Порадьте СТО/майстра

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем Trimod, 28 тра 2015.

  1. Trimod

    Trimod Новачок

    Авто:
    Vento 1.8 ADZ
    Клубна карта:
    495
    Доброго дня, шановні форумчани.

    Дістався мені у спадок (від одного з учасників клубу) чудовий автомобіль VW Vento (1.8 ADZ газ\бензин).
    І є в мене велике бажання відремонтувати у ній все до чого в батька руки не доходили) Однак з часом я його зрозумів, бо і в самого робота забирає увесь час + в машинах розбираюсь не так добре як він.
    Тому хотів би спитати у Вас поради на рахунок хорошого СТО/майстра де клієнтів не дурять і ремонтують на совість.

    Розумію, що прохання досить не чітке. Ось список того чого б хотілось зробити:

    1. Стартер - кілька разів на місяць може не заводитись (акумулятор точно в нормі), буває намагається, буває взагалі мовчить.
    2. Ремінь ГРМ. - на бензині подьоргує при розгоні, може розганятись а може і ні. Схоже колись було коли ремінь зіскочив на 3 зуби. Можливо пора його замінити.
    3. Тормоза. Дуже слабкі, заміна колодок і циліндриків не врятувала. Давня проблема.

    У перспективі:

    4. Відремонтувати\замінити скоріш за все мертвий кондиціонер (знаю що дуже дорого, але мріяти не забороните).
    5. Замалювати царапину на дверці.

    + Мало що ще може вилізти на ТО. Можливо хтось знайде в моїй особі постійного клієнта :) Наперед дякую за відповіді.
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Їдь в Городок, СТО "Комфорт". Детальніше про все в @Олег М. можеш розпитати.
    Думаю там тобі все по цим питанням зроблять і розкажуть.

    Ну і від кого ж)
     
  3. Trimod

    Trimod Новачок

    Авто:
    Vento 1.8 ADZ
    Клубна карта:
    495
    Думаю тут такого вже не пригадують) (IgorEx)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Щось Олег не відповідає в приваті . Як зконтактуватись? Хочу запитати чи поміняють в нього салентблоки задньої балки на Б3.
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ясно що поміняють)) Думаю мене Олег не поб"є за це) Зараз скину номер в приват)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Привіт!
    Я тут
    1,2,3,4 допоможемо
    5.Не моя парафія :)
    мій тел О67 773 11 77
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    @Олег М. до вас на прийом записатись мож тілько тутка на форумі, чи Ви по тел теж можливо???

    пробував до Вас додзвонитись і дописатись в особисті повдомлення тут - а у відповідь - тойво...

    Ви тільки авта знайомих ремонтуєте і ці всі пости тут на форумі з Вашою участю ремонту - то понти, чи Ви спраді реальний сервіс і приймаєте простих VW-водів і навіть припускаєте їх ремонт у себе на сервісі?
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ну нащо ти так про Олега і його сервіс, людина зайнята, тому і на телефоні навіть важко впіймати...
    Реально гарно робить всім і не лише вагеноводам.
     
  9. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    На сервісі немає надпису "Лише для форумчан VW клубу" і розмежування по марках авто теж нема, є різні бокси, але кожен з них служить для конкретної справи )))). Щодо "пантів", то там їх повний "0", що в директора, що в працівників ))), тому телефонуй сміливіше і все буде ОК )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    дякую, що вступився )

    а як ви на той легендарний сервіс записуєтесь (якщо не по тел і не тут на форумі) ?
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Ромаха, не будь упереджений, на тобі їх сторінку у ФБ, там є номер по якому я постійно записуюсь (номер Олега М.)
    https://www.facebook.com/СТО-КОМФОРТ-579810425441551/timeline
    останній раз у них був 2 чи то 3 тижні тому, заміна:
    - сайлентів задньої балки
    - всіх сайлентів ричагів
    - гальмівні накладки
    - шрус зовнішній
    - один задній гальмівний шланг
    - розвал-сходження
    може ще щось було, просто не пригадаю тепер, робота зайняла на все про про все від 9.00 до 14.00 год., робив у майстра Саші (якщо не помиляюсь) його рекомендую тобі, задоволений на всі сто.
    Поки роботу робили, я собі на верху пив каву, та "сидів" у планшеті ч/з Ві-Фі їхній.
    З/ч в мене були свої, але як правило, під час ремонтів "вилазить" те, про що не сподівався, і суттєвий + те, що на місці у них можна купити необхідну з/ч.
    Знаю, що всім людям не вгодиш, десь дешевше, десь дорожче. В мене було три варіанти:
    - як завжди, робити самому, в себе на стоянці - погода не позволяла
    - поїхати до тебе в гараж - але, пробухаєм більше, ніж зробим
    - поїхати в Городок і не паритись - що й зробив.
    Для прикладу, у Львові прайс на заміну сайлентів задньої балки = від 600 грн./і, курва, цілий день роботи, натомість в Олега М., я заплатив майже вдвічі, вдічі йопт!!!, дешевше... та й якістю виконаних робіт задоволений.

