Не робоча ближня фара

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем gora, 25 кві 2010.

  1. gora

    gora Active Member

    Авто:
    Golf 4
    Доброго ранку!! півгодини тому приїхав із вашого чудового міста (був на футболі- Карпати Чемпіон)!!!! Сильно сподабалось ваше місто, привітні люди, а також фанська атмосфера на стадіоні під час матчу!!! Це все і ще більше своїх позитивних вражень я хотів описати в іншій темі!!!

    Але трапилась прикрість!!!!! Буквально за 20 км до мого дому проїхавши з десяток постів СВОЛОЧЕЙ, маючи за плечима майже 500 км. мій автомобіль зупиняють(За кермрсм був брат)!!!!
    Зупинив через те що пегоріла ЛІВА ближня фара!!!! 5 година ранку світає, дорога в тому місці освітлюється..... Прошу полюдськи так і так проїхали далеку дорогу, дороги погані. Брат зглупив відав документи, ну ми старалися полагодити(дивилися до кон.,запобіжників, все марно) Кличе брата в автомобіль писати протокол..... Брат також старався перепросити... Бачу а він вже дописує протокол і дає йому підписувати. Ну я не витримав, думаю раз уже пишуть, відчиняю двері і кажу братові пиши в пояснені: видимість була нормальною дорога освітлювалася, був ранок. Майор сильно розіслився почав грубити. Ну і вліпили 340 грн. штрафу!!!!:diablo:
    Чекаю на вашу пораду що можна зробити у цій ситуації!!!! Є варіанти оскарження і тому подібне....
    Наперед вдячний!!!!!
     
  2. Slavik42

    Slavik42 Початківець

    Авто:
    VW VENTO 1998
    • Подобається Подобається x 2
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Штраф не мусить приходити. Наскільки я розумію, копію протокола про порушення і постанови про штраф йому вручили на місці. А отже не треба вже нічого більше чекати шоб тобі прийшло. Треба йти або
    1. в ощадкасу платити штраф
    або
    2. оскаржувати постанову і протокол
    Хоча що тут оскаржувати, якщо ти їхав без одної фари і це зафіксовано в підписаному водієм протоколі. Мені справа видається безперспективною. Коли вже реально попався на порушенні, то краще старатися мінімалізувати наслідки для себе і потім заплатити штраф.
     
  4. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    я щось не доганяю,а як можна коли перегоріла лампа (щось вас розвели) що мені закрити авто і Їхати за лампою чи почекати коли буде день.
     
  5. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Возити з собою запасну...
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А ващє є офіційно затверджений штраф за перегорівшу лампочку???
    Помоєму тут має бути усне попередження.
     
  7. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Теж підтримую обурення!!! Мене навіть за кордоном і німаки і поляки зупиняли за неробочі фари, але виключно для того, щоб попередити...А на наступній найближчій заправці я мав купити лампу і поставити її! Не знаю як, але я б оскаржував такий протокол. Теж хочу почути практичні поради по оскарженню подібної херні (протоколів) і правильності заповнення протоколу водієм (тобто наші з Вами дії), а то ці гомосєки на дорогах ну вже зовсім знахабніли!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Якщо не помиляюсь, є затверджений штраф за експлуатацію авто в несправному технічному стані і там шото вказано про світло (фари, підсвітка і т.д.). Але я погоджуюсь з Рус-ом - це як мінімум хамство з їх сторони, а взагаліто то назив під-стія!!! :diablo:
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Треба було просто вкзати в протоколі шо перед початком експлуатації ТЗ фари працювали. Перегоріла десь під час поїздки. Не могли виявити поломки знаходячись в середині авто, так як вже було достатньо світло і світла фар не було видно на дорозі.
    Я думаю можна відштовхуватися на цьому оскаржувати навіть. В залежності від того шо саме було написано в протоколі. Ваші поясненні я причина штрафу і яка стаття.
     
  10. gora

    gora Active Member

    Авто:
    Golf 4
    Блін, що саме обіндо зараз, розкрутив фару, відійшли контакти.....
    Б-ть все працює.......Напевне треба було почекати щоб дійсно рослітло і тоді поїхати!!! а братові не потрібно було давати документи!!!
    Гарно дякую всім за поради!!!
     
  11. gora

    gora Active Member

    Авто:
    Golf 4
    В постанові написано цитую: "25.04.10 р. 0 5год.5хв. , тамто, водій такийто, керував автомоблілем такимто, на якому негоріла ліва фара в ближньому режимі світла"
    "Приятгнути такогото - штраф у сумі 340 грню." І все ні статі, ні копії протоколу нічого більше не дав.
     
  12. gora

    gora Active Member

    Авто:
    Golf 4
    А скаргу можна написати на цього інспектора? Можливо хтось писав подібні скарги, підкажіть будь-ласка!!
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    а постанову тобі дали чи тільки протокол?
     
