Планується поїздка в Чорнобиль

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Markell, 8 кві 2008.

  1. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Планую з відібраною командою відвідати цього літа Прип*ять-Чорнобиль-зону відчуження. Для того, шоб побачити маштаби трагедії і її наслідки своїми очима, зробити фотки, відзняти док. фільм (для себе) і в інших пізнавальних цілях, не перший рік туди мене тягне.
    Про таке потрібно знати і розказувати дітям. Зараз зона стала б/м відкритою, в 2001 про пропуск туди навіть не хотіли слухати. Є 5-ро бажаючих, теоретично можем ше трьох взяти. Якшо хтось виявляє бажання їхати з нами, прохання чітко пояснити для чого саме і наскільки серйозні наміри (потім можем зустрітись і поговорити). План поїздки і маршрут поки шо чітко не сформований, їхати з офіційною екскурсією на 1 день не дуже цікаво, іти дікарьом небезпечно і слабореально туди попасти, тому поки шо шукаю альтернативні варіанти.
    Якшо хтось володіє конкретною інформацією або досвідом в такого роду походах (хто там бував або хто точно знає варіанти проникнення, з ким домовлятись і як робити перепустки, або має знайомих МНСників), велике прохання поділитись. Роздуми на тему "як то небезпечно" і всяку неперевірену інфу прошу тут не писати, так само не посилати на припять.ком і сайт чорнобильінформу і всякі екскурсійні сайти. Цікавить контруктив, практика і карти-схеми зони (супунтикові в мене є, хоцця з позначенням блок-постів, кордонів і радіологічна карта)
     
  2. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    знаю людей, які там бували (по роботі)
     
  3. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    останнім часом бували? Можуть поділитись інфою, як шо і до чого? Можна під якихось екологів чи журналістів закосити (з відповідними перепустками)?
     
  4. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    вони їздили цілком офіційно, фірма має підряд на ЧАЕС....
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    Якщо існують спрощення для журналістів, то для трьох людей можу організувати від одної редакції, типу репортер, фотограф і водій. Інші якимось іншим способом мусять зробити. Але з тих трьох - потім репортаж в газету :) Типу фотки, описи, враження, коментарі людей які там живуть і працюють.
     
  6. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    А з ними можна якось? За винагороду.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    Я кажу про те, що трьом із вас можна зробити ксіви редакційні зробити. Ти тільки дізнайся, що ще треба, може акредитацію якусь
     
  8. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    Репортаж забацаєм, не вопрос, ексклюзивний, такого ше не було. Реально зробиш перепустки, шоб пустили в зону і саму Припять? Перепускти мають бути від МНС або адміністрації зони відчуження, там дофіга міліцейських кордонів. От тільки троє-маловато, ми з ночовкою хочем, а там трохи небезпечно, нас попереджали про бомжів і місцевих асоціальних елементів, треба мін. в п*ятьох іти (враховуючи шо жодної
    зброї на територію брати неможна).
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    а якщо замутити від якогось телебачення, то взагалі можна цілу толпу везти. Репортер або два, оператор, освітлювач, шофер, режисер...

    Додано через 3 хвилини
    Я на днях міняю роботу, тому мутити це все будемо вже від нової моєї редакції. Як буду там, то проб"ю всі нюанси. Я думаю, що це реально, тільки треба буде якось обгрунтувати велику кількість людей, щонайменше 5, як я розумію.
     
  10. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    Так, 5 мін. Пробий будь-ласка, я знаю шо журналістів (а особливо учасників якихось проектів) пускають, бо пускають навіть екскурсії, які мають спец. дозволи. Але в рамках екскурсії ексклюзивний репортаж не получиця, сам розумієш.
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    В мене жінка туди збиралася з репортажем, я відмовив, хто зна, може їй ще колись народжувати... А за цейво спитаю.
     
  12. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    щиро Вам заздрю якщо поїдете, мрію давно, але обставини мені не дозволяють.
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    в мене на стриху є допотопний монітор - можу позичити на тиждень, доженеш хлопців :)
     
  14. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    А подумайте, якщо добре там пошукати і знайти траву, яка вона там хімічна виросла!8-0
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    :!:
    знаю я той прикол, вже колись про комп розказував :mrgreen:
    без образ
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Планується поїздка в Чорнобиль

    1. Я просив тебе контролювати справу, в якій ти зацікавлений
    2. Тобі крупно повезло - в тому компі USB палив принтери та флешки, там на інформаційні контакти подавалося живлення.
    3. Без образ.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)