На "Крутих" авто - форумах така жесть!!!

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем Golf 2, 28 чер 2012.

  1. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Змінив авто з німецького на американське. З клубу нашого ніяк спригнути не можу ( ну і не зможу напевно ) - отакий собі наркотик. Звичайно ж виникла потреба взнавати про своє авто більше...
    ну я вам скажу там і жесть ( це тіпа крик душі випившого пару пив, багаторічного юзера нашого форуму - де всі одна сімя і всі близькі)
    Короче можна 100 років читати цей "Крутий" форум так і постаріти а як виникає запитання і все таки пишеш свою тему то тебе там так парафінять і посилають на пошук і FAQ що все бажання віпадє спілкуватись з ними далі...

    Так ось шановний клубе висловлюю тобі свою величезну повагу ( ну типу ріспект і уважуху ) Дякую всім землякам за те що будучи вже без фольца продовжую получати позитив від сторінок прочитаних на форумі
    СЛАВА УКРАЇНІ
     
  2. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Приєднуюсь!
    Насправді багато хто з нас пересіли на інші марки бо на авто фольцваген груп занадто завищені ціни, а хочеться мати новіше і надійніше авто (в порівнянні з 20ти річним), тому ми і купуємо інші марки, та в душі надіємось що повернемось до народної марки.
    Доречі атмосфера на даному форумі дійсно класна за що велика дяка і низький уклін адмінам!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Теж хочу висловитися. В сім*ї є інше авто, француз. Щоб знайти щось по суті на великих форумах вкрай важко, як було сказано, ставлення не найкраще.
    На даному форумі все набагато по іншому. Сюди заходжу майже кожний день, відчуваєш себе в своїй тарілці, думаю багато хто погодиться зі мною. Критика тільки конструктивна, поради дуже хороші.
    Дуже вдячний за діяльність форуму, він стає маленькою невід*ємною частиною в житті кожного форумчанина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ну тоді в результаті який форум є "крутим" ? :)
     
  5. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    Це риторичне запитання! :hi:
     
  6. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    А я висловлюсь з критикою,але повністю по темі. Заходиш припустистим раз в добу на форум і бачиш : "поки вас не було,з'явилось,припустим 200 дописів". Відкриваєш,читаєш і офігіваєш,що 150 з них не по темі(тобто взагалі не про фольксваген і навіть не про автомобілі). От така от правда,хочеться взагалі назвати форум назвою одної з тем "давайте поговоримо".
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Ну це ти явно не про цей форум !
    Якраз з 200 дописів буде 190 по темі, а 10 щось типу куплю/продам ножик, дачу, чи роздуми про щось там !
    Але це дуже нормально, що саме ЦЕЙ простір люди використовують для спілкування !
    Якраз ТУТ 95 % дописів суто про VW !
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Приєднююсь до висловлювання поваги та вдячності діяльності даного форуму. Багато тут старожилів, а я наприклад новенький, і мені тут ПОДОБАЄТЬСЯ!!!! Уважуха ЛVWКл. форуму! Ну і дяка адмінам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    А ти з жінкою лише про секс говориш? Якщо ні, то чому вважаєш, що наш клуб лише про фолькси повинен спілкуватися?

    Раджу також користуватися кнопкою "нові дописи".

    Взагалі по темі, це я вже давно зрозумів, що наш фолькс-клуб це клуб радше людей з фольксом (читай правильною інженерією) в голові і не конче під дупою. Особисто мені приємно приїздити на тусовки і на радянських і на японських вершинах автомобілебудування, і не менш приємно бачити людей на американських чи будь-яких інших.

    Гойра!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Наш крутий а той "крутий" в лапках:D
     
  11. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    По при всю повагу до тебе - не погоджусь абсолютно!!!
     
