Обговорення прийняття рішень (про нас)

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Kinder, 5 лют 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Шановні колеги!
    багато виникає суперечок щодо логотипів, карток, наклейок шрифтів і тому подібного...
    так давайте порадимося тут про ці речі, бо в одній вітці про наклейки в другій про логотипи в третій про картки...
    Я думаю всі активні члени клубу мають на голос і чому б не проголосувати?
    Я чув що картки вже будуть. а які? хтось вже знає?

    1. Давайте підемо по порядку і визначимо спочатку щодо логотипу клубу (чи він потрібний взагалі) - моя думка ТАК;
    2. Чи ставити його на картку клубу? моя думка - ТАК;
    3. Яка має бути картка? чому б все ж таки не виставити макети врядок і не проголосувати за них на певний період часу?
    4. Наклейки різних форматів на різні місця авто або уставити певне місце для всіх.
    5. Візитки як такі, щоб я міг комусь дати не наклейку. а візитку для прикладу де є інфо про нас і що (хто) ми таке за дійство.
     
  2. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    створи нову тему ы виложи там два макети мартыны з гольфом ы мый з фольсом а зверху дай голосування
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    Юрку, те, що була створена спеціальна гілка, до людей зверталися по допомогу, поради і відгуки, власне і означає, що адміністрація не збирається ігнорувати думки учасників клубу. І такі гілки створюються тут щоразу, коли з людьми треба порадитися. Дивує твоя нав"язлива ідея щодо голосування. Ми тут не на партійних зборах. Хто захотів, той висловився. Іноді голосувалка потрібна, без питань, але сенсу в створенні голосувалки в даному конкретному випадку я не бачив, на декількох сторінках протягом декількох днів мали можливість висловитися усі.

    Логотип клубу потрібен, однозначно. Але його присутність на клубній карті є хоча й безумовно бажаною, але не критичною. Оскільки логотипу у нас наразі нема і я не бачу жодної перспективи його появи у найближчий час (наявні варіанти не підходять), то прийнято рішення друкувати карту без нього. Якщо ми будемо чекати, коли лого з"явиться, то запровадження клубної карти, що є важливим етапом у розвитку клубу, затягнеться на дуже невизначений термін. А етап цей не просто важливий, але й такий, що зараз дуже на часі. А ніж тулити на карту аби що, то краще надрукувати без лого.

    Разом з клубною картою мусимо надрукувати наклейки на зразок "тут діє знижка для власників карток Львівського VW Клубу" і ліпити її там, де погодяться надавати знижку. Благо, таких місць уже знайшлося кілька штук, це при тому, що в даному напрямку навмисно робота не велася.

    Далі , коли нормально запрацює наша дисконтна система, на черзі флаєри-візитки, про які ти пишеш у пункті 5, з інформацією про клуб, завдання яких - вихід за межі інтернету і залучення нових учасників в оффлайні.

    Наклейки на авта. Якби моя воля, я би встановив обов"язковою таку велику на задньому склі, як у мене, Травела, Петра, Авсела і інших. Дуже гарно дивиться. Але не всім, скажімо тобі, такий варіант подобається, тому чекаємо альтернативної пропозиції - який іще формат наклейки був би бажаним?

    Ось, ніби відзвітувався, дякую за увагу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    Мартіні абсолютно правий. Голосування є незавжди доречним. Уяви собі голосувалку, де бере участь якийсь бухарік і професійний дизайнер. Перший голосує проти картки тому що вона зелена а в дитинстві його пи..ли зеленою лопатою, натомість професіонал голосує за картку тому що йому відомий вплив кольористики на підсвідомість, композиційні правила макетування, останні дослідження в галузі візуалізації бренду. Рахунок буде 1:1, не зважаючи, що професійний макет може позитивно вплинути на тисячі людей, а версія алкаша викличе тільки огиду. Тому голосування +1 чи -1 замало. Потрібна аргументація думок та поглядів. Тільки на основі прагматичних аргументів ми можемо зробити найкращі зразки.

