Не заводиться tiguan 2.0 tdi

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Eizerman, 8 сер 2018.

  1. Eizerman

    Eizerman Початківець

    Авто:
    VW Golf 7 1.6tdi bluemotion, VW Tiguan 2.0tdi cfgb 4 mocion, VW CC 2.0tdi cfgc 4 mocion
    Доброго дня! У мене не заводиться машина. Приїхав додому на 15 хв, потім знову хотів поїхати і все. На табло все в порядку а стартер не запускає. Коли даю запуск лампочка акум. на табло тухне, відпукаю старт горить. Як довго граюся вискочить чік «блокіровка рульового управління» . Акумулятор нормальний, для перевірки ставив інший так само. Запобіжники норма. Маса думаю в порядку, машинка 2011 рік і візуальний огляд теж як би добре. Стукав по втягуючому, але слабенько бо доступ поганий, теж без змін. Буду вдячний за допомогу або пораду. Тут на форумі я часто знаходив правильні поради. Дякую
     
  2. Yrasuk

    Yrasuk Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B4
    Поміняти стартер.
     
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Спочатку тре добратися до стартера і дротами напряму від акума спробувати чи крутить. Якщо так - по проблема в замку запалювання або дротах від замка до стартера. Якщо не крутить тоді стартер в ремонт або під заміну.
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    провірити клеми на АКБ можливо окислились, дальше всі клеми до стартера, якщо все добре то тоді щітки стартера виробились і пружинка яка піджимає щітки коротить на масу.
     
  5. Eizerman

    Eizerman Початківець

    Авто:
    VW Golf 7 1.6tdi bluemotion, VW Tiguan 2.0tdi cfgb 4 mocion, VW CC 2.0tdi cfgc 4 mocion
    Проблему вирішено. Все таки відгнила основна маса на двигун. Рекомендую всім власникам vw поставити додатковий дріт на масу. Всім дякую і хорошого дня.
     
    • Подобається Подобається x 3

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)