Порадьте де придбати КАСКО

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем Андрій, 30 бер 2008.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Порахуй і побачиш що невигідно.
    Взагалі проблема глобальніша. Нас всунули в так звану "західну" економічну систему, яка в принципі оказалась банкрутом, а ми як дурачки все копіюєм. Страхова система не є вийнятком. Скрита рентабельність страхових операцій перевалює за 100% і є одним з хитрих механізмів викачування грошей
     
  2. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    А хто на дешеві (читай старі) авто дасть КАСКО? Тобто КАСКО дадуть, але впишуть туди обов'зково велику амортизацію. І у виникненні страхового випадку так порахують, що ще ти будеш винен. Хоча, загалом, якби чесно виплачували страхівки, а не відмазувалися різними методами і причинами, а також договорами, де маленьким шрифтом пише все проти клієнта, то я за страхування. Це загалом стосується ситуації у страхуванні, не якоїсь конкретної компанії.

    А загалом, не лише страхування, але і банки - це будинок з карт.
     
  3. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    неповіриш,але тут я з тобою навіть згоден,але я нікого незахищав і не лобіював жодних інтересів,я нелюблю коли обкакують конкурентів,а стосовно стабільності +- згоден,оскільки є і наші співклубників застраховані в компаніях з Гарним,чи великим,перевіреним часом імям,а кінцевий результат ніякий.І дійсно страхівка це не розкіш,а необхідність,оскільки ми всі впевнені в своїх силах і вміннях, але крім таких речей як Форсмажори, є ще й інші учасники руху в яких ви невпевнені.Крім того один нюанс:багато хто з Львівян ставлять авто на стоянці,я вирахував,що в рік на моє авто КАСКО на самих модних умовах дешевше ніж стоянка на рік,алеж КАСКО пкриває ПовністЮ усі збитки,от і думайте гадайте, а я хочу спати міцним сном
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я ще не зустрічав випадку щоб КАСКО покрило ВСІ збитки- це хіба теоретично. Практично виходить 60-70%. Літом в знайомого вкрали шевроле. Машина з салону, 1.5 року машині. Було КАСКО. Місяць тому отримав гроші з страхової. За цю суму не міг купити 1.5 ра річне аналогічне шевроле. І ще остався до виплати кредит за вкраджену машину. В сумі втратив близько 50 тис грн. За ці гроші міг купити гараж, тримати там машину, а не під вікнами, де вкрали і мав би гараж і машину, а так мусів купити дешевшу і старішу нісан альмеру (хоч як оказалось цей нісан нічим не гірший від нового шевроле, а в дечому і краший) і дальше немає гаража.
     
  5. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    якщо люди роблять необдумані речі це питання 1, але в мене зараз авто 6-літнє,і в мене зараз варість полісу менша за вартість стоянки в 1 рік чи пофарбування 5-ти елементів це 2 а 3 це те що люди страхуючись самі свідомо беруть найдешевший поліс щоб зекономити 200-400-600 грн а потім усім плачуться які погані компанії що так погано платять.Прошу несудити незнаючи нюансів, а тому плані я будь-кому доведу неправоту слів і правоту мого висловлювання бо я в цьому бізнесі 7 років і побачив і почув і знаю немало
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Це якщо з точки зору агента страх компанії то все правильно, якщо з точки зору споживача то не все так просто. Якщо б КАСКО було співрозмірне з доходами і рівнем життя то ще можна було б щось рахувати, а так якщо порахувати КАСКО хоча б за 10 років і відложити ці гроші на депозит то вони забезпечать любий ремонт і суму щоб купити таку саму 10-ти літню машину у випадку крадіжки... і нафіг тоді страх компанія....))))) Взагалі стах компанія потрібна для хто не має запасу коштів....... і получається замкнуте коло ... немає коштів - користуєшся сервісом який не дасть заощадити кошти.... так власне побудована економічна система так званого заходу. якою тепер ми користуємось. "Капіталісти" давно порахували людські гроші і придумують методу як їх викачати...
     