  14. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    тут тільки 1 варіант, якщо не хочеш платити штраф - іди в суд і оскаржуй, на це в тебе 10 днів від моменту винесення постанови. Якщо пропустиш цей термін змушений будеш платити штраф. Хоча результат оскарження сильно буде залежати від того, що писав твій брат в поясненні до протоколу. А оштрафували тебе по закону, так шо на гійців можеш не ображатись:
    http://law.autoua.net/documents/basic_documents/102.html?p=32
    А наказали тебе за статтею 121 КпАПУ
    http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=5&nreg=80731-10
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Якщо в постанові не вказано статті за якою тебе притягнули до адмін відповідальності. то шо тут платити? Писати скаргу про те шо я писав вище + то шо постанова складена неправимірно. Бо в любому випадку стаття має бути вказана. Я б точно пускав справу в суд, хоча і мої дії на місці були б зовсім іншими...

    І як це він не дав тобі копії протоколу?? А постанову дав?
    В любому випадку навіть при оплаті ти маєш потім піти в обл.ДАЇ і віддати копію чеку про оплату і копію постанови. Якшо в тебе нічого нема то шо тут говорити...
     
  16. gora

    gora Active Member

    Авто:
    Golf 4
    Тільки постанову!!! Да і ще змушував підписати брата пустий протокол, Ну він звісно відмовився!!!
     
    Останнє редагування: 25 кві 2010
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Пиши в суд шо нема протоколу, тобт нема підстави щоб сплачувати штраф. Бо постанова виписується на основі протоколу.
     
  18. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Нічого він не зглупив. Не буде ж битися з інспектором і кричати що не дасть.

    Раз ті "сволочі" не зупинили і не виграли вас за фару то мабуть не такі вже й сволочі
    По ПДР забороняється експлуатація такого ТЗ:

    31.4. Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством за наявності таких технічних несправностей і невідповідності таким вимогам:
    31.4.3. Зовнішні світлові прилади:
    в) не горить лампа лівої фари в режимі ближнього світла;

    При всій моїй повазі мене нервують на трассі "одноглазікі" з правою робочою фарою. Не розійтися з ними в глуху ніч є всі шанси і доводиться їхати чуть не по обочині бо не видно габаритів такої машини.
    Короче якщо здохла ліва лампа то зупинись на 10 хвилин нехай пасажири відпочинуть і перекурять а ти міняй лампи місцями.
    Не хочеш - нарушай ПДР і плати за незручності зустрічних водіїів!
     
  19. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Доречі в захист брата:
    Саме "передати", а не предявити!
     
  20. gora

    gora Active Member

    Авто:
    Golf 4
    При всій моїй повазі мене нервують на трассі "одноглазікі" з правою робочою фарою. Не розійтися з ними в глуху ніч є всі шанси і доводиться їхати чуть не по обочині бо не видно габаритів такої машини.
    Короче якщо здохла ліва лампа то зупинись на 10 хвилин нехай пасажири відпочинуть і перекурять а ти міняй лампи місцями.
    Не хочеш - нарушай ПДР і плати за незручності зустрічних водіїів![/QUOTE]


    Не зупиняли ті "сволочі" бо було все нормально, фара світила!!! В прекрасному місті Заболотів (може хтось знає) дорога така щой і танком не проїдеш, яма на ямі!!! Напевне там і відійшов той контакт!!! Вже практично розвидняло, дорога освітлювалася, пасажири крім мене і брата, тихенько спали, А ми навіть не помітили що вона не працює!!!!!!!! А вони замість того щоб тільки попередити або якось іншим способом давай писати... і полюдськи до них говориш, просиш , а вони як не люди. Тичуть пустий протокол щоб їм підписати!!! Бо в них зміна закінчується вони план не виконують СУКИ!!! А чому вони не зупинили Лексус на мусорських номерах, який пролетів повз мене із шв. приблизно 150 км/ год. Виходить їм можна да?
    Наша система взагалі безглузда !!!! Вона призначена тільки для того щоб карати, а не попередити лихо!! Ну як після того як написали протокол відпускають із не робочою фарою їдь собі далі.... а там хоч розбийся(тху,тху,тху) їм всерівно!!! Вони своє діло зробили покарали, а щоб допомогти, порадити, їх це не цікавить, це не їхні проблеми!!! А самі суки напиваються ганяють вбивають людей їм все з зрук сходить!!! От і тому вони себе важають богами на землі, ось тому при розмові з простими водіями розмовляють зверхньо, розводять на лоха, А люди привикають раз зупинив значить все винуватий в любому випадку!
    Хіба це нормально?
     
    Останнє редагування: 26 кві 2010
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)