NOD32

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем MARTINI, 28 сер 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Шукаю нулений антивірус NOD32 або нормальну інструкцію, як його крякати і інсталювати так, щоб він не клянчив пароля. Дуже треба, трояни обсіли, кажуть люди що тільки NOD32 мені поможе :sad:
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: NOD32

    Купляв ліцензійний в "компютерному всесвіті" за 150грн., але назви не памятаю :sad: як мочав лікувати компа після дитей - волося дибки стало....
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: NOD32

    150 грн зажирно, особливо якщо не маю гарантії чи поможе воно мому компу чи нє
     
  4. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: NOD32

    Та свого часу в неті шукав - купу кряків понаходив, основне - крякати відразу після інталяції до перезагрузки!!!
    Нові версії крякаються важко - тому я робив так - скачував стару версію, крякав її кряками яких в інеті валом, і потім поверх неї ставив нову траял версію, яка працювала нормально, але не апдейтилась.
    Зрештою можеш зайти на їх сайт - скачати траял версію (дійсна 1 місяць) важить десь під 13 МБ, почистити комп максмиально, і чекати поки термін дії закінчиться. Потім дезінстальовувати його, і скачувати новий траял ))
     
  5. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: NOD32

    я маю NOD32 і ліки до нього пиши в приват куди прислати
    або якшо хош то привезу на зїзд
    там ліки які лишають його тріальною версією але на купу років
    там ще треба знати сервери оновлення але їх в інеті навалом
     
  6. Duke

    Duke Active Member

    Авто:
    Renault Scenic RX4
    Відповідь: NOD32

    А я собі Avast поставив - безплатний, і схоже що працює...
     
  7. Lyubomyr

    Lyubomyr Active Member

    Авто:
    VW Passat B7; Barkas B1000-1 1989 1.3 MH
    Відповідь: NOD32

    Користувався довгий час тим Нодом(порекомендував товариш, навіть приніс і встановив) не просив нічого окрім оновлення баз через інет, хоча це можна зробити і в знайомого який ним користується і обновлює(просто скидуєш ці бази в архів). Для обновлення заходиш на сайт(безплатно береш НІК і Пароль) і все - обновлюєш бази данних, це можна робити і кожен день, тоді буде по к-ка кбт загружати. Недолік чому я ним зараз не користуюсь-не міг знайти вірус RavMonE.exe (хто знає такий)Уже був у всіх знайомих. Зараз користуюсь Dr.Web і горя не знаю, або не знаю що воно є...
     
  8. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: NOD32

    В цінах не орієнтуюсь, зато нема проблєм :)
     
  9. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: NOD32

    Dr.Web?! ІМХО: Фу, сакс. Він колись був хороший за часів DOS'a, а зараз не ризикував би собі його ставити. Він майже повністю "ручний". З ним з нету вірусяки пролазять на раз!
     
  10. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: NOD32

    Дюк, якщо будеш в п"ятницю, привези мені Аваст, в обмін на СД :)
     
  11. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: NOD32

    В мене є нод 32 з креком і вона не буде ніякою тріальною версією плюс не треба вводити ключів
    написав би швидше просто тему не побачив
    Антивірус суперський.... плюс мінімум ресурсів бере
     
  12. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: NOD32

    Я собі купив бітдефендер він не тормозить а бази такі ж як у каспера.
     
  13. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: NOD32

    О і на мому компі такий антивірус, працює добре.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)