Потрібен терміново електрик

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Exoto, 25 бер 2017.

  1. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Нині забирав машину в юри, і сталась біда. Перестала закривати сигналка машину, перестали працювати електросклопідйомники і світло в салоні. Всі запобіжники норм, блок сигналки найшли там також все норм.
    Потрібен на завтра (суботу) в першій половині дня толковий електрик, аби то все пофіксати, бо машину не закриєш.
    Юра казав, що є толковий майстер, звати його теж Юра, працює в районі хімкомбінату на сихові, проте телефону не мав. Казав, що люди з форуму звертались, і мають мати. Поділіться будь ласка контактами до нього, або до когось іншого.
    Та справа трохи горить, завтра на вечір маю справи, машина на має бути.
    дякую
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    телефон Юри 0677713388
     
  3. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    блок комфорту дивись.
     
  4. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    дякую, домовився з понеділка заїхати...
    він мені так само сказав, що швидше всього блок комфорту.
    Але якось так дивно сталось. Залишав машинку в майстра, все поробили і тут намаєш. Крім того, сказав Юра, що в мене шось акум підїдає. Ну одним словом, в понеділок буду бачити.
     
  5. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Питання всі вирішились, за винятком деяких дрібниць. Тепер потрібен електрик з ямою, треба почистити датчики абс. Спрацьовують на малих швидкостях, по компютеру помилок нема
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Нащо яма щоб добратися додатчиків абс? Зніми колесо, і подивися чи все ок. Там, переважно гребінку тре почистити, та що одразу за гальміним диском на ступиці. Ну і дотиснути датчик щоб до гребінки правильний зазор мав, навряд чи тре дотискати і чи він виліз з отвору, бо переважно вони закисають і фіг його з місця зрушиш. А ну і дроти до датчика абс тре перевірити чи цілі, бо ті контакти що в розємі одразу під підкрильником теж люблять закисати - це вже більш імовірно. Так що сміття на гребінці і контакти...
     
  7. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    я в то не вникав. Юра, той що електрик, сказав треба яму і він за то не візьметься. Один датчик вже поміняв, нічого не змінило. Не хочу сам лізти, бо там треба акуратність аби не виламати той датчик. Коли міняли передній, старий так закис, шо його ледь витягнули і то поламали. Не маю бужання купувати нові.
     
  8. Sverger

    Sverger Початківець

    Авто:
    VW Vento CL AAM 1.8, 1994
    підніму! шукаю електрика треба встановити електросклопідйомники+дзеркала і поремонтувати проводку.
    P.S. Юра дуже зайнятий зможе аж коли сніга підуть.
     
  9. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Це після того як кум термостат поміняв ? :)
     
  10. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    хаха, ага)
    виявилось, що в мене вмер вмикач/вимикач двірників, і якийсь там дріт від старості розлізся
     
  11. K0t

    K0t Початківець

    Авто:
    Volkswagen sharan 2011
    Потрібний електрик який розбирається в електропідсилювачі руля.
    На діагностиці вибиває помилку 0003 viber image.jpg
     
  12. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Перевірте запобіжники і проводку. Там же написано, в чому проблема!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. K0t

    K0t Початківець

    Авто:
    Volkswagen sharan 2011
    Усі провірили все ок
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)