Нові правила і фотофіксація. Будьмо уважні.

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем scirocco, 14 лип 2015.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Верховна Рада прийняла закон, відповідно до якого в Україні запровадять фото- та відеофіксацію порушень правил дорожнього руху.

    За відповідний закон у вівторок проголосували 267 народних депутатів.

    Зокрема законом передбачено, що в Україні запровадять системи автоматичної фіксації порушень ПДР, як у країнах Європи.

    При цьому квитанції за зафіксовані в автоматичному режимі порушення будуть надходити на адресу власників авто разом із доданими фото- чи відеодоказами.

    Після цього у власника авто буде час на те, щоб зрозуміти, чи він керував машиною в момент здійснення порушення, чи інша особа, якій авто передавалось.

    Кожен матиме право оскаржити таке рішення в суді.

    Власникам авто, які передали його по довіреності, дадуть час на те, щоб оформити продаж авто.

    Також законом запроваджується система штрафних балів, які будуть враховуватись під час накладення штрафів.

    Працівників патрульної поліції та інші підрозділи наділять правом стягувати штрафи на місці порушення.

    Вилучення прав у воії буде можливе лише за рішенням суду.

    Українська правда

    Хто знає детальніше, особливо у пункті доручень, розкажіть, думаю цікаво всім.
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    ІМХО.
    Ну тут все просто. Якщо продав по дорученню, то йдеш і його анулюєш. Нема доручення - машина твоя, і в розшуку. Тоді якийсь там черговий власник , якому перепродали авто, прибіжить до тебе.
     
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    і скаже: ціна питання?
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ти маєш на увазі що штраф ти платиш і машина твоя ;) Чи маєш на увазі ціну переоформлення (продажу).
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А якшо моя машина їздить без доручення, штрафи як тоді платити?
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    З кишені ;)
     
  7. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    А таких гавриків в нас достатньо )))), а все через те, що насамперед потрібно відмінити ту постанову, що можна їздити з одним техпаспортом без будь-якого іншого документу, який підтверджує хоч якесь право на то авто.
     
  8. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Не треба відміняти!!!
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Шо значить відмінити? Це брєд. Вся європа їздит саме так. І в техпаспорті не вказується ніякого власника.
    В мене дві машини, на одній їздить батько. Якщо порушує він то шо платити полюбе мені? не катіт... Будуть тисячі оскаржень...
     
  10. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    За що і йдеться, довіреність закінчилась він забив її продовжувати або переоформлювати на себе авто і їздить собі з самим техпаспортом, а згідно нових ПДР - платить власник.
    В якому техпаспорті не вказується власник? в якій країні? купував і в польщі в німцях - всюди є власники, але там ніхто не зацікавлений в якихось обходах надання інформації поліції про продаж або купівлю авто, там це коштує копійки, а в нас починається: зняття, постановка на облік, довідка - рахунок, експерти ...... і відповідно маніпуляції
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну може яшось плутаю, але тим не менш..

    Якшо я добровільно передав машину, без доручення і т.д. але я на ній не їжджу... Де логіка бля...
     
  12. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    От в розвинутих країнах ти просто йдеш в поліцію і говориш це все вищевикладене, а вони собі зазначають що і кому ти передаєш.
    А в нас КУМОВСТВО , яке сидить у всіх органах влади, хер дасть таке зробити (((((
     
  13. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    А я знаю в кого моя Джетка, в любий час зможу навідатися за бабосом. Шкода буде балів!
    Там ще той гонщік, чує моє серце, що скоро прийдеться мені знімати її з обліку!
    Побачимо, час покаже, після першого разу зразу в МРЕВ!
     
  14. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Доречі, в законі тому є пункт, який зобовязує, органи повідомити кожного автовласника скільки машин на нього зареєстровано.
    Деталей (цитати не маю), але я і так, і думау ;) що кожен знає скільки на ньому висить авто, а от як би той закон ще й зобовязав в тому повідомленні вказати контакти особи, яка на даний час катається на цьому авто (кому останньому передоручили), то б було вельми помічним.
     
  15. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3

    Власників авто в Україні неприємно здивували новим законом

    Неприємності в першу чергу стосуватимуться тих, хто продали свої автівки за генеральними дорученнями. Продаж автомобіля за дорученням може принести неприємності.


    Прийнятий Верховною Радою у другому читанні і в цілому Закон №2562 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху” передбачає революційну норму.

    Як тільки Закон почне діяти і поліція розставить камери спостереження на вітчизняних дорогах, у тих автовласників, які продали свої машини по генеральній довіреності, можуть початися неприємності.

    Зокрема, відповідальність за порушення ПДР, зафіксовані в автоматичному режимі, несе фізична або юридична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб. При цьому, якщо за кермом цієї машини під час порушення сидів не господар, то все одно саме він повинен доводити, що порушила правила інша людина. Іншими словами, якщо ви коли-небудь продали автомобіль за генеральним дорученням, вам будуть приходити всі штрафи, вчиненими людьми, які в даний момент їздять на вашій колишній машині.

    Щоб цього не сталося, закон зобов’язує Кабінет міністрів у місячний термін з моменту вступу закону в силу оповістити всіх власників транспортних засобів про те, які ТС зареєстровані за ними. Поки незрозуміло, яким чином уряд це зробить, але виконувати

    Закон треба. Навіть якщо вам, як власникові колись проданого за дорученням авто не прийде повідомлення про те, що за вами рахуються якісь автомобілі, це краще перевірити самому, звернувшись до МРЕВ за місцем проживання.

    Якщо такі “невраховані” машини є в базі ДАІ, то слід від них відмовитися. Перший варіант – зв’язатися з покупцем і попросити його зареєструвати машину на себе. Хоча він може відмовитися, продати машину ще комусь чи у вас просто не залишилося його контактів.

    У такому випадку треба написати заяву, що ви просите зняти машину з обліку, оскільки машина втрачена і документи втрачено. Але тоді нинішній власник не зможе користуватися цією машиною і перший же пост ДАІ зупинить її і забере на штрафмайданчик.
     
  16. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    відчуваю що касу вони згребуть хорошу словами "немає бланків і номерів"
     
  17. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    І це серйозно так можуть зробити???
    Хм, я гольфа взяв по генералці від першого власника, а він не має мого номера телефону, я задумався...
     
  18. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    в нас майже 90% по генералцы катаються... незнаю на рах цього. но треба бути готовим)
     
  19. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Так в тебе ж генералка, їдь в МРЕВ і став на себе, нащо тобі власник!
     
  20. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    стикнувся з тим питанням місяць тому, все одно має бути власник по основному свідоцтві про реєстрацію!
    зв"язок з власником я теж загубив за стільки років, найшов по адресу вказаному в свідоцтві про реєстрацію;
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)