От і купляйте авто PL

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Shaggy, 25 тра 2015.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Курва, я пєрдолє!! Це ж скіки шпакла тудда банок навалили)))



     
    • Подобається Подобається x 3
  2. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Для таких речей є товщиномір лакофарбового покриття.
    Колись при покупці свого г4 шукав такий товщиномір напрокат, прийшлось купити новий цифрофий.
    Надіюсь Чортопхай побаче це відео а то в цій темі (http://www.volkswagen.lviv.ua/threads/prodam-tolschinomer-lkp.8244/) деже виступала проти такого приладу.
    Доречі продав прилад по оголошенні людині яка ганяє авто з польщі. До нього приїхали клієнти з таким приладом і перевіряли майже нове авто, пічаль повна вся ліва сторона шпакльована що навіть в деяких місцях прилад вже ту товщину не фіксував (більше 1см.). Він мій прилад перевірив на цій же машині і купив в мене його.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Так то воно так, але сама суть то ппц))) Стіки шпакла навалити шоб продати)))
     
  4. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Афігєть...:eek:
     
  5. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Наші "умельци" можуть як мінімум так само. Може бачили Ауді А6 сіру з тюнінгованими фарами задніми і лого ауді на дверках їздить по Львові . Ця машина зварена з двох. Причому дах там зварений ПО ДІАГОНАЛІ (від передньої стійки до задньої)...
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ale kurwa, byli mistrzowie
    майстрам 5-ть балів по 5-ти бальній, навіть кувалдометром важко повідбивати.
    п/с/ я пішов вчитись матюкатись по польски.......
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Європейським хлопцям до наших - далеко. З двох частин зварюють машину так що шва просто немає.... Сварку піскоструять вальцюють і так пару раз.
    ндавно попросили провести експертизу одного джипа Сузукі 13 року. продавалась на 30% дешевше середньоринкової. Покупці мали толщиномір ультразвуковий - шпаклівки небуло ніде. там де кузовний герметик - там і показувало. Вроді все добре. В мене викликала підозру велика масляна порохова пляма на днищі - причому в тому місці де масло з двигуна в принципі попасти не може. провіряли тим толщиноміром вздовж і в поперек ковиряв шилом - шва не найшли. але відомо що є такий метод щоб заховати шов на днищі - то беруть відро переробки ляють на днище і потім кіломертів 30-40 по пилюці.. пилюка чіпається до масла і створює однорідний пласт маслопилюки і все виглядає гладенько і добре тільки жирно.
    в результаті хлопці машину не взяли а я потім проконсультувався з своїми кузовщиками - то оказалось що цей джип таки був зварений з двох частин - один з моїх кузовщиків брав у тому участь. А робили вони його щоб толщиноміром не можливо було засікти. А знизу мусіли забити маслопилюкою бо було видно розрив між заводською обробкою днища, яка вигоріла від зварки
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Отожбо... Не знаю чи ще працює кантора, але на Кривчицях недалеко від базару, був такий собі дідуля, який таким займався... Бачив МЛ мерс який був зварений з куска горілого МЛя, куска крадженого і того шо треба було робити.... Фіг поймеш... На базарі "нибит, никрашен, первый владелец, жена в детсад только ездила"...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    круто))) але в нас таких машин багато насправді їздить))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)