Подерли фарбу, зіпсували настрій.

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем GDM, 5 тра 2010.

  1. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    Вступ. В неділю близько 9 ранку їду з молодим по молоду та гостей до Тернополя. Здавалось все прекрасно, погода хороша, настрій теж на піднесенні, відчуваючи скоре святкування, дорога теж тільки з капремонту, машин мало, чого ще б душа забажала...? Й 20 км не проїхав від свого початку маршруту, як усе змінилось практично до навпаки.

    Місце подій. Піднімаюсь на горбок, де стоїть знак "Обгін заборонено" з табличкою 800 м., далі ще один такий же, але без таблички. Горбок закінчується невеликим поворотом, на якому починається пунктирна лінія зліва суцільної і далі уже йде прямісінька дорога з кілометр. За кілька метрів після повороту починається населений пункт.

    [​IMG]

    Персонажі. Піднявшись на горбок бачу 2 машини попереду, метрів за 100 від мене. Попереду вантажівка (ГАЗ чи то ЗІЛ, точно не звернув увагу), позаду ВАЗ 2106. Швидкість відповідно невелика, тільки на горбок випхались, судячи з ситуації.

    Розвиток подій. Бачу що на лівій смузі нікого і ніщо не заважає мені, я спокійно вмикаю лівий поворот, перестроююсь на ліву смугу метрів за 20-25 до автомобілів попереду. продовжую рух по лівій смузі. Уже досить розігнався щоб пошвидше завершити маневр, уже зрівнявся з задком Жигулі, аж тут раптово шофер Жигулі вмикає лівий поворот і починає йти на обгін вантажівку. Я відповідно на швидкості. Гальмувати уже пізно, кинув руль вліво. Не встиг. Нехороший чоловік за кермом Жигулі так і вдарив мене по задньому лівому колесі. Зупинився трошки далі. В результаті здерта місцями фарба вздовж корпусу і зігнутий виступ крила навколо колеса.

    Разбор пальотав. Злий. Ранок не вдався, як я, так і молодий це розумієм. Розворот на 180 градусів. Прилітаю до Жигуля. Шофера немає, пішов збирати деталі. В машині 3 жінки, одна з яких заявила що водій зі стажем )). Я зрозумів одразу що вину не признають, а ще й до того хочуть мене звинуватити. Прийшов водій (мабуть довго думав поки вертався з деталями що сказати, але так і не встиг, бо я почав перший =) ). "Шо за хєрня!?" кажу. І почалось. Запропонував йому порахуватись і роз"їдемось. Він сказав давай, але потім здивувався що це він мені має башлянути, а не я йому. Почав розмальовувати мені що я його мав пропустити і що він уже давно готував маневр. Я ж відповів що керуюсь на дорозі ПДР, а не телепатичними здібностями. Ще й "женщіна зі стажем" щось намагалась мені нав"язати, дві інші просто стояли мовчки і кивали час від часу. Потім я обмалював як я бачив ситуацію на дорозі. В його очах уже почав наблюдати картину що він погоджується зі мною, але ж касу викладати впадло. Його свідки не так важливі, адже вони навряд чи обертали в машині голову назад постійно, щоб бачити що відбувається на дорозі, а у мене був реальний свідок. Мужик щось почав міряти кроками вздовж моєї машини, вважаючи що покаже тим самим де я мав бути і був. Міряв доречі зовсім з іншої сторони і мені навіть здалось що він був трішки під хмелем. Потім почав говорити за знак "Обгін заборонено". Дивно, але чому ж він тоді почав обганяти якщо так в "знаки вірить"..? Кажу йому прямо "Давайте гроші, я поїхав, бо поспішаю!". Почав погрожувати що зараз як комусь подзвонить, що ще я йому 50 євро буду платити. Спокійно сказав щоб дзвонив. Він щось притих. Бачу ситуація затягується, а до Тернополя ще 120 км, та й назад на весілля ще треба встигнути. Плюнув на все, сів в машину, записав його номер автомобіля і поїхав.

