Не гудить БЕНЗОНАСОС

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем LEZHAN, 5 лис 2010.

  1. LEZHAN

    LEZHAN Початківець

    Авто:
    VW Passat B4
    Не заводиться. Реле бензонасоса спрацьовує, стартер крутить, а при повороті ключа має бути характерний шум бензонасоса, його нема. Може хтось стикався з таким??? VW Passat B4 1.8 ABS моноінж. Таке вже було, після 5-15хв стоянки заводилась. Зараз не хоче і після 2 днів стоянки
     
    Останнє редагування: 5 лис 2010
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Чотири причини:
    1. бензини нема
    2. Насос накрився
    3. Реле накрилось
    4. комутатор реле накрився
     
  3. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
    На фарт - можеш постукати знизу баку, де розташований насос, якщо він не повністю мертвий - може завестись, але його полюбому під заміну. Доречі, як варіант - може бути здохша катушка запалення, в мене таке було, теж думав, що насос, бо не було його чути, але він видно тоді накачав бензину, от його і не було чути. Тобі потрібно перевірити чи є іскра і чи тхне бензином під час того, коли пробуєш завестись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    О, колега з ідентичним двигуном ))) :drinks:

    Минулої зими в мене таке було, пів-години не міг завести, не було характерного шуму. Реле підмінив (в мене запасне є, хоча виявилося не в ньому причина), якісь там запобіжник замінив, рухав-рухав проводами в блоку реле. Тобто причини так і не знаю, але щось з того помогло, завелася, так вже майже рік і їздить, проблема не повторювалася. У твому випадку найбільш схоже що бензонасос вже допрацювався, при умові що реле/комутатор вже провірив, як тут вже писали.
     
  5. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Були в мене подібні симптоми двічі - 1) виною катушка запалювання
    в 2) випадку тріщина в запобіжнику бензонасосу(ледве помітив)
     
  6. LEZHAN

    LEZHAN Початківець

    Авто:
    VW Passat B4
    Дякую що відгукнулись. Є деякі питання:
    1. Реле бензонасоса. При повороті ключа я поклав руку на реле відчутні клацання.Чи означає це що реле працює?
    2. Бензин в баку є(літрів 30), бензонасоса при повороті ключа не чути, треба його якось перевірити. доступ до нього з багажника під ковриком. Чи можна напряму підключити до бензонасоса 12В припустим від аккумулятора, якщо він справний, то повинен качати бензу(буде характерний шум)? А ше цікаво чи я його не спалю?
    3.Як перевірити комутатор?Комутатор і ЕБУ одне і те ж?
    4.Як перевірити катушку?
    Запобіжники завтра перевірю, під баком погримаю.
    Вибачайте якщо тупі питання, мало досвіду.
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    1. Реле може клацати, але може не бути робочим, хоча як клацає то добре. Візьми витягни реле з гнізда де воно стоїть і оглянь контакти чи не підгоріли. Якщо реле клацає і контакти не підгоріли то можна припустити що воно справне... але 100% перевірка то тільки тестером. Як витягнеш реле то побачиш два найбільших розйоми і декілька меньших - найбільші це і буде прямий вхід на насос..... встав туди перемичку і це буде те саме що подати пряму напругу 12в з АКБ на насос. Якщо насос загудить значить реле кирдик. Якщо насос не загудить то треба тестером провірити напругу на насосі, якщо на насосі є від 11 до 13 в а насос мовчить то кирдик насосу, якщо на насосі нема напруги то значить десь є обрив і треба шукати починаючи з панелі в яку втикається реле(це і є комутатор реле)
     
    Останнє редагування: 9 лис 2010
  8. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Пробуй все, як каже kym. Або скажи де ти фізично з машиною знаходишся, може буду проїжджати поряд, мою справну релешку спробувати можна підставити. Роз'єми для перевірки напруги на насосі, до речі, в багажнику під кришечкою, це на всяк випадок пишу.

    Ремонтник з мене нікудишній, але таким допомогти можу ))
     
    Останнє редагування: 9 лис 2010
  9. LEZHAN

    LEZHAN Початківець

    Авто:
    VW Passat B4
    Дякую за підказки.
    Реле ціле. Перемичку робив, гримав по баку - ефект "0". Насос не чути. Зняв кришку бензонасоса в багажнику, там штеккер з 4 контактами. Не знаю які контакти міряти, два крайні(1 і 4) показують 12,6В, інші комбінації - інші напруги 3-9В, якась комбінація зовсім не показала напруги. Думаю якщо 12В було , то таки насосу хана, а реле і комутатор - норма. Може попробувати його зняти і подивитись, що там, та я і толком не знаю за чим там дивитись, ну сіточки 2 почистити, а далі не знаю. Чи зразу їхати за новим, і не морочити собі голови?
     
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Це і є подача напруги на насос. Решта 2 провода - знімають покази з датчика рівня пального. Єдиний варіант можливо 2 дроти на яких 12 в перебиті і тоді під нагрузкою 12В не буде. Подай на насос прямо з акума 12В. Інакше швидше всього насос під заміну.
    В мого друга Венто 1994 і має від неї цілком справний насос якому 2 роки. Думаю зможе тобі дати підставити з послідуючим викупом. Насос мав би бути ідентичним.
     
  11. LEZHAN

    LEZHAN Початківець

    Авто:
    VW Passat B4
    Спробую завтра на пряму акум підключити. На рахунок "...В мого друга Венто 1994 і має від неї цілком справний насос якому 2 роки. Думаю зможе тобі дати підставити з послідуючим викупом..." - подумаю. Дякую
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Так виглядає що насосу кирдик. Треба в магазин за новим. Ті насоси не ремонтуються... то одоноразова штука. Б/у теж не добре - бо ніколи не буде відомо коли накриється... Бо є така закономірність що накривається десь в полі коли або дощ або сніг і мороз і батарея в телефоні сіла.......)))))))
     
  13. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Ремнтуються. Тільки треба гарно назад завальцувати, а це підручними засобами не получиться.
     
  14. YraGavur

    YraGavur Новачок

    Авто:
    Volkswagen Pasat B4
    Стався нежданчик заглохла машина пасат б4 1.8 моноінжектор у Львові ну і зайшов почитав причину так як замітив що насос не гудить а повинен гудіти насамперед нічого не знаючи прочитав усе це і скажу чим я стикнувся це банально згоорів запобіжник на 15 але це ще не все наче перед якщо у вас все порядку з запобіжниками провірте сам моторчик візьміть від фари плюс і мінус якщо немає тестера і попробуйте чи він працює гудіти повинен якщо працює то причина може бути у риле просто зєднайт ее клеми ті що більші дві разом але ще що пораджу дивіться за трамбльором так як бігун стирається і рано чи пізно все по порядку вам вилізе.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А тепер ще разок, але з розділовими знаками. Слабо?
     
    • Смішно Смішно x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)