Постійно спрацьовує абс

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем Exoto, 7 сер 2017.

  1. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Спрацьовує абс на малих швидкостях, на сузому асвальті.
    Чи може він спрацьовувати через "жабку" педалі тормоза?
    Крім того, в мене скоба переднього пасажирського колеса трішки деформована і колодка не стає рівно, коли ставив колодки нові, мусив їх легенько напильником доробляти, чи може абс спрацьовувати через неї?
    Один майстер підказав чистити датчики абс. Проблема в тому, що вони закисають, майже завжди їх витягнути дуже важко, треба мати новий прозапас. Це як тикати пальцем в небо.
    чи можна вагкомом (замовив, ще не прийшов) на ходу подивись показники датчиків, аби знати, що якшо проблема в них, в якому саме?
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ваг-ком показати може помилку по якомусь датчику тільки. Під час роботи нічого не побачиш.

    Якщо витягувати датчик АБС то є, таки, дуууже великий шанс шо йому прийде кінець. Треба добре відмочуваи в ВДшці, а ше краще погріти трошки.

    Від криво поставленої колодки - навряд буде спрацьовувати. Що є жабкою педалі гальма я не знаю.
     
  3. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Якщо блок абс підтримує таку функціональність, то можна побачити реальну картину в русі, але то робиться лише з помічником!
    А ось чого спрацьовує абс, може бути проблема навіть з блоком абс.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Також чув про таке, від часу утворюються мікротріщини, треба пропаювати мозги.
     
  5. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Датчики тут нідочого. Якщо помилок по датчиках нема то і не лізь до них.
    Є два варіанти - або блок управління абс поганий, або колодки нерівномірно гальмують ,може поставив різні колодки на різні колеса, і при однаковому гальмівному зусиллі одне колесо швише гальмує ніж інше, тому і спрацьовує...
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Просто цікаво чи при гальмуванні у тебе кермо не веде в якийсь бік?
    Для інформації: якщо на компі буде помилка по дному з датчиків абс то комп відключить абс зовсім на час поїздки. Ну і так дальше при наступному старті машини якщо помилка не зникне.
    ІМХО, яб почав із заміни скоби і кривої колодки, звичайно замінити передню пару разом ;)
     
    Останнє редагування: 8 сер 2017
  7. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    жабка простими словами, правильно - кінцевик педалі тормоза.
    от мені і цікаво чи можна на мому б5 так зробити

    в брата на б5 таке було, зразу загорілась індикація на щитку приборів. Тому мабуть відпадає
    дякую, тоді до датчиків не лізтиму.
    Було таке, ставив "на доїзд" старі колодки наперед. Зараз стоять нові.
    помилок не було, іноді зявляється на панелі абс. Але дууже рідко. Заглушив-завів все ок.
    Машину при гальмуванні не веде. Торможу наприклад в заторі, все ок, майж при зупинці спрацьовує.
    Скобу заміню, якщо знайду бу)
    стосовно колодок, підпилюється не робоча частина, а верх, аби нормально сіли в скобу.
    Також при гальмуванні іноді чую стук. Не вібрацію, а одиночний стук ніби ломом по металу.
    Але нічого ен гріється, машину не веде, направляючі змазані і нові, бліни також
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Нещодавно пофіксав у себе проблему: на приборці інколи зявлявся значок абс, але при цьому була помилка в бортовому, типу періодичне пропадання звязку з датчиком абс передього правого колеса. То поліз під підкрильник,
    де йдуть дроти від колодки і датчика абс в салон - витягнув ці 2 розєми(вони одразу за резиновою прокладкою, знаю точно що на б5 так само) і промив вдшкою, то помилок більше нема і нічого з абс мене не турбує.
    Ну то може бути погана одна з подушок двигуна чи коробки... Ну думаю що це гальма таке можуть видавати...але хз, з гальмами краще не жартувати.
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    На днях розказували про датчик АБС на Субару. Загорявся і ніхто не міг дати ради. Машина на гарантії, забрали в Київ офіціали. Віддали і ніби все норм. Чувак прийняв машину після ремонту, акти підписав.
    А згодом, виявилось, що ті махлаї витягнули з приборки лампочку. А сама проблема полягала в обриві дроту, тому й на приборці видавало помилку.
    Так мені розказували на днях.
     
