Порадьте СТО

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем bass, 17 лют 2011.

  1. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Був на декількох СТО і жодне з них не задовільняє мене щодо наступного:

    Через місяць-півтора планую провести невеличкий плановий огляд своєї конячки із заміною всіх розхідників (включно зі свічками, гальмівними колодками, і т.д). А також пошуком підсосів (бензи багато жре), якщо німа таких - то діагностикою двигуна (компресія, запалювання і т.д).

    Хочу то зробити в однії інстанції, але надійно, і при тому не бігати по базарах і магазинах по декілька разів - ідеальний варіант - один раз заїхав провели діагностику, дали список що тре докупити (бо німа на місці), другий раз лишив машину і забрав готову.

    Офіційних СТО ні пропонувати :nea:
     
  2. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    сто на садовій дуже задоволений якщо цікавить дам контакти
     
  3. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Всі розхідники і з/ч до Вашої машини маємо на місці, бігати по магазинах не прийдеться ;), приъхали, глянули ы у вашій присутносты тут же все необхідне замінили :)
    Звертайтеся в пп
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Пішохід
    Реєстрація: 06.06.2006

    Якось страшно читати вашу пораду, коли бачиш підпис :)
    Жарт.
     
  5. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    а я його не рекомендую - там розводять на запчастини і непотрібний ремонт шо пити дати. правда там є один дуже класний майстер, він сам мені порадив не приїжати, бо здеруть всю шкіру.

    зато рекомендую поїхати до олега в городок - все не місці є, і запчастини якісні, не то шо на базарі
     
  6. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008

    там багато класних майстрів
    а те що розводять..ну може там колись і розводили (коли був на тому місці мерс сервіс і при зміні власників) проте зараз там всьо чотко
     
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Пишучи "розхідники", я мав на увазі не лише фільтри (хоча хочу поставити якісь нормальні, типу Mahle чи Mann,і чи будуть такі на місці - невідомо, але домовитись про якийсь список, що купити завжди можна, але я навіть не знаю як вони виглядають:girl_angel:), також тре замінити всі рідини, і лити замінники я не бажаю, якщо потрібно в гідропідсилювач залити VAG G002000, а антифриз VAG G12 - то саме ці тре залити, а неякийсь там лікві моллі і т.п. Марку мастила для двигуна я знаю, а от для коробки і трансміссії - нажаль, тому відкритий до порад ;) Свічки вже купив, то лише тре їх буде замінити - після того як поміряють компресію, і всяке таке інше.
     
  8. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    власне туда заїхав, коли вже не було мерс сервіса, і тільки но вони перевідкрились :).
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Та що ти мастиш собі голову... це все вже давно відомо.. Ідь і роби спочатку діагностику .. потім потихеньку купляй все що тобі напишуть - буде дешевше. Не хочеш купляти сам міняєш на СТО, або якщо всього нема то приїжджаєш другий раз і все є - буде дорожче.
    Головне не розхідники а грамотна діагностика... нашо міняти деталь яка ще може 20-30 тис відїздити.
     
  10. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Їздю на СТО на зеленій біля арсену, там є такий Майстел Віктор, майстер з великої букви! Приємно з людиною спілкуватися і дивитися як робить свою роботу... Тепер ремонтуюсь тільки там... Правда інші майстри не знаю як ))) Приблизні ціни - колодки поміняти 50 грн сторона... Задні сайленти 300 грн (знімав балку). Майстер відповідає на всі питання по суті, карочі правильний мужик! Як треба запчастини, можу падсабіть )
    Як треба буде можу дати телефон майстра
     
  11. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Дорого! Вчора міняв - 65грн/дві сторони
     
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Потрібна інфа - як домовлюся з якимось СТО, то буду знати хоч якісь розцінки ;)
     
  13. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Типу перед? Я мав на увазі шо з переду або ззаду заміна коштує 50 грн
     
  14. Майстер високого тиску

    Майстер високого тиску Новачок

    Авто:
    Golf III
    Спробуй заїхати до Ігора Мироновича в Р`ясне 1
    гаражний кооператив "Сконвеєр"
    В цього майстра є всі запчастини до твоєї машини і лишнього він не візьме......
    Ну дуже хороший майстер!!!!!!
     
  15. SIK

    SIK Active Member

    Авто:
    нива 1.7 2006р.в.
    http://volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=7931

    привіт.заїдь сюди.( http://volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=7931 ) будеш приємно вражений якістю роботи та цінами на запчастини та роботу.з повагою.
     
  16. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Запчастини беру в колєги який возить їх з інтеркарсу, дешевше точно ніхто мені не продасть ))))
    А Рясне 2 троха далеко... Взагалі як є час, то я сам кручу машину, все одно так як сам собі зробиш, ніхто тобі так не зробить (маю кулєгу з автосервісом, дає мені всі інструменти якими користується тільки він і яму...)
     
  17. SIK

    SIK Active Member

    Авто:
    нива 1.7 2006р.в.
    сам це добре.але є речі котрі потрібно знати.наприклад затяжка сайленблоків(неправильно їх затягують на 90% СТО).це один приклад.а тонкощів достатньо.
     
  18. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Перед тим як щось робити, читаю по форумах, і не має значення, чи сам роблю чи на СТО... Завжди слідкую за майстрами ) :morning1: Бо реально, люБЛЯТЬ халтурити собацюри! :yes:
     
  19. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Хочу вам порадити своїх друзів, хлопи працюють коло мене в боксі, розбираються з ходовкою на "ура" мають стенд для розвалу сходження, шиномонтажку, також гуму нову і б/в. Ще можуть виконати мілкі зварювальні роботи. З ними бесіду провадив - для клубу ціни будуть лояльні:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Так. Ще одна справа, мені потрібно буде ЗАМІНИТИ масло в АКПП 096. Оскільки я не знаю що там залито, то потрібно злити все і залити нове, в таких коробках немає зливного отвору, і заміна/зливання старого масла може бути лище через відсос старого через отвір перевірки рівня, і... через зняття піддону... В першому випадку важко замінити більше ніж 70%, а в другому - не хочетться щось знімати ;)
    Питання: хто б зміг це краще зробити?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)