Позичте авто!

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Murof, 13 кві 2008.

  1. Murof

    Murof Новачок

    Авто:
    ne mau auto
    Усім привіт.

    Справа в тім, що з 25 квітня протягом 10 днів мені у Львові конче потрібен якийсь більш-менш адекватний засіб для пересування. Це може бути, наприклад якийсь гольф ІІІ чи пассат 90-х, або ж звичайний ланос.
    Пробував замовити через відповідну фірму, але був розчарований цінами... 350-400 у.о. за 10 днів - то просто грабіж якийсь.

    Може хтось з дописувачів форуму матиме бажання/можливість підсобити? Щодо ціни - домовимось.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Позичте авто!

    Навряд чи хтось погодиться без застави :) Не знаєм хто такий, звідки взявся і так просто йому авто позич :)

    400 уо. , тобто 200 гривень в день. Порахуй, може тобі вигідніше зробити 3-4 поїздки щодня на таксі і не обовязково машину брати
     
  3. Murof

    Murof Новачок

    Авто:
    ne mau auto
    Відповідь: Позичте авто!

    про заставу щось би думав.
    На авто я планував показати гостям трохи Західну Україну і, може, часково Польшу/Словаччину в районі Кракова/Закопаного/Кошіце, тому на таксі це явно дорожче вийде. :-?
     
  4. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Позичте авто!

    Нема шо думати про заставу, на паспорт всеодно ніхто тобі не дасть авто, і навіть на квартиру, чи на тещу,
    найдешевше буде купити авто, а потім продати, може і заробиш шось.
     
  5. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    Відповідь: Позичте авто!

    ото гон, аж настрій піднявся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Позичте авто!

    Абсолютно нормальна ціна! У всьому світі це коштує коло 100 доларів в день, з яких 40% амортизація авто, 40% страхівка, 20% заробіток фірми. Причому амортизація - справа середньостатистична, я можу сісти на будь-яку машину і за півдня особливо тупоблондинистою їздою без жодних ДТП зносити її і на 400 доларів, при тому, що колеса потру тільки на 50, решта будуть синхронізатори, куліси, поршньова, підвіска, салон ітд :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Позичте авто!


    У всьому світі це не коштує 100 доларів в день, наприклад в Тель-Авіві, Ізраіль, це коштує 25-45 доларів в день.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Позичте авто!

    Ну і в нас так само, я ж кажу - нормальна ціна. Я би за прокат своєї взяв не менше, а може й більше. І то за умови внесення застави в повну вартість автомобіля.
     
  9. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Позичте авто!

    я колись цікавився то прокат Славути у львові коштував 200 гнр. в день.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Позичте авто!

    Авторе теми, ти явно не по адресу зайшов...
    Тут всі душі не чають в фольцвагені, спитати тут таке - це все одно шо, мол, рібята, може хто жінку мені позичить, бо мля, дорого тут у Львові зняти...

    То ж треба віддати машинку в чужі руки, вона таке не пробачить...
    Без образ. Просто щиро сказав. Та і сама тема дивна...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Позичте авто!

    Тополь, Ти як завжди тонко оцінюєш ситуацію. Питання автора теми, як мінімум некоректне...Крім того, що хоче машуну на прокат під чесне слово, ще й ціну хоче нижчу від ринкової...:twisted:

    Додано через 1 хвилину
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Позичте авто!

    Тополь, я сперечатися не буду, але весь гугл гудить про те, що середня денна вартість авто в Ізраїлі це 150 доларів. Де-де, а там своїх грошей тобі не віддадуть. Навть якщо є реклама "авто за 40 баків то обов'язково в правилах знайдеш пункт "обов'язкова страховка за кошт власника" чи "при приеме авто оплачивается дополнительный сервисный сбор в размере $45."
    Це називається манкі бізнес - одна обовяязкова при прокаті страховка (каско на день) коштує 150-200 грн. Очевидно, це якась приватна ініціатива, якомусь інваліду набридло авто чи хтось хоче відремонтувати свою машину за кошт орендаря, під яким вона розвалиться.
     
  13. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Позичте авто!

    Ще можу додати, що на арендованій машині фіг ти за кордон виїдеш! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Murof

    Murof Новачок

    Авто:
    ne mau auto
    Відповідь: Позичте авто!

    Усім дякую за хороші та не дуже дописи. Проблема вирішена, мені позичили на 2 місяці ланоса.
     
  15. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Люди добрі!!!
    Дайте хтось в оренду авто на 3 дні, від 6.01 до 8.01. по адекватній ціні.
    Або порадьте де можна взяти?!
    Буду надзвичайно вдячний.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)