  10. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Так в тебе спрацьовує сама лампа, тобто загоряється помилка? Чи спрацьовує реально, тобто віддає по педалі?
     
  11. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    у мене на ауді така ж проблема , один в одини , б'є по педалі дрібно і не сильно , коли вже майже зупинився , не більше 20кмгод. А від недавна взагалі через 1хв після старту , засвічується лампочка абс і він вже відключений виходить. Уявлення не маю що там за звір сидить , датчики на опір всі провірив...ок... Так що послідкую за розвитком подій по болючі темі )
     
  12. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Реально спрацьовує, лампочка не горить, помилок нема.
    Схиляюсь що то в скобі проблема
     
  13. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    На 99% впевнений що НІ.
     
  14. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    можна!
    Перевір чи всі датчики посаджені у своїх місцях!
     
  15. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    оо, ось це мене і цікавить.
    Завтра-післязавтра може встигну до того глянути після заміни помпи.
    А потім проїдусь з напарником і гляну ваг комом
     
  16. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Датчики в своїх місцях, колодки стоять рівно.
    Після відпочинку візьму собі вже вагком і в русі буду перевіряти
     
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Не знаю чи це те саме, але в мене в неділю засвітився ось цей значок на приборці:
    images (1).jpg
    то було так - авто було завантажене троха (важкенькі люди ззаді сиділи), на спусках пригальмовував і пищали колодки.
    І вже на трасі, було таке, шо тре було дати шміру, тобто скоренько розігнатись. Вот і під час того засвітилось.
    При натисканні кнопки "ESP", воно не реагувало, як зазвичай.
    Потім на зворотньому шляху по трасі засвітилось.
    Що воно значить і на що впливає - не знаю.
    Але після повторного запуску двигуна та фігня щезала. І так було два рази. Більше не появлялось.
    Чи то шось катастрофічне чи нє?
     
  18. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    То й знак означає роботу EBD\ESP на соловїній то звучить приблизно як "елекронна антизаносна система". Якщо світиться в парі зі значком ABS то значить що комп відключив систему абс зовсім, якщо просто ESP засвітилась сама - значить комп попереджає що є помилка в загальному по системі ABS і ESP система не буде працювати, але сам АВS ще можливо спрацює.
     
  19. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Отже, стосовно абс.
    Почав горіти постійно, підключили в Юри "кум" до компа. Помилка по трьох датчиках. Скинув помилку, проїхався пару ментрів, знову на комп, помилка по двох датчиках пасажирська сторона. Саме цікаве, зо передній датчик стоїть новий. Одним словом, треба толкового електрика. Дайте будь ласка контакти, але так, щоб мождна було дозвонитись і домовитись.
    .....
    Далі, при інтенсивному розгоні (наприклад обгін) загоряється значок (!) декілька раз пікає потім мигає і не зникає. Заглушив авто, знак зник. Як я поняв, то зв'язано з тормозами, але, колодки без датчиків і нові, рідина в нормі.
    Не знаю чи повязано, але по компютеру помилка - передув (хоча скільки себе памятаю та помилка в мене висіла). Помилка, вже тоді, коли машину заглушив і індикації нема.
    але
    геометрія чиста, клапан н75 новий ориігнал.
    автомобіль розганяється плавно, без ривків, тяга не пропадає, крутиться відмінно, розганяється до максималки.
    можливо проблема в заглушеному егр? (поставив просто заглушку)
     
  20. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Було подібне не Caddy у клієнта - вмирав блок АБС - поміняли, і все пройшло... Але знаючи ВАГ - спочатку ще треба проводку перевірити.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)