    Висновок. В результаті зіпсований настрій і подерта машина на рівному місці. Дебілізм та неуважність процвітають. Вроді старша людина, з досвідом водіння, а такі речі пропускає. У кого які думки по приводу цього пишіть.

    P.S. Художник з мене ніякий, але думаю малюнок зрозумілий.
     
  2. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Шкода старий що так сталось,але що тут вже зробиш.Ти просто попав йому в невидиму (область) і він тебе не бачив,або старість вже не радість.Желізо відремонтуєш, добре що гіршого не було.
     
  3. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    можна було дайців викликати, але то би затянулось на 2-3год, але з дайцями би не проканало, так як ти "покинув місце злочину" і зробив розворот і направився до джигуля.... тепер пробивай по тому записаному нормеру шо то за воділо було в джигулику, і якшо пощастить, може він і заплатить за твій ремонт....

    Пи.Си. добре, шо від того удару тебе не почало розвертати, а то була би біда... жалізо ремонтується
     
  4. Senia

    Senia Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.8 GX 87" була
    Fiat Doblo 1.3 MJTD 05"
    Мда..., ситуація дійсно не приємна. Треба було забрати техпаспорт в жигуліста (по можливості) і залишити № свого мобільного.
     
  5. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    Думаю від такого удару не розвернуло б. Передній привід і машина поважче буде. Не та вєсова категорія ))

    Яких у мене не було...
     
  6. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Мдаа.. Ситуація неприємна...Таких старих підарів ще повно на дорогах (особливо в нашій "заповідній зоні" десь під кордоном чи Карпатами)!!! Ремонтувати доведеться тобі самому...не придумай собі їхати до того гомосєка по гроші - напише на тебе заяву і ще заплатиш йому і "мусорам"!!! Рагуль - він і в Африці гандон! Адміни, прошу не "баньте", так як мав сам колись щось схоже і не стримав емоцій!!!!
     
  7. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    + не факт що ти би був правий: обгін, розворот назад, і т.д. Так, його б покарали, але і тебе теж. Думаю, сума ремонту буде менша ніж та тяганина.
    П.С. Мене коли обганяють, то часто мигають чи фафакають, щоб привернути увагу.
     
  8. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    Та я теж так вирішив. Думав на місці збити касу. Не вийшло то не вийшло. Чекати подальшого розвитку подій тоді не було часу. Повернувся мабуть лиш для того, щоб хоч якось злість злити. Вони там усі ва%уї стояли з О_отакенними очима :haha: Залізо пошпаклюєм, пофарбуєм, не біда. Ще думаю зустрінемось якось на дорозі. :diablo:
     
  9. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Така ж ситуація була й зі мною. Їхав після Пасхи до Львова разом з сімєю(похрестив доцю), і за 15 км до Львова мене так само підрізав жигуль на обгоні, ледве втримав машину з виїздом на обочину(втиг зреагувати). І той "хєр" навіть не зупинивсь. Номер записав, найду буде йому повний "пісець"!!!
     
  10. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Я бачу хєри на тазіках нагліють все більше... (http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=6219)
     
  11. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    це точно шо не дивлюсь на дорогах гниди на вазах і зазах оборзели капітально, на рахунок дайців то тут ситуація неясна, розказував знайомий що в його товариша в зад вїхав якийсь тіп викликали даі, приїхали і прямо говорять тіпа хто більше заплатить той і правий, ось так виним став той в кого вїхали, один момент при ДТП при можливості зняти все на камеру мобіли щоб мати докази або зробити пару фоток
     
  12. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Той, що в'їхав, скаже, що то в нього задом в'їхали. А дайці це з радістю підтвердять. Треба мати відео реєстратори. Це хоч трохи може врятувати. Навіть морально вже буде легше. Звісно, якщо власник відео реєстратора правий. Щось немає такої штуки в магазинах, а десь через телефони купляти чи через інтернет - не з дешевих ці пристрої на даний час, щоб потім в разі чого мати мінінгіти з поверненням.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)