Потрібен розходомір Пассат Б4 2,0 (2E) бензин

Тема у розділі 'Запчастини і тюнінг', створена користувачем Longerman, 14 гру 2015.

  1. Longerman

    Longerman Початківець

    Авто:
    VW Passat B4 2.0 (2E)
    Клубна карта:
    000103
    Доброго всім дня.

    Куплю механічний розходомір повітря. Ставився він на 2E мотори. Його оригінальний номер 037906301С. Знайшов новий з таким номером але без букви C. Може хтось знає в чому між ними різниця і чи він підійде? Може хтось знає де купити такий новий за розумну ціну? Буду вдячний за любу інформацію. А кому цікава вся історія то може читати до кінця.

    Коли купив машину то були ряд проблем з мотором. Одна з них це був розходомір який мав обриви сигналу. Я посунув плату як всі і рекомендували. Ніби стало краще але не зовсім, бо до нього лазили і до мене. Новий дорогий тому з часом я спаяв перетворювач сигналу, щоб підключити новіший розходомір (не механічний). І їздив довгий час на новішому підключеному через перетворювач (хтось міжиншим продавав подібний перетворювач на сайті). Але зараз знову ж таки мотор працює нестабільно під навантаженням, особливо на малих обертах (до 2 тис. тупить при розгоні). Грішу я на свою плату або на стан мотора який відкатав вже 300тис. і потребує вмішування зі сторони моториста. Але перш ніж колупатися в ньому хочу поставити правильний датчик і впевнитися що не в ньому проблема. І моторист крутить носом що мол колхоз і не хоче за таке братися і я його розумію.
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Знайшов новий з таким номером але без букви C. Може хтось знає в чому між ними різниця і чи він підійде?
    Подзвоніть на екзіст і спитайте. Думаю, то одне і те ж саме. Сам колись зустрів якусь деталь з різницею в 1 букву. Виявилось, була проста заміна маркувань.
     
  3. sashaglobin

    sashaglobin Active Member

    Авто:
    Passat RP 89'
    а комп. діагностика нічого не каже?
     
  4. Longerman

    Longerman Початківець

    Авто:
    VW Passat B4 2.0 (2E)
    Клубна карта:
    000103
    Дзвонив на екзіст. Сказали що то різні датчики і мені потрібний з буквою C або CX. А стосовно діагностики то давніше робив і помилок не видавало по моторі. Тільки одну стандартну по ABS але це вже інша історія.
     
  5. borp

    borp Active Member

    Авто:
    б-4
    є 301 700грн
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)