Потрапив в ДТП потрібні поради

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем nzi, 5 кві 2010.

  1. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    Христос Воскрес вчора зі мною сталася дуже неприємна ситуація.
    Потрапив в перше своє ДТП ще не можу ніяк відійти від шоку.Описую повністю обставини.
    Це сталося на обїздній м.Жовква.Я після виходу з повороту почав набирати швидкість тобто розвинув швидкість десь 60 км/год. передімною впевнено вирвалася в перед ауді 100 я на дизелі і гружений(5 пасажирів і трохи в багажнику) відповідно помаліше набирав її.ззаду мене мерседес Е200 2009р(здається) починає мене обганяти виривається вперед і різко гальмує через то що той осел на ауді доїхав перехрестя і будучи на головній екстенним гальмуванням починає пропускати якогось жигуля..мерседес по тормозах і встигає загальмувати я відповідно гружений ,без абс невстигаючи набрати достатнюї відстані вїжджаю(скоріше доторкаюся до його заду).Результат в нього царапини на бампері,вистріли плдушки на підголовніках все більше нічого бампер не тріснув.в мене так як авто і моє тормозило і його перід пішов вниз і удар потрапив не на бампер а на декоративну решітку ів мене розбита фара,решетка,загнутий капот.
    в мене автоцивілка,передзвонв до стаховиків звфіксував випадок,казали зайти з документами які я маю забрати в МРЕО і написати заяву.
    в нього повне каско.
    Що далі робити?страхів автоцивілка моя все покриє ,його ремонт?
    Хто підкаже де можна підлагодити моє авто?
    Наперед вдячний чекаю на коментарії
    а всю вину скинули на мене забрали права.написали недотримання дистанції... от блін він сам підставився а я винен ц е ж якось тупо.
    власник мерса на диво адекватна людина наїздів не було з його боку.
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Або власник мерса і ауді дві особи які спеціально таке мутять...
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Воістину воскрес. Неприємна штука, але добре що всі цілі і нікому нічого ...то саме головне... желізо ремонтується.
    Тобі треба допильну вати в першу чергу всі юридичні штуки.... Мерседес страхований в ділерському центрі 3 роки (якщо куплений в салоні) Вони будуть оцінувати з заміною бампера = приблизно 3000 дол... плюс заміни подушок... дивись щоб тобі вистарчило цивілки... не пускай все на сомотік.
    По твоему ремонту... дай фото. Саме головне капот .... фактично він не рихтується, а міняється... звичайно залежить від степені пошкодження. Ршітку і ккапот можна взяти на шроті. Помалювати .... можу помогти
     
  4. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    якщо з цивілкою все нормально можеш не переживати,за виплату все за страховою,але якщо оформляли дтп,а воно мало бути то буде суд ( або накладуть штраф,або позбавлення прав на один рік це як вздумається судді).
     
  5. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Вчора повертаючись зі Львова бачив це дтп. Шкода шо в тебе нема клубної наклейки ато я обовязково зупинився б. Нажаль порадити нічого не можу по цій справі але щиро співчуваю і бажаю тобі безпроблемного вирішення ситуації...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    а що може бути не нормально з цивілкою?
    права забрали побоюючись що власник мерса буде апелювати не згоджувались ніза які ..

    щиро дякую за теперішні поради

    От ще запитання а що має бути щоб автоцивілкою все було ок?
     
  7. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Щоб вона була укладена існуючою страховою компанією, з нормальним договором а не тільки наліпкою на лобовому склі, щоб гайці нещимили
     
  8. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    от СК"Скарбниця" договір є.виплату за страховку здійснено...ну якось з компанією вроді відома..
    от тільки я не можу знайти свою меддовідку вона обовязкова?чи для страховки це не є важливо?авто "пройшло" ТО 12.2009р. до 2011р.
     
  9. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    мед довідка ні дочого,шкода що так сталось,тримайся.Тепер питання по виплаті(бо ти заявив вчасно про дтп)буде вирішувати твоя страхова (головне щоб у суму сраховки ти вліз)(сума пошкодження іншому авто),по суті той чувак тепер до тебе не має притензій,а тільки до страховоЇ.
     
  10. gora

    gora Active Member

    Авто:
    Golf 4
    Воістину Восктер !!
    Зверни увагу на франшизу!!!!! Вона в тебе 0, чи там є якась сума? Якщо страх. поліс у тебе з франшизою то суму франшизи відшкодовуєш ти!!!!
    Да іще яка сума покривається полісом при настанні ДТП (подивись у полісі)?
     
  11. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    щойно глянув сума мала трохи 25 500 грн..
    та знаю я про франшизу вона в мене 500 грн...
    а перевищення суми це означає що страх.комп.покриває 25000 а я решту?
    от мені первинний документ про дтп дадуть лише хіба в середу-четвер а в договорі написано що я маю зявитися не пізніше ніж після 3-ох днів після дтп вже з цим документом,причина свята і нерозторопність гаї це вагомі причини?
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я тобі чому порахував приблизно.... можеш не влізтися в суму страховки. Я вже бачив таку ситуацію. Мого знайомого на мерсі чуть зачіпили бампер...навіть не видно було, а салонні експерти бампер під заміну...того не можна допускати... треба паралейну експертизу мерсовського бампера робити.... бо точно не влізешся в страхівку.
    Як написано в договорі так і роби ...приходь і пиши заяву на відшкодування
     
  13. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    а паралельну експертизу робити де? в іншому мерседес-сервісі?
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    В любого експерта що має ліцензію.... Але ти пробуй якось контролювати процес.... бо вони такого нарахують що за голову злапаєшся...
     
  15. Foma

    Foma Active Member

    Авто:
    Passat B5.5 1.8T 2002 AWT (АКПП)FEV
    Тобі грозить штраф десь 340 грн. Плюс сума франшизи 550 грн. Плюс мінінгіт з ментами забрати права. Якщо не має стану алког спяніння то ти попадеш десь на 1000-1200 грн. з блатами в гаї. Решту суму покриє цивілка. Судя по твоїх описах багато не нарахують. Правда я не зрозумів щось про подушки які стріляли, то в них чи в тебе?
     
    Останнє редагування: 6 кві 2010
  16. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    В них .
     
  17. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    ну хз .
    Опис пошкоджень мерседеса с200 2008 року
    Пластмаска бампера-заміна,фарбування
    вихлопна - задня частина заміна
    подушки безпеки (підголовніки)
    пластмаса,що іде під дном багажника там де запаска
    дно багажника там де запаска вмятина десь 10*25 см не дуже глибока
    вроді все
    отакі в нього пошкодження
    кошторис казали напротязі тижня,але обідно мені не скажуть суми а тільки страх.компанії.
    А де взяти блати в суді і за шо 1000 грн? я в шоці за що в мене можуть забрати права????
     
  18. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    от поки що за рахунки оплачує його каско тобто Граве Україна а далі як я розумію вони заберають в моєї страх.комп. бабло от суд має бути десь напротязі 1 місяця,що там говорити? я розкаююсь,більше такого не буде чи то падло мене обігнало і я не мав шансу набрати дистанції...
    доречі як мені попередньо порахували в мене ремонт обійдеться в 3000 гон без покраски мене це поразило приємно я навіть не очікував)))))
     
  19. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    от дякую за пораду сьогодні хотіли вписати ще металеву частину бампера !!!!грр..
     
  20. Shark

    Shark Початківець

    Авто:
    VW Golf III 2.0 GTi
    Приівіт. Співчуваю тобі. Якщо треба зробити незалежну експертизу або потрібна порада звертайся т.м.067-731-3810 Андрій.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)