  12. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Вибірково з головної сторінки
    як купити авто на польській реєстрації.
    → VW PASSAT VARIANT (2.0 TDI COMFORTLINE) |
    Компанія Volkswagen креативно закликає керувати обережно
    passat b5 сидіння
    Дискусія на тему взаємозамінності пружин Пасат Б4/Б3 та ВАЗ 2101

    Дійсно,а що тут автомобільного :D мабуть ці теми про новий пральний порошок :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    не будемо сперечатися і перераховувати їх,просто так деколи згадай про цю розмову,переглядаючи форум
     
  14. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Та нє . . . Володя, ти НЕ ПРАВИЙ. Подивись сам, в принципі, ВСЕ навколо VW.
    Сперечатись нема сенсу. В кожного своя думка. Але, я - за ОБ'ЄКТИВНІСТЬ !
    Все ж таки в 90-95 % VW превалює.
     
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Оскільки на форумі не автомобілі спілкуються, а люди про автомобілі та інше, то моя думка така - кожен читає чи переглядає ті теми, які його цікавлять, з якихвін може щось цінне, цікаве, інтересне для себе почерпнути, а решта тем просто ігнорує. І нічого тут катастрофічного немає, в тому, що існують інші рубрики (чи розділи). СЛАВА ФОРУМУ! - ГЕРОЯМ СЛАВА! ТАК ТРИМАТИ.
     
  16. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Друже Володумур, як вище сказав scirocco, якщо хтось може тільки зі своєю жінкою і тільки про секс, то прапор йому в руки. А якщо ми можемо і з жінкою, і про секс, і з не-жінкою, і не тільки про секс, то чого нам приховувати свої багатогранні здібності? Навіщо комплексувати?
    Якщо йти за Твоєю тарифікацією, то з"їзди під шашличок суворо заборонені! Бо яке відношення має мнєсо до VW? А сємушки на з"їздах - це взагалі диявольська спокуса.
    Ну а чи може ВАГ-овод закаляти свої вишукані руки якимсь "Подаруй дитині свято!"?

    Друже, відпружся і спробуй прочитати ті ж дописи, які тут критикуєш, ще раз, але з посмішкою. Спробуй-спробуй! Побачиш - ті ж букви будуть означати зовсім інші слова.

    Вдалої Тобі ночи! ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    Я знав що ти напишеш,там де не про автомобілі,то ти перша:yes:.Декілька разів себе стримував,а зараз напишу ПОШУКАЙ СОБІ КРАЩЕ СПІВРОЗМОВНИКІВ НА ФОРУМАХ ПРО СЕКС АБО ПРО КОСМЕТИКУ,АБО ПРО ПОГОДУ всюди будеш актуальна))))
    Тобі також вдалої ночі
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Файно очолювати список ;), який би там не було!
    Але файно також знати, що я - не одна. Бо Ти написав "перша", значить нас є більше.
    А чи можеш оприлюднити цілий список? Ну, щоби знати, кого мають припняти під прагером і публічно відшмагати за його "нестосовні" дописи.
    А щодо моєї повсюдної актуальности (Твої слова), то пригадався жарт з бородою:
    - Ну і забрався я з того університету, бо, де б я не пішов, всюди знайду собі і роботу, і приятелів... А того дОцента з його пОртфелем куди візьмуть!?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    За шість чи більше років спілкування на форумі змінилося дуже багато відвідувачів, і на мій погляд форум "помолодшав". Тобто в багато хто пересів на новіші авто, інколи не зв"язані з фольцвагеном, а отже нові авто менше ламаються, Ми менше їх доробляємо, переобладнуємо, а отже і менше запитань виникає саме технічного характеру. Я наприклад на своїй ренохі за два роки зробив лише одне переобладнання (доробку) це поставив лінзований ксенон. І навіть якби це дув не француз а німець меніб нічого було питати про авто бо: магнітола підключається на штатне місце, гальма і так гарні їх нічого доробляти, в двигун не залізеш бо з нього і так видавили все що можливо а те що не видавили вильється в дуже солідну копійку (шкурка вичинки не вартує), та й працює все відмінно - лише регламентні заміни , скукота. А спілкуватися про щось потрібно! Раніше щоденно було до 150 нових дописів, зараз 50-100 та всерівно цей форум приємно відвідувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    а ще пошукай форуми якихось молодих письменників,де гарно прозою пишуть,ти там також в перших рядах будеш:D
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)