Оцінка вартості Passat b3 після ДТП

Тема у розділі 'Авто', створена користувачем Vov4UK, 27 бер 2019.

  1. Vov4UK

    Vov4UK Початківець

    Авто:
    VW Passat B3 GL 2.0 1991
    Всім привіт. Автомобіль продавати не планував, на ньому їздив тато і він його повністю задовольняв.
    Але сталося дтп, хтось в'їхав в машину і це питання поставилось як один із варіантів. Щодо ремонту, наразі не займався цим питання, спершу вирішив промоніторити варіант продажу.
    Авто на українській реєстрації, універсал, 460 тис пробігу, було фарбоване, механіка, передній привід, двигун 2е, є кандюк (не праює, причин не знаю - тато не ремонтував його), бортовий комп, abs, гальма дискові (передні з вентиляцією), гідропідсилювач, велюровий салон (синій)

    Щодо вартості не знаю, не можу оцінити збиток від дтп. Ціни на авторіа теж дуже різняться

    Що робити не знаю - ремонтувати, продавати одним куском, чи окремо документи а решта по запчастинам. Щось пропонуйте)
     

    Вкладення:

    • 1C4A005.jpg
      1C4A005.jpg
      Розмір файлу:
      200,8 КБ
      Переглядів:
      208
    • 1C4A0051.jpg
      1C4A0051.jpg
      Розмір файлу:
      150,4 КБ
      Переглядів:
      192
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    На маталолом 400 дол
    на шрот 500 дол
    відремонтувати щоб можна було їздити - 500- 800 дол ( там здається потягнуло дах) і багато власної роботи
     
  3. Vov4UK

    Vov4UK Початківець

    Авто:
    VW Passat B3 GL 2.0 1991
    Дякую. А в скільки приблизно її можна оцінити в такому стані? Технічний стан до дтп - справний, не супер ідеальний але особливих проблем нема
     
  4. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    боюсь, що там вже нема, що ремонтувати. скоріш за все при розтяжці порве кузов... все ж таки роки беруть своє.
    продавай як є.. ціна, як і сказав Кум - пару сотень баксів... такі реалії
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Однозначно продавати як є.
    З мого досвіду при подібних пошкодженнях моя А6С4 пішла на 1500$ дешевше низу ринку. Але продалась за один день!

    Ремонтувати змісту немає - багато втраченого часу і нервів які через рік-два знов вилізуть боком. Простіше скинути за 500-600 баксів і купити інший пасат. Став на авторіа, став ціну 1500 чи скіки вони там на ринку. Тобі 100% почнуть дзвонити і пропонувати ціну свою. От і взнаєш реальну вартість за скіки готові забрати.

    Або купити якийсь пасат з вбитим мотором, коробкою тощо за кількасот баксів і просто все своє переставити на нього. А кузов в металолом. ремонт, витяжка і шпатівка однозначно не вартує того всього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Тут якраз така херня що ці двигуни з коробками переживають кузова.... рідко коли навпаки)))))
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну це так, але все ж це як варіант. МОже хтось ГРМ не міняв, порвало, все погнуло і ремонтувати не доцільно тому і продають.
     
  8. Vov4UK

    Vov4UK Початківець

    Авто:
    VW Passat B3 GL 2.0 1991
    Дякую, саме так і зробив, виставив на продаж і на мій подив мене заспамили дзвінками і повідомленнями, тому хоч і це не дуже весела історія, але час для мене зараз набагато цінніший)
    всім дякую за поради)
     
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)