потрібна порада любителів походити в гори

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем nzi, 22 сер 2013.

  1. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    Вітання всім.
    збираюся на вихідні в гори на 2 дні. потрібно придбати спальник, хочеться якись хороший. зупинив свій вибір на
    terra Pharaon 200/300
    terra Asleep 200/300
    trimm highlander
    щось хтось прокоментує? або підкаже інші варіанти? рідко ходжу в походи, деколи потрібно для рибалки.
     
  2. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Більше схиляюся до trimm бо вони мені до душі. Але я б не брав для походу highlander. В гори достатньо брати на комфортну температуру +8. В хайлендері літом буде зажарко, а зимою ти не будеш ходити )). Відповідно вага і обєм зменшаться.
     
  3. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    ну ок а який трім тоді?
     
  4. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    читав казали що влітку не жарко, і для осені для рибалки класний
    біля води холдніше, бо вологіше
     
  5. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Все вище сказане з точки зору
    За рибалку незнаю бо не люблю... хай рибаки скажуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    я б брав з тих що покомпактніші. а взагалі, сходи наприклад в горгаником і тобі там консультанти все гарно підберуть під твої потреби
     
  7. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    та то якраз в горганах мені запропонували. правда знайшов дешевше ніж в них на 20% як кому треба буде напишіть в приват скажу де. щоб не розцінили яко рекламу.
    та з того що я зрозумів. то по ціні що літні що демісезонні не дуже відрізняються. брати суто літній прікольно для літа і то для низьких гір і кримського літа. як тільки більша вологість типу як на цих вихідних, спальник відразу втрачає свої властивості. хоча не беруся щось доказувати, бо сам то все нашука в гуглі.
    чому трім і терра хороше співвідношення ціна-якість. чому трім хайлендер, тому що він і зєдннється, і зона комфорту приваблива, і ціна кагбе не велика (450 грн). десь собі теж уявляю що влітку мое бути зажарко чи це кретично? можна ж не застібатися? чи краще взяти з вищою зоною комфорту? по ціні вроді різниця в 50 грн тому з метою менше заплатити немає резону. в плані легкості ну 1,4 кг вроді норм, по обєму не сильно менші. заперечте мені або підтвердіть ))))
    дякую всім хто відписався і відпишеться
     
  8. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    для гір я б зараз б брав щось з топових моделей, ті які скручуються в такі зовсім малі розміри і є доволі комфортими. підкажи в пп де знайшов гарні ціни
     
  9. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    кому цікаво. купив я собі trimm був в поході триденному, дуже він мені сподобався. не було жарко.
     
  10. Gaxer

    Gaxer Новачок

    Авто:
    Volkswagen Golf
    В гори зараз небезпечно іти тим, в кого алергія на цвітіння та усю вологу, що збирається у такій місцевості
     
  11. Євуш Антон

    Євуш Антон Новачок

    Авто:
    опель
    В мене така ситуація. Щодо сезонних алергій знаю практично усе, адже з підліткового віку в мене стан почав дуже загострюватись і лікарі навіть хотіли поставити бронхіальну астму. Алергію зараз вдається контролювати та навіть лікувати. Допомагає система АСІТ. Вона підбирається завжди в індивідуальному порядку враховуючи те, на що саме людина має алергічну реакцію.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)