Підкажіть в скільки обійдеться двигун 1.6 бензин на Гольф 2

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Reflection, 23 лют 2011.

  1. Reflection

    Reflection Новачок

    Авто:
    Golf II, 1.6 карб., '89-був, зараз Ланос база 2006р
    Двигун, скоріш за все, доїзджає свої останні тисячі км (сподіваюсь, що тисячі)))) ).
    - Масла бере багато(40-50 гр на 100 км)
    - 1-ша і 4-та свічки в маслі та сажі
    - дим з трубки вентиляції картера
    - коли рівень масла на мінімумі то починає мигати лампочка тиску масла(погазую чи їду на передачі то пропадає)

    Думав замінити сальники клапанів, але відмовили мене бо сказали що в мому випадку навряд чи поможе... головка двигуна стоїть на герметику і фіг його знає що там вже робиться в середині... розбирати на разі не буду бо ще їздить.
    Їздить ніби нормально (немаю з чим порівняти), і розганяється і швидкість тримає... аби ще масло небрала(чи брала але менше) і гази картерні менші були(просочується в салон як стою на місці(((( )

    Питання до форумчан:
    1) Скільки коштуватиме мотор 1.6 бензин для Гольф-2(чув що в районі 250 доларів)?
    2) Чи варто все ж таки спробувати замінити сальники клапанів(ціна десь 320 грн з роботою) чи доливати масло і їздити поки їздить а вже потім розібрати і дивитись - ремонт чи заміна?
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Дивгун 200-400 доларів в залежності від комплектації.....
    + заміна
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    По такій ціні уже не найдеш. В повній комплектації разом з навісним на шротах до 700 зелених просять. Хіба де випадково попадеш, але то може бути гірший як ти маєш. Заміна Сальників клапанів нічо не дасть.... при такому розході то кільця сіли. Плюс в тебе напевно вкладишам капец раз тиск не тримають. Заміна кілець на сьогодні ... матеріал + робота обійдеться в районі 3000 (+/- 300) грн. прозіваєш масло на слабих вкладишах двигун клина дасть і ще дорожче буде.
     
  4. Pazzi_tiff

    Pazzi_tiff Active Member

    Авто:
    VW Golf II GL 1.6 1986
    маю мотор 1.6к,в хорошому стані,без навісного
     
    Останнє редагування: 23 лют 2011
  5. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    значить дивися то кольца сіли , в мене було то саме можу запропонувати де то зробити + дивися ти купиш двигун і не факт шо він походе рік два а після ремонту двигуна принаймі 1.3 ті двигуни ходять від 5-10 років якщо за ним дивитися запиши номер 067-674-33-89 його орест звати мені мотор зробили за один день обійшлося в 3000 плюс в ціну ремонту входить повністю читска двигуна коротче він як новий буде і хороше імпортне масло плюс ремінь привода і всі прокладки плюс з поршнями порядок навели
     
  6. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    маю двигун 1.8 мі в хорощому стані. зараз на ньому їзджу. скоро буду ставити потужніший мотор. Продам по хорошій ціні. якщо цікатить звертайся в ПП.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)