Миколая 2015

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем diesel757, 29 лис 2015.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    я не поїду однозначно, бо в ПН повинен бути в столиці, тому в суботу, треба підготувати, перевірити машинку. Якщо мене на форумі немає, то телефонуйте, номера в підписі, бо я в запарці, так, як кінець року, бюрократію ще ніхто не відміняв, а також ЄСВ треба до 20 числа здати, а я по сумісництву бухгалтер в організації.

    Основне, як би ті подарунки завантажити? Пропоную: завтра коли кому буде зручно підїхати до мене на роботу біля податкової і спокійно завантажити.
    + сьогодні ще закупи.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я вже завантажений Миколай бородатий :)

    12404974_10207862167542921_2111570942_o[1].jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    теоретично аж 3 машинки буде?
     
  4. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Поки так виходить, бо більше не зголошувалися.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Звітую.
    Трохи змінилось призначення подарунка. Волонтери кілька днів тому повідомили, що сином Труша, про якого я писав раніше, зайнявся інший Миколай. Але, на жаль, він не єдиний хлопчик, у кого забрала батька війна. Мені дали контакт вдови добровольця батальйону ОУН Василя Кіндрацького, який загинув на передовій весною цього року. Я звязався із нею, і вона розповіла, що їх син Славчик мріє про ровер. Я це повідомлення передав Святому Миколаю і сьогодні він все таки допоміг знайти оптимальний варіант. Трохи вилізли з бюджету, але зате подаруємо не якийсь "ашанбайк", а класний фірмовий велосипед. До минулорічної каси 4400 наш другий адмін @scirocco доклав 600 грн, решту я ще досипав своїх. І вийшов ось такий красень Велосипед Trek 2015 MT 200 Boys - Trek Bikes . Ну і Тарас Вовк з магазину "Вовк спорт" зробив Миколаєві знижку, за що йому теж подяка.

    Сім"я Кіндрацьких живе в Миколаєві, тож ми завтра по дорозі в Сколе передамо подарунок за призначенням.

    ПС: Щоб здійснити дитячу мрію, Миколай мусив залізти на 300 грн в мінус по кредитці. Якби хто хотів допомогти цю дірку залатати, Миколай буде дуже вдячний :)
     

    Вкладення:

    • 3rUThwo[1].jpg
      3rUThwo[1].jpg
      Розмір файлу:
      456 КБ
      Переглядів:
      507
    • 3rUTwn8[1].jpg
      3rUTwn8[1].jpg
      Розмір файлу:
      382,7 КБ
      Переглядів:
      489
    • Подобається Подобається x 4
  6. ibiza

    ibiza Початківець

    Авто:
    КОЛИСЬ БУДЕ:)
    Кинь номер картки на ФБ, будь ласка. (То Наталя Юріївна, якщо ти в гримі не впізнав:))) )
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Народ, тут така штука.

    Ми з Орестом їдемо в Карпати прямо зараз, тобто приєднаємося до решти банди завтра в Сколе. Розрахунок такий, шо ми маєм бути в інтернаті в 14:00 , тобто зустрічаємся в 13:45 біля Рукавички, що на сколівській об"їзній і дальше курсуємо разом.

    Зараз ми по дорозі заїдемо в Миколаїв і передамо ровер мамі. Погодьтеся, буде значно крутіше, якщо хлопчик прокинеться вранці і перше, що побачить - омріяний велосипед! Зовсім не те, що припруться декілька мужиків на машинах, дістануть ровер з багажника і будуть йому його вручати і фоткати. Це 9-річна дитина, яка все ще вірить в Миколая, так що треба організувати йому маленьке святкове диво. На маму покладем обов"язок сфотографувати лице Славчика, коли він вранці відкриє очі :)

    Отже, завтра 13:45 біля Рукавички в Сколе.

    На всякий мій номер 0979З45655
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Це якийсь піздєц, а не організація...
    @MARTINI іншими словами тобі пох.й робіть собі шо хочете, а я поїхав...
    Якось неприкольно вийшло...

    Тобі як адміну не прийшло на думку якось по людськи колону організувати і т д... ??? Ми з клубу їдем, чи то ви з Орестом їдете ???
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Яку колону? Три машини? З супроводом ДАІ? Чи може хтось дорогу в Сколе не знайде?

    Надіслано з мого LG-D802
     
  10. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Як я розумію ти тільки ровер забрав і зразу подарував, а все решта є в Романа (diesel757)?

    Роман ти з якої будеш на роботі, щоб до тебе можна було підїхати?

    dragger85, так як ми тільки двоє зі Львова завтра поїдемо, то давай може зустрінемося в Романа на роботі і зразу заберемо звідтам всі подарунки і поїдемо вже разом в Сколе, що скажеш? Думаю нам не має сенсу пертися в ашан на парковку, якщо там нікого вже не треба чекати? Плюс не знаю чи все мені в багажнік влізе, якось би поділили подарунки по машинам, якщо щось.
     
  11. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW

    У нас якась спільна мета, чи як? Ти хуйово зробив... від мене тобі як адміну великий мінус і піздуйте собі самі...

