюся то бардюр в деяких місцях задіваю пузом..
     
  8. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Дякую за вітання..
     
  9. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    вітаю з покупкою.
    а то що ж такі за бордюри, що аж пузом задіваєш? може просто варто по дорозі їздити, а не через бордюри ;)
     
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Це якась помилка. В скірокко останнього більший! 10 см кліренс це повний абсурд у Львові. Шукай нормальні ТТХ, ну або лінійкою поміряй. Якщо реально 10 см, то точно варто піднімати.
     
  11. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Ось так доводиться паркуватися біля будинку. Якраз в цьому місці де зробив фото я зідіваю захистом. DSC_0288.JPG DSC_0289.JPG
     

    Вкладення:

    • DSC_0288.JPG
      DSC_0288.JPG
      Розмір файлу:
      84,6 КБ
      Переглядів:
      429
    • DSC_0289.JPG
      DSC_0289.JPG
      Розмір файлу:
      72,6 КБ
      Переглядів:
      439
  12. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Не знаю ? Дивився тут Клиренс Фольксваген Туран. Какой дорожный просвет у Volkswagen Touran?
     
  13. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Тут ще надибав такі наклейки під капотом.. DSC_0284.JPG DSC_0283.JPG
    Виходить ремінь міняли на 224тис. І в мене є вебасто:scratch_one-s_head:. Було б дуже добре дізнатися історію на Алексі?
     
  14. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    хєрассє порєбрікіо_О

    але то якось не логічно, що коли правим колом заїжаєш на підвищення то вона не вивішується в наклоні. бо по фото, таке враження, що вона не під кутом стоїть..
     
  15. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    По міряй фактичний кліренс лінійкою.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  16. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Можна!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
  18. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
    Головне, щоб ніхто тушити не прийшов :)
     
  19. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Соррян за офтоп, але пригадалось, як будучи на полігоні Чауда, вночі, ночував в машині Тунгуска (ЗСУ2С6), змерз, вирішив запустити "вебасто" (обігрівач)...... ледь виключив, спочатку подумав що вчадію, а потім згорить та вся техніка)))))

    А взагалі, вітаю із придбанням VW ;)
     
  20. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Сьогодні проміряв дорожній просвіт фактичний.
    Поріг з переду 17,6см
    поріг з заду 19,8см
    Передня арка 68,4см
    Задня арка 69,3см
    Передній бампер 19,7см
    Захист піддона 11,0см
    Захист лонжеронів 14см
    Захист піддона пластиковий . Ще на днищі є ребра жорсткості , якими я впираюся при заїзді в гараж. Вистота до них 14,4 см.
    Схема:) DSC_0299.JPG

    Захист піддона DSC_0292.JPG Захист лонжеронів DSC_0294.JPG Ребра жорсткості DSC_0297.JPG DSC_0298.JPG . Про вебасто читав. В основному геморойна штука але як і все. Коли працює то добре а як не то ху... Я два варіанти : як догрівач і як повноцінний автономний обігрівач. В мене по ходу догрівач. Працює коли на вулиці менше +5гр . Температура ОР менша 69гр. Заведений двигун і не включена кнопка ECON / . Не знаю ? прийдуть холода подивимся.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)