  7. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    я напишу не як працівник що в цій сфері працює ,а як клієнт,бо ної клієнти славабогу нескаржаться, хто чесно дотримується умов договорів , проблем немає,і я теж, што шукає меду в сраці той йобсав йобсає і буде бо там не мід а лайно, тому живіть розумно і буде вам щастастя, на мігах я небачу потреби щось доводити, кого дійстно цікавлять за і проти ,а не поговорити про погоду звертайтесь, допоможу чим зможу .
     
  8. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    kym,
    Якщо авто коштує 40тис грн і відносно нове, то саме для таких власників каско є спасіння, оскільки реально дешевше заплатити 2000-3000грн і спати спокійно, ніж віддати ті самі гроші стоянці, яка ні за що не відповідає (можете глянути документи). Зараз з цінами за ремонти за 3000 хіба 2 бампера тобі перемалюють) В мене не один клієнт оформляє каско виключно з такої точки зору.

    А щодо знайомого: якщо він би не робив каско для галочки і вибрав найменшу франшизу по викраденню, сильної втрати би не відчув :)

    Головне питання постає, чи просто люди в нас настільки заможні, що мати тих лишніх пару тисяч в рік, що купити на свого улюбленця каско. Щодо моделі розвитку і капіталізм: нічого не поробиш, СРСР вже пройшов, хоча й тоді був 1 єдиний страховик)
     
  9. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    напишіть краще які є варіанти страхування для авто скажем 1996 року і вартістю 40000грн? цікавить страхування від угону і від дтп. і ті і ті варіанти
     
  10. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    я зараз готую табличку умов і варіантів щоб можна було побачити різницю між різними компаніями
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    а ще як правильно користуватись тим европротоколом і які там підводні камені
     
  12. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    По Європротоколу там нічого складного немає, вже 3 людям за останній тиждень допоміг заповнити. Багацько ДТП :wacko: Можу й тут все розписати.
    А по каско тут вже від фантазії страховика залежить.
     
  13. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    На жаль, це лише черговий камінь спотикання для пересічного водія. Мало того, що європротокол мусить бути тільки оригінальний, пронумерований і т.д., то до нього ще видають планшетку, на якій є вирізані схематичні означення авта, трамваю і т. ін.

    Зараз знов хтось захоче кинути в мене гнилим бананом. Але я маю два питання:
    1 - а що робити, якщо, тьфу-тьфу, не доведи, Господи, станеться одна ДТП (незначна, але європротокол буде використано) і того ж дня - друга (а на чому тоді писати?)
    2 - і останнє! А не можна так, як це роблять у цілій Європі, видерти кавалок паперу навіть з записника і написати, як усе було? А потерпілий і винуватець поставлять свої підписи і будуть мати кожен копію для себе...

    ІМХО, ті європротоколи ввели ТІЛЬКИ і ВИКЛЮЧНО для того, щоби здерти гроші з водія і , в разі "потреби", довести в суді, що лінія дороги на рисунку на протоколі не є достатньо рівною, щоби визнати цей протокол дійсним.
     
  14. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Оце правда життя. Видають зі словами - в разі чого Ви самі не заповнюйте, краще взагалі забудьте, що він у Вас є...
     
  15. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    підтримую,оскільки стосовно Європротоколу маю двояке ставлення:
    1 так класна річ яку запровадили для полегшення врегулювання страхових випадків
    2 ні недуже, оскільки в момент настання страхового випадку мало хто спокійно і виважено його заповнить без помарок та помилок,чим в вже відсудив друзям дві такі ситуації можуть скоритатися не добропрядні страхові( пересічний клієнт в якого немає Хорошого страхового консультанта цього незнатиме цього напевне)
    і 3 так я за звичайний Європротокол-листок паперу з підписами двох сторін, тому що я знаю і впевнений що багато кому навіть коли на тел тебе консультує твій страховик який по сумісництву твій друг є дійсно важко його заповнити, тому вважаю розумним можливість викликати того Г...БАНОГО працівника ДАЇ бо його дії і помилки можна оскаржити на відміну від Європротоколу
     
  16. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Працює новий сайт для бажаючих придбати каско у Львові на авто віком до 20 років без зносу (до 12 років повне каско, 12-20 років - лише у випадку ДТП). Каско Львів
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)