Моновприск

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Shumaxer, 8 січ 2019.

  1. Shumaxer

    Shumaxer Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf III(колишня) VW B4
    Потрібен моновприск гольф 3 1.8 ABS в робочому стані, відригульований щоб поставив і поїхав. Куплю терміново!!! або хто готовий зняти перебрати мій, проблема в дачику холостого.
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну там можна просто помняти датчик ХХ, або розібрати його почистити. Часом помагає якщо він підклинює. Не варто думаю купляти цілий моновприск заради цього.
    Там часто проблема з потенціометром а не з РХХ. По мому досвіду вони відновленню не підлягають. Колись в пассаті з тим намучився.
     
  3. Shumaxer

    Shumaxer Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf III(колишня) VW B4
    Якщо проблема з потенціометром то краще зборі взяти моновприск чи сам потенціометр?
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Потенціометер... Я мучився з ним теж, і відновлював і відновлював і... т.д
    Коротше, якщо це коробка не автомат (бо там інший потенціометер і його ніде нового/замінника нема), то можна спробувати купити пару китайських і замінити на новий, помудохавшись пару годин з його виставлянням (там долі міліметра грають роль) можна бути щасливим. А от якщо АКПП, то купуй інжектор в зборі з потенціометром - варіантів нема.
     
  5. Shumaxer

    Shumaxer Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf III(колишня) VW B4
    Коробка Мкпп, дякую за пораду
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А що китайці вже почали їх клєпати? Бо я коли з тим мучився то нічого не було помоєму.

    Виставляти так, складно. Треба приєднувати омметр і регулювати по показах. Однозначно якщо МКПП вартує пробувати просто новий потеніометр, бо всі б/у моновприски такі самі вбиті.
     
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Для МКПП (4х контактний), ось приклад:
    Buy Throttle Position Sensor For VW and get free shipping on AliExpress.com

    А от для АКПП(7 контактний) німа ніде.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Shumaxer

    Shumaxer Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf III(колишня) VW B4
    Всім дякую за поради!!! Заміною дачика холостого хода, все за працювало як треба
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)