Послання із бані

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем MARTINI, 27 жов 2008.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    таке повідомлення отримав нині від безвременно забаненого G60
    не маю бажання розбиратися в тому індійському кіні , яке нам тут розіграли G60 і Golf 2 , тому виношу це питання на суд громадськості
     
  2. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    мдя... ліхо завернутий сюжет...

    Ілля а чого б тобі не завітати на зїзд і не поговорити зі всіма ?
    я думаю особисті враження про тебе будуть переконливішими за ту Санта-Барбару :)
    Та і якшо ти хочеш бути в клубі то тобі все одно рано чи пізно тре буде туди завітати.
     
  3. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Розбанити.
     
  4. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
  5. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Розбанити, але підсрачника дати на першому ж зїзді. Для профілактики, може одумається, фольц назад купить. :D

    З.І. Давайте дійсно серіал з того не робити - нахамили, тепер вибачились, забули то все, всі ж люди, розбанили. Тим більше хлопака їздив на СВЯТОМУ жо 60!
     
    Останнє редагування: 27 жов 2008
    • Подобається Подобається x 1
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    І я думаю розбанити раз вже так вибачився, думаю це було уроком.
    Та й зрештою забанити 2й раз не проблема))
     
  7. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    розбанити!
     
  8. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Вот еше одно враньё!Здесь он написал что он з Червонограда,а на http://toyota-club.com.ua написано что со Львова!И где правда???


    У меня такое же предложение к G60!!!!
    Пусть сначало все обеснит нам всем "что,как,зачем и почему" это все случилось,а после подумаем что с ним делать!!!!!!!!
     
  9. яринка

    яринка Початківець

    Авто:
    VW New Beetle 2.0
    приїхати на з"Їзд і поговорити - це твоє єдине спасіння :D
    розумію, що можуть бути обставини за яких важко приїхати з Червонограду, але якщо зробити таке зусилля заради форуму, то всі твої гріхи будуть прощені :D
     
  10. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Я теж писав тут що я зі Львова, (бо я тут є з 9 до 17 години),
    потім змінив на Соснівку, бо там прописаний... То не так важливо, ІМХО.
    Дехто часом ще більших дров наламає (і то в реалі), і не думає вибачатись... Голосую ЗА виконання прохання!
     
  11. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    ну і закручено, тож треба вміти так зробити, я би не додув. я би казав РОЗБАНИТИ.
     
  12. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Мартіні, додай голосування та і все. Хоча як на мене картина загальна зрозуміла - розбанити.
     
  13. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Вискажу я свою думку. Якщр таке робить модератор(!!!!!!) з іншого сайту, то мене на тому сайті 100% не буде! А власнику сайта скинув би ссилки з нашого форума ні дії його модератора. То ні на яку голову не натянеш. :sad: І якщо Гольф2 ще б розбанив, то Г60 за такі манси не став би. Бо він ПОВИНЕН був контролювати свої дії тому що у нього на іншому сайті висока посада і то тільки усугубляє його дії на нашому форумі. Все це тільки моя думка.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Судячи з його поведінки, він не довго у нас затримається
     
  15. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Дійсно скинути ссилки хай глянуть шо за модератор в них на сайті.
     
  16. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Буду говорить по русски, сори.
    Если человек нормален, то он нормален ВЕЗДЕ, а не выборочно!!! На этом форуме я хороший, а на другом могу хамить, вести себя как хочу и т.д. Поэтому если он у нас так себя показал, то так и есть на самом деле. И по поводу "извенения"... Я не удивлюсь, если он в нем попытался очернить своего друга. Дойди до меня(если бы я был владельцем ресурса) инфа, что мой модер срал на другом форуме - не был бы он модератором, 100%.
     
  17. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Всьо правильно.
     
  18. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Нормальний чувак, що ви гоните?
     
  19. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    А ни кто и не спорит!!!
    Посмотрим как он себя будет вести дальше!!!!:yes:
     
  20. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Гонят самогон из буряка в Полтавской губернии. А человек тут реально какал на все и на вся. Теперь пришел с извинениями. Но если те насра.. в душу, то осадок там полюбому останется. И человека, туда нагадившего, особенно наделенного властью, никогда не буду считать нормальным человеком. И со своей стороны сделал бы все возможное, чтобы его этой власти лишили. Недорос он еще до этой власти. И сомневаюсь, что дорастет ли когда нибудь. Согласен, бывают ошибки у модераторов, но не такие, чтобы самому гадить на чужем форуме.

    ЗЫ Сам я тоже являюсь модератором на одном из любимых форумов и я знаю, что пишу. Да, если ты не в курсе, то основная работа модератора - это как раз подчищания всякого мусора и слежение за порядком на форуме.
     
    Останнє редагування: 3 лис 2008
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)