Помощь Львов либо, кто знает ПетрикМ

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем Manjul, 15 лют 2017.

  1. Manjul

    Manjul Active Member

    Авто:
    Был Passat B3 9a, сейчас Tiguan
    Приветствую.
    Хочу прикупить комплект колес, человек с Гольф Клуба под ником dieselMT и проживает во Львове. Зовут Володя в узких кругах известен, как ПетрикМ (возможно ошибаюсь). Ездит на Г2 (с недавнего времени на койловерах), вопрос в том что просит предоплату, возможно кто то знает его либо может просто подьехать к человеку и подтвердить наличие и возможно сразу отправить (я оперативненько скину деньги на карту продавцу) в таком случае с меня причитается в денежном эквиваленте ).
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Якщо то Г2 з AFN. То був у мене на діагностиці колись такий Г2. Може то той самий може ні. Ще був у львові Г2 з Z1. Трудно сказати .. може у Львові є пару Г2 з AFN. Той що був у мене вроді адекватний нормальний молодий хлопака. Де він і що він не знаю бо координат його не зберіг. Гарантувати щось теж не буду. Але з невідомими працювати по передплаті небезпечно. Тим більше що тепер оплата по факту через НП не є дуже накладна. Напевне хлопака боїться що пересилка і повернення у випадку неоплати буде дорогувате. Пробуйте домовитись через Делівері.. Там груз іде довше але на габаритні речі пересилка набагато дешевша
     
  3. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Запитай в якому він районі міста знаходиться.....Так легше буде зоорінтуватися форумчанам.
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Надибав його фото ( якщо це його фото) не той що був у мене
     
  5. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Я в таких випадках домовляюсь за предоплату в розмірі вартості пересилки в дві сторони. Якшо такий варіант продавцеві не підходить, то від покупки відмовляюсь.
    Колись мав бмв на розбір, коли купляли габаритні речі з покупцями домовлявся саме так.
     
  6. Manjul

    Manjul Active Member

    Авто:
    Был Passat B3 9a, сейчас Tiguan
    Я тоже донора распродавал, но предоплату не брал, да еще и в обе стороны. Причем отправлял и крупногабаритные (крылья, двери, салон). Мало того несколько раз высылал без наложки, люди через пару дней высылали деньги на карту, наверное у меня слишком лояльное отношение к покупателям ?
     
  7. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    Який район? Вулиця?
    (робота -житло)
     
  8. Manjul

    Manjul Active Member

    Авто:
    Был Passat B3 9a, сейчас Tiguan
    Где то между аеропортом и храмом святого Юрия
     
  9. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    Дивний підхід до справи і в продавця і в покупця...
    складається враження, що ні продати, ні купити ніхто не хоче...

    Виставляйте тут вулицю проживання, або роботи, або гаражного кооперативу і ном тел.
    маючи такі дані можна домовитись про зустріч і оглянути товар, або разом поїхати на НП і відправити покупцю

    п.с. думки в голос...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)