Підготовка доріг

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Michael, 21 кві 2008.

  1. Michael

    Michael Початківець

    Авто:
    Golf Variant 1,6
    вул.Турянського, 33 (орієнтовно)
    яма сантиметрів на 15 буде, якщо не більше. Їзжу досить часто, ця яма в такому стані напевно вже з тиждень буде...
    Кожний раз коли таке бачу, про себе проговорюю замість матюків "Еро 2012" :-? І у Львові приходиться таке промовляти ну дуже часто.
    Цікаво, чи є якась адреса в Інеті у нашій мерії, куди можна таки фото відсилати? Може і була б від того користь (ну можу я помріяти? :oops: )
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Підготовка доріг

    Гадаю що у місті Лева таких "сюрпризів" сотню можна нафотографувати :)
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Підготовка доріг

    Задовбешся все фоткати, там в тебе ше нормально, бачу, навіть об"їхати можна ту яму. А у мене на вулиці, наприклад, об"їхати нема як, суцільні ями, оптимальна швидкість пересування 3 км/год :)
     
  4. Michael

    Michael Початківець

    Авто:
    Golf Variant 1,6
    Відповідь: Підготовка доріг

    Про цю конкретну яму я звісно довгий флейм розводити не хочу :-D , мені цікаво чи будуть якісь зрушення у зв"язку з підготовкою до Евро12, чи будуть мінятись підходи у міської влади і як я можу посильно допомогти в цьому процесі...
     
  5. PassatB5

    PassatB5 Active Member

    Авто:
    Passat B5 Saray 1.8 20v
    Відповідь: Підготовка доріг

    Може знову ями жовтим кольором позамальовувати, як то робили колись у Львові. Здається допомогло !
     
  6. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Підготовка доріг

    кому допомогло? Водіям краще ями бачити хіба шо, а так...
     
  7. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Підготовка доріг

    Теж сумнівно бо обїжджаючи обмальовані попадаєш в необмальовані.
    Я так диск погнув підвечір їхав дивлюсь обмальована яма я обїжджати а біля бордюра яма в два рази більша і її чомусь не обмалювали...
     
  8. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Підготовка доріг

    Давайте проведемо акцію під час якої кожен в цю гілку по можливості буде закидувати фото бездонних ям і писати вулиці на яких вони є. Потім зберемо всі фото і урочисто вручимо представникам міської влади після прес-конференції!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Підготовка доріг

    Поможе як мертвому кадило, там де треба про ями і так знають, а роблять халявно бо так треба.Жить то надо,свіжа яма то свіжа робота і відповідно гроші капають, а зроби раз на 5 років- роботи нема і дурних грошей тоже.
     
  10. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Підготовка доріг

    Ага, а вони скажуть : фігасє, не може такого бути, ладно, до кінця місяця все зробимо!
    Ложили вони на ті фото, ями і нас всіх разом.
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Підготовка доріг

    Але ми можемо зберегти підвіску, якщо не розганятимемося на певних викладених тут ділянках. Хоча, може то мені так здається, бо коли приїзджаю з Києва все щось ловлю в найнесподіваніших місцях :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Відповідь: Підготовка доріг

    Дійсно, до Євро 2012 наші взагалі нічого не роблять. Реально забили.

    Rostyk
    Підтримую. Хоча б для інших автомобілістів, щоб знали. Їх й так не ремонтують. Тому фотки ніколи не застаріють :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Michael

    Michael Початківець

    Авто:
    Golf Variant 1,6
    Відповідь: Підготовка доріг

    Першу частину підтримую, ще цікаво було б "історію" ями відслідковувати. Я беру шефство над "своєю" ямою та прослідкую що з нею буде через 1-2 тиждня.
    А от вручати представникам влади, та ще й прес-конференцію робити - ІМХО поговоримо, поговоримо - і заглохне. Щоб наприклад я лінивий брав участь у зв"язках з владою - треба мати якись електронний бажано інтерактивний інструмент спілкування. Ось я і питав, чи є/буде щось подібне у Садового - одним з небагатьох признаних плюсів якого є публічність влади (не мої слова, а з Інету та газет взяті :smile: )

    Додано через 2 хвилини
    Вихід один - мати публічну згруповану і конкретну інформацію не для тих, хто "і так знає", а для їх начальників, бажано навіть для начальника їх начальників. ;)

    Додано через 5 хвилин
    Ти правий на всі 100%. І надія тільки на те, що чим ближче до Евро12, тим більше шансів що львівська проблема доріг буде побачена кимось з київських босів, який ще й задоволення отримає тикнути в нашу мерію пальцем.

    Додано через 7 хвилин
    Ну..., на свої постійних маршрутах я і так всі ями знаю, а якщо запам"ятовувати всі інші ями у Львові - тут треба мати феноменальну пам"ять :-D
     
  14. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Підготовка доріг

     
  15. Michael

    Michael Початківець

    Авто:
    Golf Variant 1,6
    Відповідь: Підготовка доріг

     
  16. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Підготовка доріг

    Повір особисто він отримає більше коли ПРОДАСТЬ той проект в Одессу чи де там ще дозволили проводити Евро12.
     
  17. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Підготовка доріг

    Чесно кажучи про прес-конференцію я напівжартома сказав... але фотки тут було б нормально!Наприклад з інших міст люди могли б зайти подивитись які у Львові дороги, може владі стане стидно...за техогляд ми ж платимо вчасно, правда?
     
  18. Michael

    Michael Початківець

    Авто:
    Golf Variant 1,6
    Відповідь: Підготовка доріг

    Не хочеться в таке вірити, але з часом все побачимо.
    Тут треба враховувати ще й амбіції нашого нового губернатора.
     
  19. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Підготовка доріг

    Помалу почали робити тороги, як клали капарно так і дальше так кладуть, особливо подобаються місця де каналізаційні люки- асфальт росте і люк все глибше опускається.
     
  20. Michael

    Michael Початківець

    Авто:
    Golf Variant 1,6
    Відповідь: Підготовка доріг

    Буває і навпаки - люки підіймаються :?
    Біля обласного ЗАГСУ (рус) в кінці Франка вже місяця з два як зняли шар старого асфальту і так залишили.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)