    Дякую. що організував виїзд на Миколая... і попіздував сам
    ...а ше питання таке риторичне в нас є - чого в нас все роблять через сраку...
    Організації - НУЛЬ...
    Ми шо якесь стадо салаг, яке буде збігатися, де ти скажеш і будеш міняти думку кожних 5 хв ???
     
  12. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Ну те, що, так з ровером вийшло, то тут нічого страшного немає, і в першому, і в другому випадку ровер дістанеться потребуючим. Яку ми ціль переслідуємо? І тут абсолютно згоден, згадай себе у такому віці, якщо б завтра три машини приїхали і дістали ровер, то трохи не зрозуміло дитині буде, це ж не день народження
    Минулого разу була дійсно колона, бо було машин 7 чи 9 не пам'ятаю вже, а яка різниця 2 чи 3 машини буде по трасі їхати, всерівно приїдете в інтернат всі разом, вручите подарунки, поспілкуєтесь з дітками, і разом поїдете в Кам'янку, дітям потрібна увага а не кількість машин яка приїхала.
    Я шкодую, що не зможу поїхати, і бути присутнім.
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ото крутяк. Суперово!!!
    так все в мене.
    Сорі, але, щойно приїхав додому.
    Я завтра вихідний, і тому, коли вам буде зручно, кажіть і я завтра вас буду чекати. Можу запакувати себе і вивезти до місця зустрічі, але це не логічно.
    Отже, хто приїде, киньте в ПП номер тел., та скажіть на котру годину. Час доби ролі не грає, готовий цілодобово.
    о, це логічно.
    там ще є посуда, вона окремо в ящику вложена, але на місці глянемо і якщо щось то перепакуємо, як водій скаже.

    П/С/ при всьому бажанні не можу поїхати, так як в понеділок повинен в Києві отримувати документи про освіту на всю Львівську область (6-8 тисяч дипломів і свідоцтв + додатки до них 6-8 тисяч). Тому, прошу панять і прастіть. Бо якщо я того не зроблю в понеділок, то область буде до лютого без документів. Брєд, але правда.

    П/С/С/ так, нєхєр хєрньою страдати, кидайте мені в ПП номер тел. хто їде, і домовляємось на коли бути, телефонувати можна сміло до 2-ї години ночі, не сплю, приїхав працювати додому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Я загалом кажу - як їдемо від клубу - то їдемо разом, а не кожен собі окремо... в тому сама суть, що ми разом їдемо... я не проти не в'їзді в Миколаїв почекати, поки хтось завезе ровер... і це необов'язково має бути адмін, бо він собі так вирішив...

    більше 2х машин - це вже колона... в тому і є весь прікол, що ми це разом зробимо... а не так як зробив наш адмін - попіздував, а ви як хочете - то теж їдьте собі... ніхто не відчуває різницю ?
     
  15. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Ми з Романом домовилися на 12.00 в нього на роботі, я в нього заберу всі подарунки і буду їхати на Сколе, думаю до 14.00 мав би бути в Сколе біля рукавички, якщо ще хтось надумає їхати підїжджайте на 12.00 до Романа, або на 13,45-14,00 в Сколе.
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    м.Львів, вул.І.Чмоли, 2 (майже ззаді податкової), заїжджати на площадку ззаді 4-х поверхового будинку.
    Хто надумає і не знайде, телефонуйте мені по номерах, що у мене в підписі.
    Планую бути там в 11.30, щоби ви мене не чекали і спокійно їхали.

    П/С/ Ромік-драгєр, все, що стається - на краще, тому, переночуй і долучайся до Зверя. Всі ми запальні, амбітні і гарячі..... Але, то в основному чоловічий колектив, тому, це в порядку речей.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Треба підняти питання про Diesel757 = ADMIN - це єдина людина, яка володіє організаторськими здібностями тут !
    Яка робить, а не говорить!
     
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ну ше в мене є мішок речей дівчачих, від сімейства Шегів. Може пригодиться.

    Надіслано з мого LG-D802
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Охохо, друже, який ти нєрвний :) Розслабся, таке свято, така добра справа, а ти матом тут криєш, розвів кіпіш на рівному місці.

    Якщо когось чимсь образили тим, що ми поїхали скоріше, то щиро прошу вибачення, навіть уявити не міг таку реакцію.

    Я ж не просто так собі попер бо мені так захотілось, а чітко все написав що як і чому. І якби мені було пох, як ти думаєш, то сидів би вдома і нині і завтра, і не льотав шукати за тим ровером по цілому львову три дні.

    Подарунок, до речі, передали мамі. Всім велика подяка, хто долучився. Завтра побачимось :)

    І ти, Драггер, підтягуйся, не займайся херньою. Думаю, кожна машина буде завтра на рахунку.



    Надіслано з мого LG-D802
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ви чЄ, іпанулись????
    категорично - НІІІІІІІ!!!
    навіть такої хєрні не пишіть, бо уЕбу з форуму нафсігда.
    Як колись казав мій ком.бат: "командІров і родітєлєй нє обірают!!!", по-сєму, опосля того, я не ходжу в чужий монастир зі своїм уСТАВОМ.

    якось так, пробачайте за такий манер написання.

    ото, Адмін діло каже.... Тільки, там не понаXyRруйт@сь...., бо мене "жаба" буде дусити :)
     
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)