Потрібен ноут, недорогий.

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем neolviv, 17 вер 2008.

  1. neolviv

    neolviv Початківець

    Авто:
    Lanos 1,5
    Шукаю на подарунок ноут, недорогий, 2500-2800 грн для офісного використання. Процесор не нижче - 1,7ГГц; Оперативка від 1 ГБ, Хард від 80 ГГб. Був такий недавно по акції в Ельдорадо, не встиг купити. Може хто знає про інші акції в інших супермаркетах. Буду вдячний за інформацію.
     
  2. Mexxxanik

    Mexxxanik Active Member

    Авто:
    Golf mk1 1,6 EG - був
    Клубна карта:
    000401
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    1)ACER Aspire 5315-043,Celeron M550 2,0ГГц,Екран 15'',Відео ATI X3100, 1G ОПП, 120G хард, DVDRW,WiFi,Linux - 525 у.о.

    2)ACER Aspire 5315-404,Екран 15.4",Проц Dual Core T1400 1.83Ghz,1GB ОПП, 120GB Хард, DVD RW,Vista - 625 у.о.

    3)ACER Aspire 5715Z-(019),Проц DualCore T2370 1.73GHz,Екран 15,4'',Відео X3100,1G ОПП, 120GХард, DVDRW, WiFi, Linux. - 645 у.о.

    4)ACER Extensa 5220-044,Екран 15,4", Проц CeleronM 560 2.13G,2G ОПП,160G Хард,DVD-RW,BlueTooth,0,3M камера,Linux. - 605 у.о.

    5)ACER Extenza 5220 (LX.E870C.041),Проц Cel M550,Екран 15'',Відео X3100, 1G ОПП, 80G Хард, DVDRW, WiFi, Linux. - 540 у.о.

    6)Samsung R20 (NP-R20XY02),Екран 14,1",Проц DualCore T2330 1.86G,1G ОПП,120G Хард, Відео ATI X1250 128 MB,VistaHB. - 610 у.о.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    Є хороші варіанти, ціни тобі сподобаються. Пиши в ПП, або стукай в аську.
     
  4. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    FasT що скажеш про такий ноут Samsung R58 (NP-R58D005/SEK)
     
  5. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    Travel, є такі:
    Smg R58 (NP-R58DY05/SEK);
    Smg R58 (NP-R58D001/SEK);
    Smg R58 (NP-R58D006/SEK).
    Ти нічо не перепутав? Всі інші зняті з виробництва...

    Додано через 2 хвилини
    Читай ПП!
     
  6. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    ІМХО, не беріть Гнусмаси. Краще дивитись в сторону Dell, HP. Можу дістати нові моделі по хорошій ціні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. neolviv

    neolviv Початківець

    Авто:
    Lanos 1,5
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    як з тобою можна звязатись?
     
  8. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    Контакти дав приват.
     
  9. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    Ні в якому разі не бери і Асер!!!!!!!!!!!
    То гівно, і якщо сама електроніка добра. то корпуси - ЛАМАЮТЬСЯ, як сірники, і то не гарантійний випадок!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Mexxxanik

    Mexxxanik Active Member

    Авто:
    Golf mk1 1,6 EG - був
    Клубна карта:
    000401
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    Нажаль в тих цінових рамках що запросив "створювач" теми крім Асерів і Самсуньгів дуже важко щось знайти.
     
  11. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    ІМХО то краще нічо не брати
    дешевих хороших речей не буває
     
  12. Mexxxanik

    Mexxxanik Active Member

    Авто:
    Golf mk1 1,6 EG - був
    Клубна карта:
    000401
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    Для офісного використання можна брати ACER,спокійно,він буде стояти на місці,а не розкладатись-складатись,носитись-возитись десь,тим більше що він не береться на 10 років!!! - ІМХО!!!

    Не чув нічого такого про них,хіба що якщо на 10 років брати тоді - так,але знаю що вони дійсно кращі ніж Самси і Лижі!

    П.С. я не захищаю ні свою пропозицію,ні фірму АСЕР,не зацікавлений,просо говорю то шо бачу!
     
