Набір водіїв до Євро 2012

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем MARTINI, 2 вер 2011.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ну, граждане алкоголики, туниядци, кто хочет поработать? :)

    http://www.youtube.com/watch?v=m25QJ2grBDs

    Вчора до клубу звернулися представники оргкомітету Євро із пропозицією залучити учасників до волонтерської програми. УЄФА забезпечує пальним, страхівкою – повне каско, новим справним автомобілем – на час роботи і ще всякими бонусами, про які нижче. Грошей, звичайно, не платять, на те воно і волонтерство :) До речі, один із бонусів - Віталій Кличко особисто буде проводити інтерв'ю з деякими кандидатами. Це ваш шанс потиснути руку живій легенді :)

    Далі цитую офіційну інформацію:

    Мапед не мій, тому на різного роду уточнюючі запитання я відповісти не зможу. Хоча, сподіваюся, якщо питань буде багато, то волонтерський координатор тут зареєструється і відповість на всі.
     
    Останнє редагування: 2 вер 2011
  2. silverBMW

    silverBMW Початківець

    Авто:
    BMW 324td
    І що , не було бажаючих???
     
  3. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    Скажу свою точку зору, не стверджую, що вона правильна, але судячи з результатів, нею керувався не тільки я.

    От подумай:
    на час проведення ЄВРО ти працюєш водієм - возиш глядачів, репортерів і т.д. і т.п., це значить, що працювати на роботі ти не зможеш. Доведеться брати на цей час відпустку. З другого боку - ніде відпочити ти не зможеш.
    А за твою роботу тобі дають .... ну всякі сувеніри, символіку і т.д.

    От і постає питання:

    хто готовий за дарма пропрацювати місяць водієм??

    Результат досить очікуваний.

    Так я розумію, що це волонтерство і про гроші мова йти не може. Але ж є безліч інших варіантів зацікавити публіку. Наприклад видавати білет на один з матчів. Шукають водіїв - так домовтесь з однією з АЗС, щоб вона їм хоть раз повний бак залила (та ні, там на такий развод "підтримайте волонтерів пальним" не поведуться, бо рахують свої гроші ).

    Також всім добре відомо, що час - це гроші, а гроші - це час. І я не знаю, на скільки треба не цінувати себе щоб погодитись на їхню пропозицію.

    Тому моя відповідь - ні, дякую, нема дурних, я краще цей час потрачу на себе.

    П.С. У випадку з мед. персоналом - все по іншому. Їм теж не платять, але вони весь матч знаходяться на футбольному полі і бачать всі події, тому там з набором охочих проблем не виникло.
     
    Останнє редагування: 22 кві 2012
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    не дай бог, звичайно, але в разі ЧП вони пошкодували б, що не пішли у водії :) Ну це так, чорний гумор :)

    Анекдот згадався. Питають в пожежника чого він звільнився з роботи. Каже: "Робота зашибісь. Цілий день втикаєм тєлік, граєм в карти, доміно, анекдоти травим. Ну але як шось горит, то ну його нахер!"
     
  5. Crazy

    Crazy Active Member

    Авто:
    Lancer
    Цікава така пропозиція :)
    УЄФА гарненько бриє гроші за послуги перевезення, а тобі дякує за те що допоміг їм зекономити не платячи за роботу водіям.
    Ну хіба хтось готовий на такі жертви, щоб потиснути руку Кличку.
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    А хто такий Кличко?
     
  7. Crazy

    Crazy Active Member

    Авто:
    Lancer
    :dntknw::mocking:
    Якийсь дядько який жме руки тим хто безплатно працює. Це напевно багато коштує поза волонтерською програмою.

    Можливо подати оргкомітету зустрічну пропозицію? Учасники клубу могли б возити на своїх автівках (якщо УЄФА забезпечує пальним) і за це отримувати "безцінний досвід" та матеріальну винагороду у вигляді грошових знаків, золота і т.д(для прикладу еквівалентом у 300євро). І ще всякі бонуси у вигляді "професійне навчання, страхування, офіційний сертифікат волонтера УЄФА ЄВРО 2012™, харчування та напої під час виконання обов’язків, уніформи Adidas, які волонтери зможуть залишити собі, а також сувеніри УЄФА ЄВРО 2012™". При такій пропозиції можливо хтось і зголосився б, а так...
     
  8. Barkas

    Barkas Початківець

    Авто:
    сaddy 2.0 SDI
    От так в нас народ і думає - все тільки за гроші...

    А мають бути якісь більші цінності - наприклад потиснути руку кумиру, чи долучитися до якоїсь знаменної події не тільки словом...

    Звичайно всім не може підійти ця пропозиція - в основному напевно орієнтована на студентів. В мене наприклад робота тільки літом - а зимою вільний, було б навпаки з радістю б спробував! Я думаю такий досвід і емоції зайвим не був би кожному, крім тих хто думає тільки про заробіток.

    Я розумію що в нас країна ще не такого рівня, що б думати тільки про високі матерії, але треба до того прагнути...
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Счастя не в грошах.... але без них нікуда. все це волонтерство по простому легальний розвід, якщо зовсім нема стимулів (необовязково гроші) так як у нас. Взагалі як на мене нам це ЕВРО нафік не було потрібно... воно нам ще серйозно гикнеться. Он німці з Баварії від олімпіади відказались і правильно зробили. Весь спорт уже комерцілізувався і хтось на цьому тільки гроші заробляє, а хтось за все мусить платити..... воно щоб хтось заробляв, а нам вроді якісь лаври - нафік не потрібно- будем тішитись як дітько цьвочком.
     
