Новенький у клубі

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Password, 21 жов 2010.

  1. Password

    Password Початківець

    Авто:
    Passat B3, 1990р.в. седан, синій
    Привіт усім !!
    Я тут новенький, тільки зареєструвався...
    Купив собі вчора Пассат Б3:dance: так щоб свою дупу возити ) (деталі про авто опишу у себе в інфі)
    Вроді такий нормальний...нічого покищо за один день не сталось...їжджу горя не знаю ) Тільки щось мені зеркала зовсім не подобаються. Пасажирське ще пів біди, а водійське якесь таке ніяке, що нічого не видно.
    Ще зараз пошарюсь по форумі подивлюсь які у кого стоять...
    І ще одне, погано, що кришка бензобака не на замку. Не знаю чи у Б3 передбачено відкривання лючка бензобаку з салону. Та чи є десь кришечки для бензобаку з замками. Знаю точно, що на ВАЗи продаються. Бо у мене в сусіда якісь падлюки злили бензу вночі...правда в нього "шістьорка", не хочу перевіряти долю, а краще щось розумне придумати та зробити.
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    А може бак закривається центральним замком? га?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Password

    Password Початківець

    Авто:
    Passat B3, 1990р.в. седан, синій
    а ти знаєш....впринципі можливо і таке, не пам’ятаю чи я перевіряв відкривати кришку на закритій чи на відкритій...завтра зранку перевірю...аж цікаво стало...
    просто у мене до Пасата був Москвич 2141, а там тільки замком на кришці обходилось, ну і в УАЗі тож поставив собі замки на кришки.
     
  4. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    В мене на попередньому В3 саме так і було!
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А шо вони в тебе різні чи шо? о_О

    П.С. Вітаю у клубі!
     
  6. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Треба замінити скло в дзеркалі на маневрене. Я поставив і набагато краще стало. Воно продається чомусь з такою полоскою. Не маю тут фото. Можна пошукати на шротах, а можна звернутись до одноклубника Prizrak'а.

    Або дупу вище підняти :)

    Центральний замок, як тут і писали, має закривати лючок. Але це проста скоба, яку можна запросто відігнути. Мабуть, якщо ти у такому районі, де такі злочини не рідкість, то думаю, кришка із замком як ще один запобіжник буде непоганим варіантом. Хоча...

    Я такі кришки колись бачив на Замарстинівській, де кінцева 4 трамваю. Якраз на пасати підходила, я питав. Та й там на місці можуть дати спробувати.
     
  7. Password

    Password Початківець

    Авто:
    Passat B3, 1990р.в. седан, синій
    Дякую!

    Пасажирське дзеркало чуть зменшує, воно нормальне ...так як у більшості авто. А водійське мені здається, що навпаки збільшує, тобто видно тільки маленьку частину зображення ззаді, треба нахилятись вперед-назад перед маневром, щоб побачити що там твориться ззаді.
     
    Останнє редагування: 22 жов 2010
  8. Password

    Password Початківець

    Авто:
    Passat B3, 1990р.в. седан, синій
    оо, цікаво..завтра пообдзвонюю розборкі, може щось знайду.

    піднімав) не допомагає)

    краще перестрахуватись ніж потім шукати вітра в полі
     
  9. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Точно! Було таке. Тоді однозначно моя порада тобі допоможе. Але з цими дзеркалами треба акуратно :)
     
  10. Password

    Password Початківець

    Авто:
    Passat B3, 1990р.в. седан, синій
    я думаю, що головне привикнути до нього, та привикнути, що об’єкти знаходяться ближче ніж відображаються в дзеркалі.
    попробую, якщо буде не зручно тоді буду щось інше думати....
     
  11. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Якщо мотор у твого коня інжектор, то злити бензин ніхто не зможе, і за це переживати не варто ;) А от то що кришку бензобаку можуть сперти то це так, але кому вона потрібна :)
     
  12. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    про кришку б/бака: имхо нема змісту її міняти, тому що вона закривається ц/з, а навіть якщо його й відколупають, то бензин злити не можливо. це не ТАЗ і не Маскаль.
    про зеркало водія: для того щоб в нього було класно видно, воно має бути АСФЕРИЧНЕ (якщо я не помиляюсь) - тобто зеркальний елемент має бути випуклий, з загнутою зовнішнью частиною. у тебе ж напевно просто пряме люстерко. Шукай в продажі зеркальний елемент. На шротах як правило продають тільки зеркало в зборі.
     
  13. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    Можу зробити любі дзеркальні елементи, штука 150 грн.

    [​IMG]
     
  14. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    А з підігрівом можеш зробити дзеркальний елемент ?
     
  15. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    на гольфа собі брав новий зерк. елемент з підігрівом за 120грн. думаю твій буде коштувати в межах 90-60-90 :)(грн)!!!
     
  16. Password

    Password Початківець

    Авто:
    Passat B3, 1990р.в. седан, синій
    Так і є, як ви, хлопці, говорили. Кришка закривається центральним замком, та ще кажете, що неможливо злити, значить одне питання відлягло.
    На рахунок дзеркала пошукаю на розборках. На одну уже телефонував, казали, що є звичайний дзеркальний елемент, мабуть такий як у мене. За 65 грн. віддадуть, а повністю водійське дзеркало за 255грн. Не потрібно мені такого.
    Пошукаю ще десь тут, ближче, якщо нічого не підійде, тобі буду замовляти в когось з членів клубу.

    А на рахунок підігріву дзеркал я спочатку почитаю на форумі як їх ставити та що робити треба, думаю, що теми уже були по цьому поводу, а потім буду щось вирішувати.
     
  17. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Так а конструктивно немає підігріву? Може є. Тоді дзеркальний елемент потрібно для дзеркала з підігрівом. Підігрів дзеркал - це класно. Про зиму взагалі мовчу. А навіть коли дощ, воно досить швидко висушує дзеркало і все видно.

    До речі, мені не дуже добре було з випуклим дзеркалом їздити. Краще пряме стандартне. А ще краще таке як в мене зараз - пряме але маневрове, трохи зменшує і показує досить багато. Туди сюди в кріслі вже немає потреби рухатись :) Ще мені Prizrak на праву сторону щось класне придумає і буде супер ;)
     
  18. AndrewBest

    AndrewBest Active Member

    Авто:
    WV Passat B3i GT,88р, Digifant PF
    А що таке "пряме але маневрове"?
     
  19. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    ось написав ж:
     
  20. Password

    Password Початківець

    Авто:
    Passat B3, 1990р.в. седан, синій
    Уявлення не маю чи є. А що має бути? :)

    ооо, саме таке і мені потрібно. Буду маневристом :D
     
    Останнє редагування: 25 жов 2010

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)