На мене впала "шафа"

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем neolviv, 29 лют 2008.

  1. neolviv

    neolviv Початківець

    Авто:
    Lanos 1,5
    Народ, от впала на мене шафа, бо вирішив нарешті одружитись.
    Та й в мої 33 відкладати вже нікуди.
    Але не думав, що зараз св"яткування весілля може сильно вдарити по кишені.
    По моїх розрахункам витрати вже сягають понад 2000$, при кількості гостей до 20 чоловік. Та ще й окрім фінансових витрат додається ще купа усілякої маячні. Наприклад, тебе не обвінчають, якщо у тебе нема свідоцтва про хрещення. А якщо я народився за союзу, коли таких свідоцтв не видавали, що тоді? І ще в церкві вімагають якесь відкріплення якщо я вінчаюсь не за місцем прописки, та ін. приколи...
    Аж пропадає бажання одружуватись...
    От зараз шукаю приміщення під бенкет. Купу варіантів передивився і все не те.
    То ціна зашкалює за 200 грн з людини, то сервіс не той.
    Може хто підкаже якісь варіанти.
    Може з власного досвіду.
    Шукаю приміщення десь на 20 чоловік
     
  2. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    А чьо то за весілля таке на 20 чоловік? Це якась відмазка для дідуся, бабусі і друга дєцтва. Інші родичі і друзі етого не простять нікогда. Таким весіллям можна нажити собі ворожнечу в родині.
     
  3. neolviv

    neolviv Початківець

    Авто:
    Lanos 1,5
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    Це будуть тільки близька рідня і друзі.
    Я не дуже переймаюсь, що скажуть дальні родичі, мені з ними не жити...
     
  4. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    Я прихильник "компактних" весіль, тому рекомедую гарне кафе біля художнього училища Труша (там ще є кінцева якогось трамваю), гарний сервіс і не дорого... зараз ціни не скажу.

    Якщо йди з центру зразу за трамвайним кільцем є високий будинок, вивіску має бути видно з кінцевої трам., злва піднімаєшся на мансарду того будинку і вже бачиш кафе..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Дімон

    Дімон Active Member

    Авто:
    SEAT Toledo 1.8 mi 1993
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    свідоцтво про хрещення можна взяти в церкві в якій тебе хрестили, чи якщо тебе хрестили дома то в церкві з якої був той священник без проблем. а Відкріплення то береш в церкві за місцем прописки довідку що ти там не вінчався.(хоча в мене не вимагали ).
     
  6. Res

    Res Початківець

    Авто:
    Golf 3 VR6
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    церква ще й якісь довідки видає?? Перший раз таке чую...
    П.с. Соррі за оффтоп...
     
  7. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    Є така маза.Типу в твому районі (парафії) дають справку, шо дозволяють взяти шлюб в церкві іншої парафії. Ті ше бюрократи...А ше на науки придецця походити перед вінчанням. Проходив то всьо свого часу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    Дивно, в мене такого навіть приблизно не було - ми вибрали церкву, яку хотіли, прийшли, сказали, що часу обмаль, за тиждень весілля. Священник сказав, що нам тре відвідати науки, принаймні два-три рази. Коли ми прийшли на ті науки з нас почали приколюватися пари, які ходили по місяцю чи довше. Коли священник то помітив то обломав їх цитатою з Біблії "перші будуть останніми а останні першими". Надалі була повна тиша :)

    Не вимагали ніякіх свідоцтв про хрещення тим більше якихось відкріпних талонів :) Хоча знаю, що бувають різні церкви. Казали, що в церкві на Короленка на дверях висить прайс, типу весілля стільки-то, похорони стільки-то ітд.

    P.S. neolviv, вітаю з рішенням!

    P.Р.S. Ага, пригадав своє весілля - стратив до 500 баків і всі 300 людей були задоволені. Нам в голову прийшла проста ідея - додому запросили близьку родину (десь до 40 людей), відсвяткували у формі дня народження (вийшло копійки, родину просив допомагати роботою, посудом та продуктами, родина була рада з того) а наступного дня винайняли на вечір зал (100 баків на тоді, "Пікашка"), де поставили шведський стіл (продукти і напої максимум 200 баків, вуйко подарував 30-літровий бутиль горілки) та забацали прогресивну дискотеку (діджей+звук+світло=200). Туди запрошували всіх і кожен відпочивав у своєму стилі. На дворі були драки, під лавами п'яні, в туалетах запах плану, на танцполі був навіть приватний стриптиз (я на жаль виходив). Ніхто нікому не шкодив, всі отримали рівно те, чого хотіли і чого б не отримали, якщо б я їх посадив їсти холодці з родиною. Було чоловік 250 а може і більше.
     
  9. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    не забудь перевірити наявність печатки небесної канцелярії і оригінальність підпису Святого Петра...


    коли я одружувався (11 років тому) теж пробували вимагати довідки, бо я був у Києві, а наречена в Калуші... Але обійшлося без них...
     
  10. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    Залежить від церкви. Моя просто дуже хтіла шлюб в домініканському соборі, а там все строго (довідки про хрещення, правда я їх сам забацав, "відкріпний талон", свдоцтво про проходження всіх наук і т.д.).
    Зато вінчання записують в реєстр, дають церковне свідоцтво, і сама процедура виглядає дуже гарно, серйозно і не напряжно. Ми коли малу хрестили там само, то ксьондзи казали, шо хресні обов*язково мають бути католики.
    А знайомі вінчались на короленка-там дісно всім все пофігу, вінчають автоматом, плутають імена і по декілька пар відразу в церкві перебуває, жодних позитивних вражень, це вже інша крайність...
     
  11. neolviv

    neolviv Початківець

    Авто:
    Lanos 1,5
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    А в якій церкві ти вінчався?

    Додано через 1 хвилину
    Як це сам забацав, підробив, чи як?
     
  12. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    я також одружуюся, але я буду радий як що моє весілля влізе в 20 000 у.є. так шо 2 000 то ше за щастя, правда в мене весілля на 200 чоловік
    в нашій церкві ніяких питань про якісь довідки не виникало.
     
  13. neolviv

    neolviv Початківець

    Авто:
    Lanos 1,5
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    А що за церква?
     
  14. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    в Зимній Воді.
     
  15. neolviv

    neolviv Початківець

    Авто:
    Lanos 1,5
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    Мені десь у Львові
     
  16. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    шукай, удачі
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    В старовинній, дерев'яній, це в Шевченківському Гаю, на території музею.

    Додано через 51 секунду
    Кхе-кхєєє! Візьми мене своїм економістом під 20 %! :)
     
  18. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    з таким разкладом весілля получається вже 24 000.
     
  19. Дімон

    Дімон Active Member

    Авто:
    SEAT Toledo 1.8 mi 1993
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    ги ги
    :) тоды вызьми мене я тобы 4 000 зекономлю :haha:)))) і влізеш в 20 :)) мені рік назад весілля обійшлося в 10 000 при чому я робив і в Києві і у Львові, тобто в києві росписка і гульбан на 140 чоловік , а у Львові через тиждень шлюб і знову гульбан на 200 чоловік :)
     
  20. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: На мене впала "шафа"

    дякую шановні одноклубники, я розумію шо у вас найщириші наміри, але мабуть якось сам справлюсь :-D
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)