  10. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    це хоч не Таврії,я якомусь норма карі я б і непроти
     
  11. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Скажіть будь-ласка, хто в курсі, а фінансується Євро 2012 виключно коштами бюджету країни-приймача ? Чи ще якісь є джерела ?
     
  12. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    Скажу чесно, не думаю, що на таких умовах хтось погодився б і в Європі.
    Так, якби тобі Кличко потиснув руку 100% - інше діло, а ще й дав свій підпис - було б як роблять в інших країнах. Немає на всіх часу - так дайте решті по білету на мач. І так виглядає волонтерство в Європі. І гроші тут ні при чому.
    Але в нас як завжди: візьмуть добру ідею, перекрутять на свій лад, а тоді дивуються чому вона всюди працює а в нас - ні. Та бо перекручувати не потрібно, але тоді ніхто не наживеться і толку брати таку ідею.
     
  13. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Не зрозуміло кого возити, тут і таксі вистачить на всіх з головою.

    Десь чув (бабки в дворі говорили :yes:), що квитків на регулярні матчі в Європі не купують, і що УЄФА ладна ті квитки за безцінь віддавати, аби хоч хтось брав. Мені їх задарма не потрібно - я не фанат футболу, мені його по телевізору немає бажання дивитися, не то що йти на стадіон.

    Щодо праці водієм на час євро, то неповірите - на заході волонтерів було б дуже багато, але не в нас. У нас рівень забезпечення грішми, нажаль, не дозволяє думати про щось інше ніж гроші:girl_angel:
     
  14. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Польська преса гуде, що в Німеччині і в Польщі проводилися лотереї-розіграші квитків на матчі в Україні (бо квитки в Польщі розійшлися, як свіжі булочки). Люди страшно тішилися, що виграли ті квитки. А тепер масово їх здають, бо літак до України (в один бік) коштує 700 євро, а одна ніч в Україні в готелі - 500 євро.
    Олігархи лоханулися, а нам ще то ой як щикнеться, як казав kym.

    Стосовно теми. Тут, у Польщі ніхто волонтерам також не платить, але є ціла низка заохочуючих моментів, так що люди радо просяться у волонтаріат.
     
  15. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Прагнути однозначно треба, але ці прагнення повинні бути взаємними між волонтерами і організаторами... Думаю, є тут люди, які назвуть точну суму, скільки отримують водії міжнародних спостерігачів на виборах Президента України. Знаю, скільки отримували перекладачі на виборах в 2006 році, а водії не далеко втекли. Правда, їздили на своїх автівках, але і пальне рікою лилося... Якби запропонували половину від тої суми для "волонтерів", думаю, бажаючих було б досить, а якби така зарплата була кожен день, то однозначно були б бажаючі волонтерами попрацювати і, навіть, переказати пару гривень на порятунок лісів Амазонки, а уніформу Адідас відправили би в Африку, як допомогу дітям, в яких футбольні ворота з бамбукових тичок:D. Вся мораль тут в тому, що за гроші, зекономлені тільки не водіях, виросте не одна "бідна" хатинка, квадратів на 500 мінімум... Знаю не одного волонтера з США, їдуть вони сюди далеко не за сувеніри і уніформу Адідас:nea:...
     
  16. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    з точки зору студента - досить непогана пропозиція. Літом отримати море фану та незабутнього досвіду ( і спортивний костюм від АДІДАСу :D). Але, курча, стаж водіння понад 3 роки, а в мене 2.5 :)
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    До нас на Україну волонтери з США тільки за путівкою ЦРУ.... так сказав мій добрий знайомий з Чікаго.
     
  18. Barkas

    Barkas Початківець

    Авто:
    сaddy 2.0 SDI
    Просто саме слово "волонтер" означає максимальний альтруїзм в діях, а багато хто відразу почав обурюватись що мало платять, і за "їжу і одяг" не готові витрачати свій час.
     
  19. Crazy

    Crazy Active Member

    Авто:
    Lancer
    Ну в даній пропозиції слово "волонтер" я розумію як такий собі "дурачок", мол ти попрацюй, а ми тобі бутерброди з чаєм і прапорець зі значком "ЄВРО 2012" подаруєм.
    baks дуже гарно написав, і я точно такої думки. Там крутяться величезні кошти і знайти "волонтерів" для роботи водіями це така собі акція щоб комусь побудувати собі ще одну хату!

    Наприклад в акції "Миколай про тебе не забуде" ніяких винагород і т.д. не пропонують, і мені і багатьом іншим людям не було впадло купити канцтоварів/цукерок/здати грошей і потім на своїх автівках за свій бензин порозвозити подарунки для дітей, які реально цього потребують, а це дибільна пропозиція заманити "лоха".
     
  20. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Якраз з думкою цього знайомого дозволю собі категорично не погодитися, тому що багато років працював з американськими волонтерами. 99,9% з них це просто щирі люди, які хочуть зробити щось доброго для інших. Дуже прості, навіть у дечому зацофані люди, важко працюють, мало питають, зі всього тішаться. Приїжджали і діти, і дорослі, і люди за 80. Тратили свої особисті гроші на дорогу, проживання, жертвували часом особистої відпустки щоби допомогти тут бідним. Ніякого ЦРУ там і в помині немає.

    А нам така жертвенність і відкритість і не снилася...
     
    Останнє редагування: 25 кві 2012

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)