PASSAT B6

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем FOREST, 28 бер 2010.

  1. FOREST

    FOREST Active Member

    Авто:
    VW Passat Variant B6
    Окільки на форумі немає поділу на моделі пропоную створити цю тему виключно про VW PASSAT B6. Отже власники В6 всі сюди, будем знайомитись
     
  2. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    опа))))))))
     
  3. FOREST

    FOREST Active Member

    Авто:
    VW Passat Variant B6
    Spinogrizik

    Привіт! Якого року у тебе пассат, який обєм мотору?
     
  4. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    2008р 2.0тді
     
  5. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    На форумі тільки 2 Пасата Б6 ? :D В мене "пася" 2007р. з об"ємом 2.0 (бензин). Двигун BVZ ( це той, що йшов з євро 2 ), коротше менш проблемний! Версія Хай-Лайн 1 ( все крім парктроніка та автомата ). В кого вже які проблеми були - пишіть!
     
  6. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    В принципі не бачу тут нічого смішного, тут ж не форум Пассатів Б6, а форум всьго модельного ряду групи VAG.
    А якщо по темі, то опишіть як експуатація, які проблеми, як розхід, пробіг і т.д., думаю всім буде цікаво! Їх тепер вже три:yahoo:
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ексклюзивна машина, коррад іто більше :)
     
  8. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    ну розхід в мене на круїз контролі при 100км\год 4.8-5л

    ну якшо пооджигать на трасі заганяти стрілку на червону зону при 140км\год 7л

    по місту 8-9 то теж з оджигом і на світлофорі тапку в пол


    на рахунок проблем: покищо ніяких машині вже 2 роки , єдине нарікання то на дрібіжащу пластмасу , але після шумки все ок)
     
  9. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    "Шумку" в себе не робив - просто рука не підіймається залізти у кишеню і витягти звідти 700-800 єнотів після того як заплатив за авто 40 штук!!! :diablo: Хоча скрип пластику присутній, але це характерно тільки для нашої країни.:mocking: Так як в мене бензин, то апетити авто не такі скромні як в колеги на дизелі. Загалом, якщо по трасі їхати в швидкісному діапазоні 90-110 км/год - тоді витрата палива (по компі) складає 7.3-7.8 л/100км. "Поотжигать" - 9-9.5л/100км. (це я їхав по автобаму з швидкістю 160-190 км/год). А в міському режимі - всіх 10л/100км ГАРАНТОВАНО (це якщо не "ісполняти"! Попробував їхати як на службовій - 11-11.5л/100км. Розхід палива не пов"язуйте з можливою поломкою або ж з неадекватною роботою якоїсь з систем - я за машинкою слідкую і вчасно виконую всі можливі (і неможливі) огляди та заміни!!! По ходовій автівка проста як бубен (ну зовсім не зрівняти з Б5 Пасатом). Але від тотального спрощення та здешевлення ходової серйозно постраждали відчуття комфорту припересуванні нашими Львівськими дорогами... Наїздив вже 90т. км і за цей період ніяких серйозних і "незапланованих" поломок та замін не було. Ну по розхідникам зрозуміло - масло, фільтра, щітки двірників, колодки і т.д. Перед зимою поміняв задні сайлентблоки передніх ричагів (величезні такі..вони йдуть в зборі з силуміновим корпусом, який розвалити неможливо, хіба що знестти бордюр!) Так прайс на них - 900грн/шт на "Алексі", але є окремо і самі гумки на тому ж "Алексі", тільки на них не поширюється гарантія (ну і нахрен треба), прайс - 140грн/шт! Поміняв на 82т.км в пацанів на "Ластівці" ремінь ГРМ, три ролика, помпу і ремінь генератора - все разом з роботою "встало" +/- 2300 грн. До речі, двірники не купував в зборі - на них така ціна,що можна на ціле літо негра найняти итирати скло!!! Є на офф. СТО ремонтний комплек гумок до "безхребетних" двірників і це все міняється 15 хв. (ціна - 130грн original ). З недоліків мене вбиває якість ЛКП - весь капом і предні крила як друшляк..все в дрібних сколах. Попередні свої машини експлуатував більш жорсткіше (були дешевші :mocking:), але такого тоталу не було!:bad: Вже болить рука писати...будуть якісь запитання - пишіть, хоча я частіше з"являюсь на іншому VW форумі (там мій нік Duma):bye2:
     
  10. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    мда, знаємо такого)))
     
  11. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    "Шумку" в себе не робив - просто рука не підіймається залізти у кишеню і витягти звідти 700-800 єнотів

    ну шумка в мене не повністю , тільки декоративних частин , середні стойки з ремнями, бардачок , дерево на панелі , задня полка , і карти дверей, ну і все шо почало пікати і дрібіжати на ямка
     
  12. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    А де робив і в що замазався по грошах? І, взагалі, об"єктивно щось дало? Як якість виконання? А то після того як на "Алексі" мені міняли фільтр кліми "по інструкції" (читай - по шпаргалці!) я же туди їхати не хочу....
     
  13. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    робив сам , тому старався все зробити як для себе
     
  14. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    за шо забанили?????????
     
  15. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    див тему про 1-е квітня :)
     
  16. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    о точно , нинька 1 квітня.............до розвели)
     
  17. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    Дай контакт...
     
  18. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Ото адмін з "Banned" приколов! +100! :D На рахунок двірників: шукав на базарі - купив якусь австрійську зрань і через три тижні викинув :nea:! Так що,як справжній українець, поїхав на "Алекс" і купив оригінал! До речі, йде з запасними заглушками на двірники (чорні штуки по боках).
    Телефон відділу запчастин на "Алекс" - 232-35-14.
     
  19. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    хто буде нинька на зїзді?
     
  20. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    О, я бачу скоро буде два з"їзди, один Фольксваген, а другий чіста В6.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)