    P.S. Як погано, що у нас на форумі немає професійних дизайнерів і як добре, що немає алкашів :)
     
  5. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    а моя думка така як шо ви будете так глибоко вникати в ці теми то тих карток ніколи не буде, Оприділітся і поставте всіх перед фактом, бо дійсно тут забагато думок і варінтів шоб оприділити один варіант який буде всіх влаштовувати
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    Отож, Травел істину глаголить
     
  7. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    ну то шо давайте реально оприділятися
    де будемо робити і скільки то вартує
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    Для того є спеціальна гілка
     
  9. Sasha Van Gate

    Sasha Van Gate Active Member

    Авто:
    VW Scirocco MK2 1.8 EX 90hp 1986
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    1.Карточки нужны полюбому. А логотипа ждать можно долго (на своем опыте).
    2.Логотип нужен, но он не обязательно должен присутствовать на карте.
    3.Наклейки не могут быть принудительно приклеены на определенное место и быть определенного размера. В конце концов я могу сам себе заказать одну наклейку такого формата и вида какая подойдет мне. Я считаю что это вольный выбор каждого
     
  10. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    злий ти і не добрий став :-?
    на рахунгок наліпки на заднє скло, то наразі вона мені не дуже подобається. хоча й купив, я б з радістю собі притулив зв кришку багажника в зменшеному вигляді.
     
  11. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    по перше як ти сам сказав в нас немає бухаріків(алкашів)
    по друге я вважаю Піонера професійним дизайнером, але це лише моя думка.
    і третє, вибрали б може погану версію дизайну, зато більшістю!
    по перше як ти сам сказав в нас немає бухаріків(алкашів)
    по друге я вважаю Піонера професійним дизайнером, але це лише моя думка.
    і третє, вибрали б може погану версію дизайну, зато більшістю!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)


    а ти хочеш відкинути думки членів клубу (навіть якщо їх багато) і зокрема мою?
    и скажи так чи ні?
     
  13. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    закриття!

    Мартіні (Ігор)
    закривай цю тему нах тоді!
     
  14. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    ТАК
    бо тим дискусіям кінця краю невидно
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    я зрозумів
    так то так
     
  16. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    Дякою я аж розчервонівся:oops:
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    Kinder, не ображайся, але, здається тим постом ти робиш помику, нагріваючи стосунки між клубчанами. Про бухаріків я сказав чітко і однозначно і не потрібно це повторювати і на цьому наголошувати, натякаючи на інші значення. По-друге, я не вводив жодних сумнівів в професійність Піонера чи будь-кого іншого, я говорив про професійність оцінки. Тому, вважаю, не варто наводити акценти в русла спільних звинувачень, тим паче в бік конкретних людей. Надалі прошу всіх зберігати етику спілкування і якщо хтось буде згідний з певною думкою - нехай тисне кнопку про підтримку тези, не переповідаючи її своїми словами, якщо ні - тоді прошу аргументувати.

    Цей пост прошу не вважати як особистий закид, а тільки як нагадування про існування правил етикету спілкування. Дякую. ;-)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    Слухайте оспокойтеся, дивіться наприклад прийдуть нові відвідувачі чи гості прочитають побачуть які спри і сварки між старожилами форумчанами і подумають ну нах той клуб, ви просто із заякоїсь дурниці так спорите!!!:mrgreen:
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    Ще раз кажу - це не суперечка а нагадування про етикет, дотримання якого забезпечує уникнення суперечок. Як на мене це важливо, бо дивлячись на інші клуби, можна побачити, що через подібні дрібниці в більшості з них виникали конфлікти. А у нас в клубі 100% це нормальний народ, тому клуб повинен бути на 100% безконфліктний :)
     
  20. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Обговорення прийняття рішень (про нас)

    Так я це і мав наувазі:mrgreen:
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)