    П/с/ бля, ото мене прорвало... Ромаха, враховуючи, що ти нормальний чувак, тому й стільки багато написав.
    Не сприймати, як рекламу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Ромаха, дуже дякую за такий популярний опис!

    Я особисто вірю усім відгукам про СТО Комфорт і сам не побувавши там - думаю, що воно класне і т. д.

    У Львові може бути щось дешевше \ щось дорожче... мене хвилює інше - хочу знайти майстра, який з часом буде знати мою машину і по трохи відновлювати свого мена (Пейса Б-го).

    Загалом маю мрію - відновити свого коня до оригінальних сетінгів, частково буду своїми силами, частково хочу знайти майстра, який професійно буде мені в цьому допомагати.
    Знайчи професійність @Олег М. та його майстрів (з відшуків тут) - почав розглядати варіант його СТО.
    Не мав на меті нікого образити, якщо різко висловився - то мої вибачення, але загалом моєю метою було достукатись до Олега і попробувати у нього ремонтувати свого коня.

    Ще раз дякую за відгуки :) буду пробувати дзвонити до Олега )

    Passat.png
     
  13. over

    over Новачок

    Авто:
    VW Passat B4
    Я вже другий рік обслуговуюсь в Олега на сервісі проблем з записом взагалі не виникало(записався на 9.00 приїжаю майстер мене вже чекає біля боксу) Колись обслуговувався уЛьвові постійні були проблеми,то майстри заняті,то домовився на конкретну годину а мені кажуть погуляй ще 2 години.Одним словом в Олега все чітко.Великий плюс коли потрібно якусь запчастину не потрібно бігати і шукати по всьому Львові,все можна замовити на місці.
     
  14. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    підтведжую слова Ромахи ))той шо дізель ) вчора на мому пасатику поміняли кпп в Олега на сервісі . ціни - значно нижчі ніж у Львові .
     
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Велику роль відіграє відношення до клієнта і пунктуальність. Пишу, як споживач послуг.
     
  16. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
  17. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Порадьте де у львові провірити ходову з тормозами і розвал?
     
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Недавно я міняв гальмівні колодки, перебирав суппорт на СТО на кільці Дж.Вашингтона - вул.Зелена. Так чорно-оранжева 3-4 поверхова будівля. Роботою задоволений, тому рекомендую. Там же і в них є сучасний стенд для геометрії.
     
  19. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    Атл на Науковій, задоволений їхньою роботою. Найбільше подобається що все чітко по записах, нема такого що приїхав і чекаєш поки хтось не виїде.
    Там же і роблять геометрію!
     
  20. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    розкажу про свої походеньки по в СТО Ніко-Захід на Липинського....надибав в неті номер телефона чувачка, якого хвалили що робить файну геометрію (до слова, в мене жерло передні кулка і час від часу сам засвічувався датчик ЕSP. тобто антизанос не працював, мої місцеві "спеціалісти" вЖидачеві не могли си дати ради)...подзвонив до нього, Тарас звати, сказав на таку то годи приїхати (до слова, я минілого року львова абсолютно не знав, і куди він мені сказав приїхати - я не знав що то за адреса)...я приїхав, дивлюсь - а там свіжачки Субаріки, Міцібісі...і туту я на свому Гольфику 4...закотились...побавився майстер 1 год.....
    ...зробили розвал...виставили руль, як виявилось в мене на рулі є датчик положення руля, а руль був цуцуть косо, от датчик руля бачив хибне положення - й давав помилку на ЕSP, заодно зробили не офіційну діагностику бортового бо сі світив ЕSP, доляли капоцюльку тормозухи...і того - 225грн з могокошилька...довольний як СЛОНЬ...
    після того випадку їжджу на діагностику та розвал тільки до них...все красиво і по накладній...
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)