  13. IgorEx

    IgorEx Початківець

    Авто:
    VW Vento 1.8 1992
    Клубна карта:
    000495
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    В грудні на роботу купив собі ACER Extenza 5220,Проц Cel M530( 1,73),Екран 15,4 '',video Intel X3100, 252 mb, 1G ОПП, 120G Хард, DVDRW, Модем, Мережева карта, Wi-Fi, Bluetooth, Інфрачервоний порт, (IRDA), Fire-Wire, VGA, S-Video, PCMCIA, Express-card, Card-reader, Linux. Недавно доставив ще планку 1 Gb оперативки. Апарат супер. Нафарширований всіма необхідними слотами, портами крім (Com, який за 30 баків можна докупити). Тягається і по роботі і по відрядженнях і вдома не виключається.
    За такі гроші (зараз в «Метро» подібний за 2500 грн) -то найкращий вибір. Я за свій ще платив 610 у.о. Сучасний чіпсет 965 дозволяє доставити пізніше навіть 2-х ядерний процесор.
    Звичайно ігровий комп’ютер він не замінить, але автосимулятори минулих років типу NFS в ньому підуть. Ігрові ноутбуки з дискретними відео картами менше як за 1000 у.о. я не бачив.
    Це вже в мене не перший ACER, попередній був 3 роки – пішов за добрі гроші, нічого не ламалось.
    По інформації сервісних центрів зараз крута фірма Asus опустилась по якості нижче. А перші місця по попаданню в ремонт займають самсунги і лижі.
    Ще дуже гарні відгуки чув про Dell, Toshiba і HP, але останні відчутно дорожчі.
    А по співвідношенню ціна-якість в Acer дуже мало конкурентів. Вже майже рік не бачу конкурента для своєї моделі. Ті що мають вбудовану камеру дорожчі і камери там відстійні. А ті що коштують так само не мають навіть половини того фаршу що в мене.
    Якби вибирав наступний, в такій ціновій категорії, то розглядав би тільки Acer і Dell.
     
  14. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    Я працюю в конторі, яка має роздрібні точки в україні по продажу буків, компів і т.п. До нас були запити по заміні корпусів і тільки на АСЕР!!! Ні, брешу, ще був запит на бук від Квазар Мікро.

    Якщо мої слова до вас не доходять, то я в тому не винен. Багато людей не звертаються у с/ц, бо то не гарантія, якщо корпус тріснув. :-(
    Запитайтеся ще у Мартіні. у нього є або був Асер з поламаним корпусом.

    Доречі дуже гарне відношення ціна/якість у буків Делл. Дуже багато їх випускаються без ліцензійного ПЗ. А то дуже дієва знижка у ціні, якщо бук купуєш для себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    Так, корпус монітора тріснув протягом першого року користування

    Я взнавав по тій проблемі - кажуть дуже часто Асери з тим приходять в ремонт. Ремонт (заміна корпуса монітора на новий) дорогий і не гарантійний.
     
  16. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    Багато людей купляють Асери тому, що вони дешеві. Ніхо навіть не зимислюється, чому так. Прозріння настає пізніше. :-(
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. IgorEx

    IgorEx Початківець

    Авто:
    VW Vento 1.8 1992
    Клубна карта:
    000495
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    Якщо ви уважно прочитали мій допис, то помітили що я постійно наголошував «в цій ціновій категорії до 600 у.о.». Я нікого не агітую нічого купувати. Просто констатую що в багатьох навіть набагато дорожчих немає того набору комунікацій які необхідні особисто мені для моєї роботи (Модем, Мережева карта, Wi-Fi, Bluetooth, Інфрачервоний порт, (IRDA), Fire-Wire, VGA, S-Video, PCMCIA, Express-card, Card-reader).
    Напевно є ноути з кришкою яка зроблена і з міцніших матеріалів, але це суб’єктивно, якщо рівняти на компі цвяхи, то тріснути може і Sony і Dell. Знайомий програміст 1С возить в маршрутках в рюкзаку свій Acer вже третій рік. В моїй і його практиці не зустрічались такі поломані Асери, а от про забиті гарантійки Самсунгів і Лижів говорять дуже багато компетентних людей.
    В Dell-буках корпуси дійсно міцніші і якщо бук передбачається активно тягати за собою то можна вибрати і Dell. Якщо в ньому буде чогось не вистачати, то зараз все можна докупляти і Bluetooth і IRDA і Card-reader і Wi-Fi. А якщо в ньому ще будуть PCMCIA, або Express-card то можна докупити і TV тюнер і багато іншого.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    По співвідношенню ціна/якість/характеристики - HP №1 !

    А якщо конкрето, то наприклад такий:

    HP Compaq 6820s T5870 17" WXGA+ 2GB DDR2, 250Gb HITACHI, DVDRW, ATI Radeon X1350 128MB, 802.11a/ b/ g, BT, LAN, SD/MMS , 2.95 kg

    Ціна такого без ОС орієнтовно +/- 850$.

    Купив знайомий. І задоволений на всі 100. Не хочу нікому навязувати, але HP - дійсно робить добротно свї ноути.

    Asus теж непоганий, але таке враженнящо якість в нього останнім часом дійсно впала, а ціни - ні (бренд всеж таки розкручений).
    Те, що Acer`и - не найкращі ноути - то факт. Гнусмаси і лижі трошки ліпші по якості.

    Dell і Toshiba - фірми з досвідом і звісно ж продукція в них відповідна.

    ІМХО

    P.S. Написав максимально обєктивно ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mexxxanik

    Mexxxanik Active Member

    Авто:
    Golf mk1 1,6 EG - був
    Клубна карта:
    000401
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    Додано через 1 хвилину
    8-0
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Потрібен ноут, недорогий.

    Все те(буває правда відсутній тільки Fire-Wire) є в буках Делл. Так, він дорожче, але він набагато кращий і надійніший!!!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)