Пассат 3 час від часу троїть

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем bodia, 10 січ 2016.

  1. bodia

    bodia Active Member

    Авто:
    VW passat 1.8мi(ABS) 1993
    Всім доброго дня. Пассат б3 моноінжектор, двигун ABS, газ-бенз 2 покоління. Останнім часом машина почала троїти при їзді на 15км і більше. На холодну заводиться добре, прогрівається також нормально, потім якщо трохи поїздити то може почати працювати як на 3 циліндрах але це не завжди проявляється, тобто одного разу їде добре, іншого вже троїть. Що саме цікаво троїть і на газу і на бензині, а газова установка тут сама проста і ніякі датчики машини на неї не впливають, крім датчика Холла(ДХ) трамблера. І ще коли машина троїла, я знімав ВВ дроти з кожної свічки по черзі(думав якщо не працює свічка то я її так знайду) і загальної картини це майже не міняло, з цього виходить що пропуски запалення є на всіх циліндрах, тобто хаотично?(поправте якщо помиляюсь), коли надів наконечник на останню свічку яку перевіряв, то глюк пропав, а сьогодні знов появився:sad:. Бігунок і кришка трамблера на вигляд в нормі. Підкажіть чи ДХ може давати такі симптоми і може хтось з таким стикався, і проблема в іншому?
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Поміняй дріт.
     
  3. bodia

    bodia Active Member

    Авто:
    VW passat 1.8мi(ABS) 1993
    Я знімав всі дроти по черзі, від 1 циліндра до 4-го. Робота двигуна була приблизно однакова кожен раз. Коли поставив на місце всі дроти, то глюк пропав. Думаєте що це саме той дріт? Просто кілька місяців тому всі дроти мінялиса, поставили дроти тесла.

    А як на рахунок ДХ? може давати таку роботу двигуна?
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ні... ДХ або працює або ні. ДХ видає цифровий сигнал на компютер. А цифровий сигнал або є або нема.
    Якщо глюк пропадає коли дроти рухаеш то десь там зпковирка... оле то треба дмвитись від катушки до свічки... тай сама свічка може барахлити ... то робить то ні. Пробуй переставляти місцями
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. bodia

    bodia Active Member

    Авто:
    VW passat 1.8мi(ABS) 1993
    Справа в тому що коли троїла, я всіма дротами рухав і це нічого не поміняло, а той раз про який я говорив це так співпало, я так думаю.

    Зараз знайшов свій старий трамблер валео, поставив його, поки все добре працює. Kym, дякую за поради.
     
  6. bodia

    bodia Active Member

    Авто:
    VW passat 1.8мi(ABS) 1993
    [​IMG]
    Розібрав трамблер, виявилось що він без розпізнавальних знаків, тільки кришка і бігунок Bosch. На корпусі трамблера нема жодного надпису, на ДХ тільки букви "AD".[​IMG]
    Той трамблер похожий на Bosch 0986237636(знайшов його фотку в неті по коду запчатини) але ДХ бошовський не такий як в мене. Може хтось знає шо це за ДХ, бо його мені якраз і треба замінити?
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Це якийсь no name. Справа в тому що місце кріплення ДХ в трамблері чітко привязано до кута запалення відносно ВМТ першого циліндра даного вприску. Через те в принципі може бути ДХ якої завгодно фірми. Головне щоб він кріпився іменно в тому місці де оригінальний
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Турік

    Турік Початківець

    Авто:
    Seat Toledo
    та сама халепа троіть дьоргається розхід бензи великий
     
  9. bodia

    bodia Active Member

    Авто:
    VW passat 1.8мi(ABS) 1993
    Кому цікаво, розпізнав я трамблер, вроді як Jp group замучений під бош, ДХ можна купити на аліекспрес за 10 баксів, він тоже копія відповідного ДХ бош 1237031296. Для статистики скажу що той ДХ, що поломався відпрацював на машині 7 років. Новий бош коштує 1600+грн на екзісті, тому буду брати дешевий китай)

    ну не факт шо халепа та сама, в себе я точно визначив що це ДХ, а в Вашому випадку не факт..
     
  10. Турік

    Турік Початківець

    Авто:
    Seat Toledo
    да не та сама був в моториста поміняв бігунок пів дня нормально потім знов троіть 2 свечу закидає чогось
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Може бути кирдик маслозбійним кільцям у 2 циліндрі
     
  12. Турік

    Турік Початківець

    Авто:
    Seat Toledo
    місяць назад робив мотор і міняв там все було все добре троіти почало паро днів назад сьогодні купив бошовську свечу вроді перестало троііти
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)